Nevěra ano či ne? Budu ráda za každou radu

deeniisa
2. únor 2011

Nedavno mi napsal jeden z nejlepsich kamaradu meho pritele ze by se mnou chtel spat,do te doby to pro me byl pouze jen kamarad se kterym jsem si obcas posedim u kavy ale taky je to jeden z mala lidi u ktereho si mohu vylit srdicko a obcas zajedeme i na hory samozdrejme s nasimi protejsky.On moc dobre vi ze vztah mezi mim pritelem a mnou momentalne neni dokonaly a tak toho chtel asi vyuzit.On sam ma vztah jen na dalku da se rict takze urcite veci ci povinnosti vztahu take postrada a snazi se to touhle fornou asi kompenzovat jinde.Jak uz jsem se zminila muj vztah momentalne neni uplne dokonali a tak mi tohle prislo na jednu stranu jako docely dobra-da se rict i utecha ale na druhou stranu se ptam sama sebe Stoji to za to? A co kdyz se na to prijde?Nebo ce potom pujdeme si kazdy po svem a budeme delat jako ze nic?A co kdyz se to jednomu z nas nebude libit ,zustaneme kamarady?Jako o kamarada bych o nej nechtela prijit je to pro me moc drahy pritel.ale taky bych ho svym NE nechtela nijak urazit.
Muzete prosim napsat sve zkusenosti? byla bych velice rada za kazdou radu 🙂

naty
2. únor 2011

@deeniisa Jako fakt? A to jako pokaždý, když to nebude ve vztahu dokonalý, tak hupneš pro útěchu k někomu do betle?? Tak s tebou bych chtěla žít, fakt... 🙄
A za druhý, to zas asi nebude tak skvělej kamarád, když využívá krize ve vašem vztahu k nabídkám sexu, ne? A že ho nechceš urazit?? No comment...Mimojiný máš malý dítě, tak se vzpamatuj a ujasni si, co vlastně chceš. 🙄

dvojka
2. únor 2011

Do toho bych nešla.Při nejlepším si zničíte kamaradský vztah při té horší variantě přijdeš i o svýho přítele.Vysvětli svýmu kamarádovi,že si vážíš jeho přátelství,ale že to takhle chceš nechat.Jestli už ale v hlavě rozhodnuto máš že se s ním budeš pohlavně stýkat,tak myslim že my ti tady už moc neporadíme🙂

deeniisa
autor
2. únor 2011

@naty neznas me tak prosim neurazej.Napsala jsem jen to co se mi honi hlavou ani jednou jsem nerekla ze do to ho pujdu.Doma uz je to chvilemi tak ze uz mam i pocit ze to tu za tu snahu ani nestoji....
co chhci? tak to vim naprosto presne,ale realita je uplne jina.A moc dobre chapu ze za nefungujici vztah muzeme samozdrejme oba!ale ja ustupovala do tet a cekala bych to i od pritele ale toho se asi nedockam.... ☹

deeniisa
autor
2. únor 2011

@dvojka asi nepujdu ,ale co delat kdyz vztah nefunguje uz dlouho a nechci synovi brat otce. jsem v pasti nevim jak dal.... 😉

petrunka01
2. únor 2011

@deeniisa neuraž se,ale nějak nechápu,jak by sis tou nevěrou pomohla.Maximálně trochu poopravila pošramocený sebevědomí.Navíc ten kamarád nepíše,že se zamiloval,ale chce jen sex,tak to nechápu už vůbec..Pokud ti to doma nefunguje,soustřeď se na to a nic jinýho teď neřeš.Zkus se přemoct a udělat opravdu vstřícný krok.Pokud to jde,dej malého třeba na noc-nebo i jen přes den na hlídání babičce,nebo někomu a udělejte si čas s přítelem jen na sebe.Zkus mu povědět,co tě žere a případně navrhnout řešení.Pokud nezabere,tak nevím,možná to třeba fakt nemá cenu,neznám vaši situaci,moc jsi toho nenapsala.Já bych každopádně zkusila to v klidu začít řešit doma a podle toho se pak zařídila.Já jsem zastáncem toho,že vztah jen kvůli dětem nemá budoucnost a jen se trápí všichni zůčastnění.Neříkám,hned po prvních problémech utíkat ze vztahu,to rozhodně ne,ale pokud jsou problémy dlouhodobé,snažíš se,ale odezva není,tak bych asi zkusila nějak radikálnějc.Třeba příteli nechat malého a jít se bavit s kamarádkou,udělat si čas na sebe...Ale sex s kamarádem mi jako dobrý řešení fakt nepřipadá,jen problém navíc

deeniisa
autor
2. únor 2011

@petrunka01 nepomohla to vim...ale proc si odepirat veci na ktere mam narok a pravo?Moc se snazim aby to alespon pred tim malim fungovalo.Pritel je jako male dite-na jednu stranu chodi zodpovedne do prace,nepije,a neodpira mi chvilky jen pro sebe(vezme prcka a jedou na vylet na cely den)ale pak jako by mu ruplo v bedne a hadame se kvuli malickostem...Nevim mozna na nej moc tlacim vuci sobe-spolu trvavime tak max.2hod. denne(pondeli-patek)a z toho 1 a ctvrt promlcime protoze jsme vecne rozhadani...o vikendech hodne zalezi na tom kde jsme a co delame....
Jako prijde vam normalni hadat se i kvuli slovu snidane?milionkrat jsem ho prosila aby kdyz vztane at rekne-AHOJ nebo DOBRE RANO ale ne uz asi 2 roky neslysim po pranu nic jineho nez UDELAS MI SNIDANI?-jen tak beze vseho....a chci po nem opravdu tak moc aby si po sobe uklidil pouzite spodni pradlo ,nebo talir od vecere?a opravdu si pak nemam pripadat jen jako sluzka?a takhle je to u nas se vsim jsou to malickosti ale kdyz to vsechno sectu chce se mi kricet 🙂

petrunka01
2. únor 2011

@deeniisa jen jsem prostě myslela,že je lepší řešit jeden problém,než si přidělávat další..ale zařiď se podle svého uvážení..

deeniisa
autor
2. únor 2011

@petrunka01 urcite to jeste zkusim ale moc tomu nedavam...

leonaxyt
2. únor 2011

Tak já nesoudim, neodsuzuju, protože kdo z nás si někdy v hlavě nepromítnul takovej románek, ke kterýmu většinou stejně nikdy nedojde, Tys jenom tu představu vyslovila nahlas, že jo..
Stejně tak chápu, že když jsou doma problémy a člověku se naskytne "příležitost", že je jenom kousek od toho do toho spadnout 😒 . To je všechno na Tvým rozumu a Tvým uvážení, jestli Ti ztojí za to riskovat.
Jiná věc ovšem je, co sis k tomu vybrala za člověka. V první větě píšeš, že je to jeden z nejlepších kamarádů Tvýho přítele. Přijde Ti to normální? 😅 Já asi žiju v jiným světě.. - v tom mým jsou lidi pořád jenom lidi, co dělají chyby a šlapou vedle, jsou vztahy, který končí nevěrou a vztahy, který nevěru přežijou. Ale aby kamarád takhle podrazil kamaráda, to v mým světě normální neni. Zažila jsem něco podobnýho, sice se mi ta dotyčná "kamarádka" nevyspala s chlapem, ale podrazila mě podobným způsobem - a jelikož už je to nějakou dobu, odpustila jsem jí to. Kvůli sobě, né kvůli ní, protože se nechci donekonečna užírat nějakou křivdou. Odpustila, ale nikdy jí to nezapomenu. Nesoudim jí, stejně jako nesoudim toho vašeho "nejlepšího kamaráda". Oni na to přijdou sami a taky na to sami doplatí.
Takže jestli se ptáš na radu - pokud máš nepřekonatelnej pocit, že Ti nevěra v něčem "ulehčí", "pomůže" - dělej jak myslíš. Hodně dobře si ale rozmysli, koho si k tomu zvolíš, protože ten Tvuj kamarád by se mohl zachovat stejně "kamarádsky" k Tobě jako k Tvýmu příteli..

evena
2. únor 2011

až tak skvělý přítel to nebude když ti (manželce svého nej kamaráda) nabízí sex nemyslíš?
mě pobavila ta věta že bys ho svým NE nechtěla urazit 😀 já mám teda problém lidem říkat ne, ale dotyčného bych klidně "urazila" 😀

ullala
2. únor 2011

Vo vseobecnosti neveru odmietam, ale skusim sa na to pozriet z tvojej strany, kedze pises ze je to na nevydrzanie (predchadzajuce prispevky som este necitala, tak ak sa budem opakovat tak sa ospravedlnujem). Nebojis sa, ze ta priatel s tymto kamosom len spolocne testuju, s tym, ze ak na to kyvnes, bude koniec? Nebudes sa citit blbo, ked pojdete von vy traja spolocne?
Staras sa o to, ci ho svojim NIE neurazis, ale na druhu stranu tvojim ANO urazis (a nie len to) svojho pritatela a kriza sa este zhorsi, resp bude po nej uplne.
Skusali ste si s priatelom o tejto krize pohovorit a hlavne o tom co ju sposobuje?

kacka.va
28. bře 2011

"Jako o kamarada bych o nej nechtela prijit je to pro me moc drahy pritel.ale taky bych ho svym NE nechtela nijak urazit. "
nechtěla bys ho urazit- promiň, ale to mi přijde k smíchu, kdyby ti každý druhý chlap řekl, že o tebe stojí, nebo že s tebou chce spát, tak bys taky přemýšlela, jestli to uděláš, abys ho neurazila.
pro tvýho přítele to bude hned zrada dvojnásobná, jedna od tebe a druhá od jeho nejlepšího kamaráda. potěš pánbů

bocinka
3. pro 2011

@deeniisa byla jsem v podobné situaci, vyřešila ji pravdou, že mě to sice láká, baví mě flirtovat, zvyšuje mi to sebevědomí, ale mám výčitky, aniž bychom se jen dotkli... 😅 😅 😔 Takže na to prostě nemám.... Já si totiž myslím, že bys přišla o oba.... 🙄 🙄 Dnes už je to nějaký čas a jsem ráda, že jsem to tak vyřešila.... Víš myslím si, že je to všeobecně problém nás "mladých" mamin, které už se svým partnerem strávily nějaký čas, který třeba ty ostatní měly na užívání si.... 😕 Občas si tímto projde každá z nás a ne každá odolá...