Neví, co chcet. Jak ho přesvědčit k setkání?

popelka.miri
8. říj 2009

Ahoj, asi před 3 týdny jsem se na netu seznámila s 35tiletým P. Od začátku jsme oba vědsěli, že nehledáme vztah ani flirt...ale nějak se to vymklo a začali jsme si psát sms a volat a obsahovaly narážky na něžnosti, vztah, lásku a dokonce on sám mi psal, jak by chtěl být se mnou a tak i já potom, a to jsem byla dřív zdrženlivá!! Ale postupem času jsem začala cítít něco víc?? On je právě necelé 2 měsíce po rozchodu po 3 letém vztahu, přišel ji na nevěru. Já jsem sama přes rok... Před týdnem jsme se spolu byvili po telefonu, měl za mnou i přijet, vypadalo to, že se těší i já, ale večer mi napsal, že se nefcítí na vztah, ať se nezlobím!!! 😕 Já mu řekla, že si ze mě asi dělal celou dobu blázny, on že ne, že jen neví, co chce. Pak v noci psal, že je debil, že neví co chce a tak...pak jsme to dali jakž takž dohromady, ale přijet nechce, prý není čas se potkat a potřebuje čas, neví kudy kam a tak. Ale já to nechápu, když mu řeknu, že má přijet jen jako kamarád, tak taky nechce!! Nevím, co si mám myslet, ta nejistota mě ničí ☹ Prý minulý vztah má vyřešený, ale já si nejsem teď jistá, ale já mu asi taky nejsem lhostejná. už nevím, jak dál s ním...chci se s ním sejít, ale nevím, jak ho k tomu přesvědčit...Poraďte mi, co je to za komplikovanýho člověka 😒

bobulle
19. říj 2009

Popelko, držím pěsti ať to vše dopadne dle Tvých představ... 😵 ... ale doporučuju se nenechat pobláznit, zamilované ženské dělají blbosti... 😔

popelka.miri
autor
19. říj 2009

Bereniko, ja na to vazne nejsem hrda!! Ze jsem s nim spala. Nikdy jsem to neudelala, ani to nechapu! Dokonce to byl muj teprv 2.muz v sexu po exmanzelovi! Ale asi tam hralo hodne to,ze jsem vlastne skoro 2roky v celibatu...a taky jsme si toho za ten mesic rekli vic, nez s jinym za cely rok! A to neprehanim. Zamilovana asi nejsem, ale je mi s nim hezky a chce poznat i moje deti. Chce prijet uz tenhle patek. Porad uvazuju hlavne jako mama🙂.

bobulle
20. říj 2009

Ta poslední věta, co jsi napsala, je moc hezká 🙂

suki
20. říj 2009

popelko 😵 poslední věta je fakt krásná a myslím, že to ani jinak nebude, pořád už je člověk hlavně máma a myslí na to, aby šťastné byly šťastné hlavně naše děti 🙂 Pokud se ještě malinko štěstí dopřeje i nám, tak je to super 🙂 Takže, pokud jsi šťastná a je ti s ním pěkně, nikomu tím neubližujete, tak není důvod, proč v tom nepokračovat 🙂