Neví, co chcet. Jak ho přesvědčit k setkání?

popelka.miri
8. říj 2009

Ahoj, asi před 3 týdny jsem se na netu seznámila s 35tiletým P. Od začátku jsme oba vědsěli, že nehledáme vztah ani flirt...ale nějak se to vymklo a začali jsme si psát sms a volat a obsahovaly narážky na něžnosti, vztah, lásku a dokonce on sám mi psal, jak by chtěl být se mnou a tak i já potom, a to jsem byla dřív zdrženlivá!! Ale postupem času jsem začala cítít něco víc?? On je právě necelé 2 měsíce po rozchodu po 3 letém vztahu, přišel ji na nevěru. Já jsem sama přes rok... Před týdnem jsme se spolu byvili po telefonu, měl za mnou i přijet, vypadalo to, že se těší i já, ale večer mi napsal, že se nefcítí na vztah, ať se nezlobím!!! 😕 Já mu řekla, že si ze mě asi dělal celou dobu blázny, on že ne, že jen neví, co chce. Pak v noci psal, že je debil, že neví co chce a tak...pak jsme to dali jakž takž dohromady, ale přijet nechce, prý není čas se potkat a potřebuje čas, neví kudy kam a tak. Ale já to nechápu, když mu řeknu, že má přijet jen jako kamarád, tak taky nechce!! Nevím, co si mám myslet, ta nejistota mě ničí ☹ Prý minulý vztah má vyřešený, ale já si nejsem teď jistá, ale já mu asi taky nejsem lhostejná. už nevím, jak dál s ním...chci se s ním sejít, ale nevím, jak ho k tomu přesvědčit...Poraďte mi, co je to za komplikovanýho člověka 😒

aponchie
8. říj 2009

jezisi to mi nekoho pripomina 😀 😀 😀

aponchie
8. říj 2009

nevim asi bych ho nechala bejt..nejhorsi je kdyz chlap nevi co chce asi 😖

bobulle
8. říj 2009

Popelka.miri, já bych asi vyčkávala...
Otázka je, jestli má skutečně vyřešený býv. vztah.... člověk potřebuje prý rok minimálně, aby se z citového pouta plně vymanil...
možná prostě jen potřebuje ten čas... jestli nepospícháš, tak mu ho dej... 😉

soanpe
8. říj 2009

chlapům trvá dýl, než si uvědomí, co vlastně chtějí.
asi bych taky vyčkala, ale ne moc dlouho, protože bych se taky nemusela dočkat 😅
mládí v pr... a do důchodu daleko, tak proč marnit čas čekáním??? 😎

petja
9. říj 2009

nechala bych ho být,pokud neví co chce,je to tragédie 😖

jaspina
9. říj 2009

Já bych mu nevolala, nepsala sms - pouze odpovídala na ty jeho.. No a buď pozná, že mu chybíš a nebo ne... Ale lepší teď než tlačit na pilu a kdyby odešel později..

popelka.miri
autor
9. říj 2009

Já si taky říkám, že nechci ztrácet čas s chlapem, který nejdřív hr a pak nic a nakonec neví co chce 😝 Chová se jak holka nebo jak puberťák, už mě to taky nebaví...včera se neozval vůbec a já už opravdu ztrácím chuť pokračovat...sama mám dost svých starostí a ještě řešit psycho 35letýho chlapa, tak to fakt ne 🙄
Soanpe: asi jak píšeš, jsem mladá, hezká, tak na co furt čekat?? Až se stane zázrak? Mládí v hajzlu dřív než řekneš švec 😅
Podotýkám, že on mi dřív sliboval, jak mě psychicky zvedne a podrží...to jo, teď jsem na tom z něj blbě já a ještě musím řešit jeho psycho...už ani ťuk 😎

suki
9. říj 2009

popelko a víš aspoň jak vypadá? 🙂

ygreen
9. říj 2009

vyprdni se na něj a nebo normálně dál chatuj i s jinejma a číhej na super chlapa a s tímhle dál komunikuj a uvidíš jak se to vyvrbí. Každopádně asi se 3 dětma nechceš chlapa kterej neví co se sebou 😉

popelka.miri
autor
9. říj 2009

Já ale nemám chuť chatovat s jinejma, tohle byla náhoda!! Nemám na net tolik času a hlavně energii na další chlapi 😝 Tohle byla fakt náhoda, bohužel pro mě, mě dost vzal 😖

aponchie
9. říj 2009

suki to je nahoda co? 😀

jabber
10. říj 2009

já bych si sama pro sebe stanovila nějakej termín jako deadline, do kdy budu čekat, že se vyjádří nebo se to nějak vyvrbí - třeba do konce října - a pak páček shledáček

binki
10. říj 2009

moje rada je udělat mu pápá

astrane
10. říj 2009

s chlapama je to těžký....já to s nima taky neumím 😖 A taky mám štěstí na takový typy.... 3týdny není ještě moc dlouho....ale tenhle to myslím ještě vyřešený nemá....kamarádit by se mohl,ne?A pak by se vidělo....Otázka zní,jak dlouho to ty vydržíš....já to znám,to si pak člověk připadá jako blbec ☹

skurinka
10. říj 2009

ahoj popelko...
tak ja se taky seznamila s jednim s netu psali jsme si 7 mesicu volali..vse bylo super,,,pak jsem jela do cech a pozval me na narozky v srpnu jsem se tak tesila ale pak se to u me nejak po....loa nemohla jsem dorazit...
no ale psali jsme si dal...vse nadhera,a celkem me teda ale jako hodne vzal...a to jako dooost...no a ja ted jedu v listopadu do cech,,a meli jsme spolu travit 3 dny sem se tesila jak mala holka..
zaver naposledy jsme si psali 25 zari a volali vsechno prima jak se na me tesi a tak ...a od te doby ani ...nnnn...proste zadna reakce...
kdyz jsem mu volala pac jsem mela strach jestli se neco nestalo takl me to bud nevzal a nebo vypnul...vubec jako jsem nevedela co se jako deje a nebo kde byl zlom.....a jako do dneska nevim co se jako stalo...a jestli potrebuje cas na rozmyslenou ........tak jako ma uz smulu pac jsem mu dala dost casu.........

chlapi jsou fakt blbci nekterii

suki
10. říj 2009

😅 😅 no jo, zajímavá shoda okolností
jabber má myslím pravdu...termín si dej a pak se na to vykašli 😉 😉

popelka.miri
autor
10. říj 2009

Včera jsem večer zkusila zavolat a nevzal to, to jsem čekala, ale za pár min. jsem to zkusila z čísla, které nezná!! to vzal hned, ale zamumlal:"teď nemůžu" a típl to 😠 😠 Takže to vypadalo, že jsem asi vyrušila... 😝 Za 3hodiny v půl12 v noci, mi psal jestli spím a že byl u bejvalky, že mu sbalila věci a nic a jel hned domů, ale o tom pochybuju!!! Kde teda byl ty 3 hodiny, že 🙄 Takže dneska taky furt nic, psala jsem mu, že mám pocit, že jsem nějak navíc a od té doby nic...asi už nemám chuť dělat někomu záplatu za bejvalku nebo si přes mě něco dokazovat?? Kašlu na něj, už jsem se rozhodla 😎 Nestojí mi za to., nebudu hrát druhý housle!!!

suki
10. říj 2009

popelka ...myslím, že to je rozumný 😲 Viditelně on neví co chce, a pokud je mu 35 a neví to, tak je to smutný. Objeví se někdo lepší, uvidíš. Vím, že jsi ho vůbec nevyhedávala, nejleoší je to stejně, když to člověk neplánuje 🙂
Doufám, že z toho nebudeš nějaká španá, nestál za to 😲

jabber
10. říj 2009

Jako zvláštní je, že mu tak záleží na tom, aby si bejvalka náhodou nemyslela, že někoho má 😅 podle mě to s ní nemá po 2 měsících od rozchodu dořešený, nevyrovnal se s tím a možná jí i chce zpátky 🙄 Vyprdni se na něj, je to vůl 😖 Náhoda ti přihraje někoho, kdo za to bude stát, neboj 😉

suki
10. říj 2009

jabberko ahoj 🙂
pravda, co napsala jabber...soulasím 🙂

jabber
10. říj 2009

ahoj suki 🙂

esssi
11. říj 2009

Stopro radím, dělej fóry teď, ono mu rychle dojde, co chce! Nepiš sama, nevolej, uvidíš!!!

aponchie
11. říj 2009

anebo jak znamo nekteri..ma nizke sebevedomi a boji se primeho stretu 😎

popelka.miri
autor
18. říj 2009

Ahoj, tak jsme se dnes konecne poprve setkali. Prijel za mnou a jeli jsme k nemu. Zpocatku to vypadalo ze k nicemu ani nemuze dojit. Ani z me strany nejak me nepritahoval jako v telefonu. Ale pak padl prvni polibek, dalsi..a bylo vymalovano. Po mesici volani. Taky mi doslo, ze byl asi stydlivy, bal se..nevim. Ale ted uz planujem spolu🙂. Perlicka nakonec! Muj ex hlidal u me deti a v 18h mi volal, sprostej,ze to bylo naposled a ty pi..! A mezi dverma mi rekl,ze jsem rozmazana jak devka!! A to jsem byla 1.s nekym od rozvodu a on sam se leta honil za naseho manz. A ted ceka 4.dite s tou jeho😀. Ironie,ze?

nobody
18. říj 2009

chce obě dvě - tebe a tamtu

nobody
18. říj 2009

tak chce tebe, oprava 🙂

terinda
19. říj 2009

35letýho chlapa, který neví co chce, bych kopla do zadku 😉

popelka.miri
autor
19. říj 2009

Nobody: kdo chce koho?? Mám v tom bordel 😀 😀
Terinda: my jsme si to vyříkali, prostě nechtěl nic uspěchat. Asi jako já. Ale hlavně, že se rozhoupal 😉

suki
19. říj 2009

popelko, tak to jsem moc ráda za tebe 😉 🙂 Hlavně, ať jsi spokojená 🙂

berenika39
19. říj 2009

popelka, vy jste se viděli poprvé, jednoduchý to vaše seznamování nebylo a hned jste spolu spali?