Nevzrušuju přítele? Dělá si to sám

sabina01
2. lis 2009

ahoj holky, sem napokraji zoufalství a nevím co si o tom mám myslet... minulý týden jsem přišla z práce a zjistila jsem, že si to muj přítel "dělá" sám, nejhorší na tom všem je, že ten nás sex je hrozně málo 1x za týden spíš 1x tak 11 dní.. já jsem z toho neštastná, a nevim co dělat.. začali jsme spolu od jara bydlet.. nejdřív sem si myslela že sex snad nechce, většinou večer začně zývat že je ospalej tak ho raději nechám..Lehnemsi, on mi řekne dobrou noc a spí.. já bych ještě nespala ale bojím se s ním o tom mluvit.. nebo ležíme a on vstane z postele, že se mu ještě spát nechce a jde k PC do jineho pokoje.... Tudle jsem přišla z práce a chvíli před tím než jsem přišla si "to" zase ...... nahodně jsem to zjistila.. co mam dělat??????????? ☹ ☹ ☹

lenkavano
3. lis 2009

hele sabi a co kdybys taky zkusila autoerotiku ale tak aby o tom věděl 😉 třeba by mu pak vrtalo hlavou na co přitom myslíš a že ti něco nevyhovuje a třeba by mu to konečně došlo 😉

lisounek
3. lis 2009

taky dobra finta, ale myslim,ze na to sabi nema povahu uz jen tim co pise...

sabina01
autor
3. lis 2009

holky pozor!!! máme doma vibrátor právě jak sme tudle měli sex já ho vytáhla!!!!! chvili to bylo jak ve 3 no a pak sem ho odhodila-on koukal jak blázen!!! a navíc už sem ho nedala na místo kde vzdy byl-o víkendu jsem ho presunula z jednoho místa na druhý... kámoška mi rovnou řekla, at ho nechám na posteli at ho vidí až přídu z práce.. ale to bych asi takle fakt nedokázala.

lenkavano
3. lis 2009

no já myslím,že by to nebylo špatné.

lisounek
3. lis 2009

naopak si myslim,ze by si rekl no ona si to taky dela, tak co nemusim mit vycitky tudy cesta asi nevede nevim... 😕

sabina01
autor
3. lis 2009

jediná možnost je, si s ním konečně promluvit!! Bude to pro mě těžký, vim že by nemělo... ale bude ☹ ale musim to udělat!!! jinak se můžu sbalit a jít..

lisounek
3. lis 2009

jj sabi mas pravdu chce to proste slyset od nej pekne z oci do oci.... 🤐

lisounek
3. lis 2009

hele a co treba takove to bezne souziti? jako ze dava ti najevo jo mam te rad, da ti obcas pusu jen tak nebo jak tohle funguje? poznas treba ze kdyz se na tebe diva a usmeje se, ze jako jo tam je cit a laska...pisu to asi blbe, ale jako takovy to jiskreni 😨 vezme te za ruku, obejme atd?...

sabina01
autor
3. lis 2009

jenže holky, my když jdem spát spolu, tak já ho třeba začnu hladit po zádech a on nic...... nebo svou nohu hodim šikmo na jeho... nic... není to tak že bych mu řekla pod jdem na to.. jen tak lehce se ho dotýkám... nic... pak mu řeknu už spíš? a on že jo. Většinou když už máme sex, příde za mnou do koupelny...

lisounek
3. lis 2009

sabi ja bych asi zajela na primo mezi nohy proste jemne nezne a pritom mu neco zaseptala do ucha..nebo vlezla naha k nemu pod perinu 😝

yanna.o
3. lis 2009

hele jako není normální, aby tobě chyběl sex, byli jste spolu doma, vídali jste se denně, ty v ložinic a on támhle někde sám každou chvíli. Jestli se bojíš, že tě kvůli rozhovoru o tomhle opustí, tak to asi není pro tebe dobrá partie 😉 A aby ses kvůli tomu stavěla na hlavu v posteli, tak to nemusíš 😉

lisounek
3. lis 2009

yanna: nemusi ale leccos se na tom pozna... 😉

yanna.o
3. lis 2009

sabi, tak si lehni do postele a hlaď ho rovnou v rozkroku ne? ale na hlavu bych se kvůli tomu fakt nestavěla. a nic bych mu nešeptala, ale místo toho bych mu normálně vynadala, že mi chybí sex (a on takhle..), jak bych měla vztek. Na plnou pusu 😅
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo radostem se vyhýbá. Na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl. 😉

tvarohacek
3. lis 2009

můj dojem je, že sabina je pubertální kluk právě si dělající dobře 😉

yanna.o
3. lis 2009

lisounek, jako kvůli poznávačce.. to leda 😀 abych zjistila, jak se věci maj.. zas ale když je to strojený, tak to jde vycítit 😒 to se musí fakt chtít, pak je člověk přirozený. to jde pak samozřejmě taky vycítit, ale výsledek je lepší.

yanna.o
3. lis 2009

tvaroháčku.. 😉 😀 😀

sabina01
autor
3. lis 2009

ježiši tvaroháčku promin, ale to fakt teda nejsem!!!!!!!!!! Asi nevíš jaký to je víš... nikdy si takový problémy neměla... je to dost hnusny když tohle zjistíš....!!!!! tohle si fakt odpust!!!

nikka.vo
3. lis 2009

přesně jak píše lisounek, mě třeba tohleto oťukávání, že by mě přítel začal hladit po dádech taky nebralo a přišlo by mi to jako divný dopročování se, asi to neumim pořádně vysvětlit jak to myslim. Když už tak buď hladit přes zadek a zajet pak mezi, nebo zajet mezi nohy rovnou (když už to tu rozebíráme) Ani bych se neptala jestli spí (to hlavně poznáš, ne?) víš kolikrát jsem se neptala a šla na věc? 😅 On se ten chlap probere, to se neboj 😀

A jak se lisounek ptala jak je to v běžném životě, to by mě taky zajímalo, protože pokud tam všechno klape, tak není důvod se bát promluvit si. myslim že se najde spousta lidí co jim to v sexu neklape jen kvůli tomu, že spolu neumí mluvit. Partner by pro tebe měl být to samé jako nejlepší kamarádka, neměla by ses bát mu cokoliv říct a on samozřejmě to samé. 🙂 Stačí prolomit ledy a pak už to půjde v pohodě a jestli ne tak na něj tlač, že pokud s tebou neumí mluvit o všem, tak nač spolu být... V takovém vztahu bych fakt nezůstávala, protože je vidět, že je pro tebe váš sexuální život hodně důležtý a musíš si říct sama, jestli ti to za to stojí 😒

yanna.o
3. lis 2009

sabi, tak ho seřvi 😉 aby ti chyběl sex a on toto.. divný ne?

yanna.o
3. lis 2009

no a jestli tak otevření mezi sebou nejste, tak to není ončo.. se nestydět a konat na rovinu, ale mluvit taky na rovinu 😉

lisounek
3. lis 2009

tvarohacku to je dost blby teda 😠

tvarohacek
3. lis 2009

nejde ani o problém jako o způsob vyjadřování. Musím říct, že jsem ještě neslyšela žádnou holku nebo ženu mluvit takto o svých sexuálních prožitcích.
A ani podle toho, co čtu o vztahu, to nemá hlavu ani patu... 😉

nikka.vo
3. lis 2009

pro mě je třeba přítel víc než kdy nějaká kamarádka, tolik co jemu bych neřekla nikdy ani nejlepší kamarádce 😉

lisounek
3. lis 2009

tvarohacku a jaky je podle tebe zpusob jejiho vyjadrovani? 😕

nikka.vo
3. lis 2009

tvarohaček, nechápu čemu nerozumíš, proč to podle tebe nemá ani hlavu ani patu...

A pokud by tady byl nějakej puberťák, co si ho chce vyhonit, tak by šel asi jinam a mluvil by jinak, to že se to tu zvrhlo v rady jak na něj co se sexu týče, to by ten ,,tvůj onanista,, asi nečekal. Bylo tady dost výmyslů, je mi jedno jestli je i tenhle problém výmysl, pomoc někomu jinému, kdo to zažívá, to může. Ale v tomhle případě nemám důvod nevěřit 😝

sabina01
autor
3. lis 2009

Lisounek běžné soužití je asi takové, když jdeme po ulici jsme třeba u rodičů tak mě pořád drží za ruku, občas mi vpálí pusu, když se díváme společně na telku, tak mě třeba drží taky za ruku ... ale bohužel mě v našem vztahu chybí vášen, ... možná hodně na začátku.. nikdy mě teda ještě neřekl miluju tě... Ale myslim že rád mě má.. ale je to ten typ co to neumí povědět... prostě už na začátku našeho vztahu byla vždycky špatná komunikace, já jsem z něho byla tak hotová že sem mu udělala co sem na očích viděla.. uplně sem z něj koktala... vždycky sem ve vztahu byla vůdčí typ... ted sem spíš taková utápnutá pipina, což mě neskutečně štve....

sabina01
autor
3. lis 2009

holky díky za podporu!!!! tohle bych tady fakt nečekala... ☹

lisounek
3. lis 2009

sabi bud v klidu tvarohacek tu fantaziruje... 🙂

nikka.vo
3. lis 2009

Sabi, tak tam je ale velkej problém s komunikací 😕 a ani ti to nikdy třeba nenapsal v SMSce? 😲

sabina01
autor
3. lis 2009

ne.. jen vím, že sem minulý rok ani nečekala že budeme nějak slavit Valentýna... a on mi dal strašně pěkné dárky s přáníčkem, že je moc rád že jsem s ním... nakreslil tam srdíčko.. Myslim že má určitě rád.. jen to prostě nějak neumí říct.. a navíc žádný vážný vztah předemnou neměl.