Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
11. zář 2014

@martinalinda to je dobře že se to řeší kočko,vše se urovná uvidíš ..já taky čekám co a jak a proč a s kým 😀 😀

karlos12
11. zář 2014

@bublinka74 jů,Ty jsi hezká,máš moc hezké brýle a chlebíček bych si dala.Hezkou cestu domu,nám teď prší.Jsem zalezlá pod dekou,dosušuji švestky a mám připraveno na závin. 🙂 A ten ovu test,to není špatný nápad 🙂

mysackovi
11. zář 2014

@bublinka74 jj skoro celé těhu jsem ji pořád hladila bříško a říkala ať na mě plivne těhu bacil 😀...prcka jsem si chovala už v porodnici...je to čerstvé miminko, narodil se 27.8....je tak nádhernej 🙂

karlos12
11. zář 2014

@dany777 ahoj,určitě se jednou přidám.A Hcg poroste,to je jasné.Už aby bylo něco vidět,co? Toto neustálé napínání,ach jo. 🙂

mysackovi
11. zář 2014

@karlos12 jj @bublinka74 je kočka 🙂

mysackovi
11. zář 2014

ale každá jsme kočky přeci 🙂

mysackovi
11. zář 2014

a ještě víc budem s pupkem 🙂

karlos12
11. zář 2014

@majkylove 14 dní ,spíš měsíc,to je doba.A pak stejně nic,už toho mám plné zuby.Snad to jednou bude jinak,chtělo by to změnu,že ? Také mám pracovní víkend,už se fakt těším.Ale v pátek si objednáváme s holkama tatarák.Budeme slavit moje narozky a kamarádky svátek.A našeho kočičáka narozky,aby toho bylo víc.Už se na masíčko moc těším 😉

karlos12
11. zář 2014

@mysackovi máš recht.Všechny jsme kočky 😉

karlos12
11. zář 2014

@mysackovi s pupkem,to budu spíš vorvaň,ale jak ráda jím budu 🙂

mysackovi
11. zář 2014

@karlos12 no ale aspoň se na ty špeky budu moc vymlouvat a bejt na ně pyšná...takhle se na sebe nebudu moc za chvíli podívat do zrcadla..... 😀

martinalinda
11. zář 2014

@bublinka74 🙂 taky doufám, mam z toho lepsi pocit, ze uz se to proste resi, ze jsem s tim neco udelala a krom toho ze to nemam, je vse v poradku, te cysty jsem se bala..a je to ok. Prej s kym,kdy a proc 🙂 tak koumej, s kym snad vis 🙂

karlos12
11. zář 2014

@mysackovi ále,to nemůže být tak zlé.Ale je pravda,že pak nebudu muset zatahovat břicho,to bude pohoda a budu dýchat 🙂

majkylove
autor
11. zář 2014

@karlos12 taky už mi to leze krkem ☹ ale třeba už za 14 dní najdem konečně ty //,prostě musíme!jůů tatarák miluju,taky bych si dala :P Tak to přeju k narozkám všechno nej,nej,nej a to jediný vytoužený což sou // :********

karlos12
11. zář 2014

@majkylove děkuji.Já ho také miluju.Jen ho budeme zapíjet colou z automatu,bohužel.A snad už budou //.Je toopravdu jediné přání.To se Nám brzy splní,proč by nemělo,však 🙂

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 já hezká ?? Děkuju .l.všechny jsme hezký 😉 fuj štvestky ti není blbě ještě 😀

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 si dejte do nosu pěkně 😀

bublinka74
11. zář 2014

@martinalinda tovíš že vím,že ze skoro manželem 😀 ,ale už jsem fakt od ledna unavená a tak jen sexujem normálka a já už na to fakt tolik nemyslím a ty testy už tolik neřeším 😀 a ráda sem chodím a snažím se občas přehodit téma 😀

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 brýle mám bleskovky 😀 děkuji

karlos12
11. zář 2014

@bublinka74 blbě mi není,ale nechci je dlouho vidět,jen ty sušené a naložené v medové slivovici - proti nachlazení,jen. 🙂

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 jasně 🙂 kočko ty bydlíš vv Rakovníku ju 😀

karlos12
11. zář 2014

@bublinka74 u Rakovníka,vedle Křivoklátu.Je tu úžasně.Lesy,Berounka,kousek na hrad,zvěř Ti skáče do mrazáku 😉 ,prostě krása.

karlos12
11. zář 2014

Ty naše fotky jsou super,je to takové osobnější.Vím s kým mluvím. 🙂

majkylove
autor
11. zář 2014

@karlos12
@bublinka74 já už tu fotku taky měla,ale pak sem ji smazala bo sem zjistila že sem chodí kámošky co už mají mimča a tak a tak bych nerada aby mě tu viděly :-/ ale až se zadaří a bude to ofiko tak se taky zvěčním tadyk 😀

bublinka74
11. zář 2014

@karlos12 znám to u Rakovníka 😀 😝

bublinka74
11. zář 2014

@majkylove ále prď na ně 😀 já už to neřeším 😉

karlos12
11. zář 2014

@majkylove jo,prď ,vždyť je to jedno.Každý máme něco.My se snažíme,ony řeší jiné starosti.Pamatuji si tu fotku 🙂

karlos12
11. zář 2014

@bublinka74 já to tady ještě moc neznám.Co tu znáš ?

bajule
11. zář 2014

Ahoj holky, já mám na testech pořád duchy, už jsem z toho hotová... Je to divný, jedna značka mi ukazuje dvě, druhá značka nic ☹ Už mám nervy v kýblu!

bajule
11. zář 2014

A ještě mi admini zakázali fotku, protože tam mám sluneční brýle...

karlos12
11. zář 2014

@bajule tohle je hezká fotka,sluší Ti to.Kolikátý den jsi ? Že Ti blbnou testy ?