Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bajule
26. zář 2014

@bublinka74 Doufám... Však vám dám vědět 😉

karlos12
26. zář 2014

@majkylove
@bublinka74 Ahoj holky, už jsem tu, dnes jsem docela spala, bylo venku pěkně zataženo.Konečně poslední noční.O víkendu jedem k rodičům, budeme grilovat.Jinak manžel bude dělat na cizím domečku, je asi 2 min chůze od domečku rodičů.Dnes jsem byla na hormonálním profilu, byla tam jiná sestřička, trochu zmatená, nevěděla co má nabrat a kolik zkumavek.Tak mi raději vzala 3.Budu teď volat do laborky kdy asi budou výsledky.Jinak jsem dnes řekla miláčkovi, že před rybičkogramem bude mít 5 dní útrum, málem se zhroutil.Chudinka, tak jsem to stáhla na 3.Jdu dočíst co jsem zanedbala.Hezký večer, ještě písnu 😉

karlos12
26. zář 2014

@majkylove
@bublinka74 jé, sraz by byl super.Konečně z oka do oka.To by bylo parádní 😉

karlos12
26. zář 2014

@majkylove
@bublinka74 jste tak hodné, jak na nás myslíte.Já na Vás také myslím.To je další velká podpora, já mám kolem samé zlaté lidičky , děkuju 🙂

hlinkovak
26. zář 2014

Ahoj holky🙂 ..potřebovala bych poradit..20. 9. jsem očekávala MS, vždycky mám už pár dní před velké bolesti, tentokrát asi dva dny před očekávaným datem byly menší a nebylo to úplně stejné.. drželo se to pár dní.. a teď už mám spíše tlak od třísel nahoru až k pupíku, pocit nafukujícího balónku, břicho nejde zatáhnout sem tam pobolívá, při vynášení koše jsem myslela, že se pozvracím, a to jsem na ty ,,vůně" si myslím zvyklá.. 😉 začali mi vadit vůně do zásuvky... dělala jsem si těhotenský test, ale byl negativní.. myslíte, že můžu být těhu..? nevím zda není šest dní po vynechání MS brzo zjišťovat.. 😕 děkuji za rady a názory

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 chudak manza,sem se pobavila,uplne vidim mojeho 😀 jinak ten profil mi rikal dr ze trva tak 10 dni takze zas akorat do ovu,to je dobry 🙂 a ten sraz bych klidne nekdy spachala 🙂 jinak ja uz se nemuzu dockat az bude pondeli rano :-\

karlos12
26. zář 2014

@majkylove také se těším na pondělí , ale já jdu zase do práce 😒 Jinak jsem volala do laboratoře, už mi poslala výsledek, asi jak je to v nem., tak je to rychleji.Mám zvýšenou štítnou žlázu a testosteron na horní hranici.Manžel má doma pořádného chlapa 😀 Jen teď nevím co s tou šž 😒 Zeptám se doktora, ale ne dnes, slouží takový ko.... 😉

bublinka74
26. zář 2014

@karlos12 dobrý kočko 🙂 hele my měli útrum před rybičkogramem 3 dny a stačilo 😉 ,jinak srazík by byl super a my se můžem vidět dřív kdybys chtěla ,nejsme od sebe tak daleko 🙂

bublinka74
26. zář 2014

@karlos12 joo kočko já byla dnes se štítkou taky,chodím už 5 let a beru Euthyrox 50 denně a zvýšil mi to na 100 denně ,že prý ikdyž je profil v normálu tak navýší 🙂 když plánujem to mimčo

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 tak toho se neptej 😀 ja mam snizenou st zlazu tak uz 10 let zobu hormony no a ted mi je jeste zvysi :-:-\ hele tak to muze byt celej problem a jeste v kombinaci s tim testosteronem,nasadite prasky a problem vyresen 😉

karlos12
26. zář 2014

@bublinka74 já jsem ráno miláčkovi říkala, že by mohla být šž zvýšená, mamka jí má zvětšenou, ale fci v normálu.A ono ejhle, je to tam.Jinak vypadá vše ok, ale těm hormonům já úplně nerozumím.Jen rozpadlým ranám 🙂 Sraz by nebyl marný, můžem to naplánovat, ale teď mám služeb jak šlak, hodně holek chybí.Ale ráda bych něco spáchala. 😉

karlos12
26. zář 2014

@majkylove já vím, asi skočím v pondělí na gyndu, poradit se co a jak.Kdo by mi měl lépe poradit,že? 🙂

bublinka74
26. zář 2014

@karlos12 noo vidíš,problém bude vyřešen 😉 uvidíš půjde to jak po másle :D ,noo určitě ten srazík,nemyslím hned zítra 😀

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 presne tak,tam ti poradi hned 😉 myslis ze jedno rozpustny kafe denne je u me spatny?sem ted cetla ze kofein muze zpusobit potrat ☹ ach jo,ale me pripada ze bych nnemela nic ☹

karlos12
26. zář 2014

@majkylove kafe nevím, kamarádce přítel koupil bez kofeinu.Nevím jaké je, ale já hodně kafuju, a normální, teda z french pressu, ale silné.Raději se poraď s Dr., ale mám pocit, že bys neměla ani bylinky a plno jiných věcí. 😒

karlos12
26. zář 2014

@bublinka74 😉 zítra nemůžu, jedem k rodičům 🙂

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 dnes se me prakticka ptala jestli piju kafe a ja rekla ze jo a nerikala nic no,vim ze mamka pila cely tehu turka,to asi bude nazor od nazoru no.clovek si ted pripada tak neschopne ze nic nevim to je hruza 😀

terezapetrova
26. zář 2014

@majkylove ja pila pro jistotu cele tehu kafe bez kofeinu, ale urcite jsou mamy, které maj overeny, ze jedno normos kafe denne neuskodi, z caju nejlepe ovocne, drzim palce at si tehu hlavne pekne užíváš 🙂 hlavne ne mnoho alkoholu a cigaret 😀

karlos12
26. zář 2014

@majkylove asi by to nemělo vadit, když jich nepiješ 5 denně.Třeba Ti postupně přestane chutnat a budeš mít vyřešeno 😉 Dělala sis další test ? Nebo to necháš na digi ?

majkylove
autor
26. zář 2014

@terezapetrova no nebudu nic prehanet a snad bude vse ok 🙂 alkoholu a cigaret sem si do ted uzila az,az tak se mam aspon konecne dudov zlozvyku zbavit 😀

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 vcera sem delala a zitra udelam a v po ten digi,jeste mam 3 testy tak je musim spotrebovat 😀

terezapetrova
26. zář 2014

@majkylove urcite bude 😉

karlos12
26. zář 2014

@majkylove hi, hi, to je jasné 😉 Na další už budou pe expiračce 🙂

karlos12
26. zář 2014

@karlos12 jo, kdy další odběr ?

karlos12
26. zář 2014

😉 @majkylove pardon, kdy jdeš na další odběr ?Jak udržuješ tajemství?

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 tak,tak 😀 na odber pujdu ve ctvrtek,to je po 8 dnech tak snad uz hcg pekne poskoci 🙂 tajemství vpoho bo vcera u nas spal kamarad takze by to ani neslo a dnes jel manzel primo z prace k nasim pomahat a spi tam a dojede az zitra az ja budu zas v praci,no a v nedeli vstanu a zachvilku pujdu zas do prace takze pohoda 😀 ale uz se fakt tesim na to pondeli,z toho budu uplne nervozni nez dojede z prace 😀 ale stejne jak mu dam ten balicek tak mu to docvakne,ale to nevadi 🙂

karlos12
26. zář 2014

@majkylove tý jo, to máte dost málo společného času.Kamarád dal své mamince bryndáček, když jí oznamoval že bude babičkou, ona se smála a myslela že je tak stará, že potřebuje bryndák.Nějak to nepochopila.Ale byla sranda.Třeba mu to také hned nedojde 😉 To už bude hcg hodně vysoko 🙂 Ty se máš.Já teď budu ještě řešit štítnici, to mám radost

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 tento tyden toho mame nejak moc no :-\ vsak jak zustanu doma tak si jeste polezem na nervy 😀 sem ted obcas fest neprijemna :-\ 😀 no mam,jeste neni vyhrano,strach mam velkej co ti budu vykladat,uz aby bylo 20 a i pak jeste dlouho neni vyhrano,ale nesmim na to myslet.stitnici vyridite raz dva,objednas se na endokrinologii,vyfasnes prasky a za nejakou dobu te zkontrolujou jestli ti zrovna tyhle sedi a jestli se to nezhorsuje,to je radost s tim zdravim ze :-\

karlos12
26. zář 2014

@majkylove to je radost.Já, nikdy nemocná, nikdy mi nic nebylo.Nejsem zvyklá chodit k doktorům, ani nic podobného.Ale mohlo to být horší.Teď ještě miláček rybičky, snad bude ok.Má sedavé zaměstnání a dost se nervuje, tak uvidím, snad nebudu mít víc testosteronu než on 😀 Myslet pozitivně !!!!!!!!

majkylove
autor
26. zář 2014

@karlos12 no snad ne 😀 ja bych se skoro vsadila ze to bude tohle u tebe,ale co ja o to vim ze 😀 jen kdyz sem tu obcas procitala tak ten testosteron byl na prd no a stitna je jasna,ale jak to bude jen v tomhle tak sou to prkotiny 🙂 v patek jde manzel jo?no pak musis rict co a jak 🙂 ty jo jeste pulka pred nama a ja uz tady padam na hubu,sem se kvůli tomu blbymu ramenu vubec nevyspala,to bude jeste dlouhy ☹