Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@janajens tak u mě už se snad zadařilo tak ti taky držím palce! 😉

karlos12
1. říj 2014

@majkylove látkovat budu, to mám jasné už asi 100 let.Velikost je to 56, raději.ono se Ti to hezky rozloží, je to dost drahé.Jedno stálo 200Kč.Ale na mimča je zbytečné mít vše novTo já jen pro radost 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 jj,to máš pravdu,já budu moct začít až budeme mít skříň což bude ještě za hooodně dlouho ☹

karlos12
1. říj 2014

hele holky, má cenu jít 9 DC na sono ?Mám jít okolo ovu ,ale tu mám někdy 12DC a pak 14 DC.Ale není pravidelné střídání stran.A 3.10 jedem do Prahy, pak se dostanu až pozdě a hlavně by to mohlo být o víkendu, to na ambu. nikdo není 😒

janajens
1. říj 2014

@majkylove myslis ze by to mohlo byt tehotenstvi..??taky drzim palecky

karlos12
1. říj 2014

@majkylove těch pár maličkých věciček se vejde 😉

karlos12
1. říj 2014

@janajens snad jo,vždyť za září je tu strašně málo těhulek, musíš to dohnat 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@janajens no já už dnes začínám 6tt 😉 zkus testík 🙂
@karlos12 věř že mě už se sem nevleze fakt ani ň 😀

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 hele to nevím kočko a víš že jí máš opravdu tyto dny ju ??

janajens
1. říj 2014

@majkylove s tim mam spatne zkusenosti nikdy neukazal ze jsem a to uz mam dve a test jsem delala predevcirem

janajens
1. říj 2014

@karlos12 dekuji rada bych se pridala

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 tak to nevím,to mám obavu že je brzo :-/ dělej ovu test,ten ukáže a kdyžtak bys šla když se to bude jevit dobře 😉

karlos12
1. říj 2014

@bublinka74 to právě nevím, kvůli střídání se jak chce.Ale něco by vidět měla, ne ?Nebo uvidí i po ovu ?

karlos12
1. říj 2014

@majkylove to by právě měl být spíš víkend.Testy dělat budu, to určitě, ale ještě je brzy .

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 o však já myslela právě ten 9 den jestli by se ti tam už něco neukázalo,tak co,běž a hotovo,ona ti zas řekne co a jak 😉

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 hele mně třeba vůbec když ovu měla být tak neprobíhala ,právě proto doktor říkal,že nejsme naprogramované ...:D takže ona může být a nemusí ty dny,zkus to hlídat ovu testama 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@karlos12 vem si že já byla na prohlídce a to jsem zrovna stopro musela mít ovu bo to jsem otěhotněla a dr mi neřekl nic jako 😨

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove to se mi stalo taky toto

bublinka74
1. říj 2014

Holky a víte kde mjaí krásné miminkovské věcičky a když jsou akce vůbec nejsou drahé ?? 🙂 v Tescu od značky FF ale fakt krásné hmm ... 🙂

karlos12
1. říj 2014

Ok, budu dělat testy a uvidím.Děkuji kočky. 🙂

karlos12
1. říj 2014

@bublinka74 tam jsem dnes také koukala, ale chtěla jsem neutrální barvu a v Pze byla modrá a růžová a tak, ale už tam mám vybraná bodýčka s medvídkem.Mají do modra i do růžova.A jen čistě bílé.Ty chci koupit, pak někdy.Ale mají rozkošné hadříky 😉

bublinka74
1. říj 2014

@karlos12 jj já vždy když tam zabrousím se kochám neustále 🙂 🙂

karlos12
1. říj 2014

@bublinka74 já také.Už kdy jsem přemýšlela o nakupování.Dnes jsem to už nevydržela 😉

majkylove
autor
1. říj 2014

@bublinka74
@karlos12 tam já se kochám odjakživa a nakupuju jen tam pro kámošky,prostě k sežráníííí! :-*************** asi si budu muset něco koupit když bude zítra HCG dobrý 😀

bublinka74
1. říj 2014

@majkylove noo to jasně a hned hodíš fotky 😀

mysackovi
1. říj 2014

holky....já jsem k.o. ☹
dneska celej den ležím, teplota, bolest v krku a celej člověk mě bolí......asi lehnu.... :-/ vypadá o asi na chřipku....a to jsem chtěla začít cvičit.....

karlos12
1. říj 2014

@mysackovi hlavně to vylež, pak můžeš klidně lítat.Teď si odpočiň.Víš že přechozená chřipajzna jde na srdéčko ???Tak šup do pelíšku, čajíčky a vitamínky, hlavně přírodní 😉

karlos12
1. říj 2014

@majkylove za odměnu, to je jasné 🙂

majkylove
autor
1. říj 2014

@mysackovi jéé,to mě mrzí,no jo,podzim je tady :-/ tak to hlavně vylež ať je tělo v plné síle na vše 😉
@karlos12 no joo,uvidíme jestli odolám 😀

mysackovi
1. říj 2014

@karlos12
@majkylove no holky asi budu muset....ono je to težký si hodit marod ve školce, obzvlášť když už jedna kolegyně chybí :-/ a zítra musím jít do práce ještě o něco dřív, máme logop. vyšetření a musím u toho být :-/ ale asi poprosím, abych mohla v pátek zůstat doma a pak to budu muset své kolegyni vrátit :-/ ....uvidíme jak mi bude zítra...děti chodí nastydlí, kašlou, mají rýmu, atd.....je těžké být ,,zdravá":-/