Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 😀 ty si trdlo 😀

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove proč ....nejsem 😀 říkám pravdu ...teď mi tu říká miláček,jj zítra volej a jdem do toho 😀 asi ,že nebude muset tolik sexovat 😀 😀

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove kočko prosim Tě jak se zadává tu nová diskuze ...chtěla bych založit a optat se holek co vše obnáší začátky IUI ??

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 😀 tak vidíš 😀 takže zítra volej 😀

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 najdeš si forum ke kterýmu se téma vztahuje a nahoře je nová diskuze nebo otázka,tak tam založ diskuzi 😉

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove děkuji tj forum,ale nikde nemohu najít nová diskuze,to jsem ucho asi 😀 😀

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 pak ještě musíš rozkliknout tu kategorii kam to patří,třeba jak tahle diskuze je v prožívám to stejné...a tam to je nahoře 😉

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove děkuji kočko,ono to bylo trošku jinak ,ale skoro podobné ,už to mám 😉 koukám ty ses měla fajn,to je dobře,tělíčko to potřebuje občas změnu atd... 😉

chilli009
2. lis 2014

@bublinka74 Ahoj kočko, tak to mi je moc lito.... jinak na IUI jsem byla 2x před 2roky a 8mesici. Lékař Te nastimuluje, aby byly foliky a sliznice jak maji byt a budes chodit na UTZ, az se bude blížit nej čas, tak Ti pichnou pregnyl a za cca 36h. přítel odevzdá spermiky a po prefiltrovani přijde na řadu zavedení, pak cca 15min. si polezis a půjdeš domu. Jo a pak netestovat 10dni, jelikož pregnyl se vyplavuje pomalu a ukazuje // na testu.

bublinka74
2. lis 2014

@chilli009 ahojky kočko ....děkuji,založila jsem nové téma,můžeš mi tam dát i podrobnější rady ju i před tím co a jak a tak ...at tady holky neotravuji 😀 😀

marketat
2. lis 2014

@bublinka74 Tyjo, tak to mě moc mrzí. Ale ty jsi úžasně pozitivní a statečná a podle toho, co píšeš, tak máš super partnera 🙂 Tak budu držet pěsti, ať všechno dopadne dobře.

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 jj,měli jsme se suprově,jen doufám že sem to s tím cahtáním nijak nepřehnala,ale zatím se cítím fajn tak snad nee 🙂 zítra si jdu pro neschopenku tak doufám že přemluvím dr aby aspoň srdíčko zkontroloval tak doufám že se nebude cukat,bo do další kontroly ještě daleko 🙂

chilli009
2. lis 2014

@bublinka74 uvidíš co Ti řekne i doktor, nevím zda se to kapku nezměnilo, klidně pisni zprávu, jsem přes tel., tak az budu na PC odepisu, ju

bublinka74
2. lis 2014

@marketat noo děkuji za povzbuzení,to víš že mi to trápí ...4 syny mám to je fakt o to je to horší víš ,že to nejde prostě,ale chápu prostě věkem se tělo mění a je to tak noo a nejvíc mne mrzí,že přítel to mimčo nemá ,jinak bych už ani nechtěla,ale je to tak a já mimina zbožňuji ...vždy jsem chtěla hodně dětí ... nooo tak snad se ještě povede na stará kolena 😀 😀

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove to víš ž eurčo jukne,uvidíš že ju ...dej pak vědět 😉 😉

bublinka74
2. lis 2014

@chilli009 jasné tak piš do nového tématu ju ,mne najdeš 😀 děkuji

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 no tak nejdu na kontrolu,ale snad jo když si řeknu,určo vědět dám 😉

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove a kdy máš jít jinak ?? Určo v 11 týdnu by tě měl nebo ve 12 tt to tak bývalo 🙂

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 mám jít 12.11 na krev,utz a pro průkazku a 20.11 na screening,ale byla jsem před 14-ti dny tak to máš ještě víc jak týden tak to už nevydržím 😀

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove neboj vydržíš ,ono ti vlastně nic neuteče 😉

janajens
2. lis 2014

@bublinka74 jj to znam ja taky mela test pozitivni a nakonec to byla cysta a skoncila jsem na sale 😉

majkylove
autor
2. lis 2014

@bublinka74 já zas pro klid jestli srdíčko bije víš,doufám že ho omrkne zítra 😉

bublinka74
2. lis 2014

@majkylove to víš že bije,jako o závod 😉

mispula19
2. lis 2014

@majkylove dnes ráno též slabá čárka, ale byla jsem po 3 hodinách spánku 😀 zítra ráno budu testovat znovu a snad bude sílit, musím jet z práce nakoupit další testíky 😀

majkylove
autor
2. lis 2014

@mispula19 určitě bude,pak dej hned vědět 😉

mispula19
2. lis 2014

@martinalinda moc děkuji! Já na to díky bohu ani nebyla moc upnutá, manžela jsem měla doma jen víkendy tak jsem si stejně říkala, že by to byl zázrak se strefit.. a ted jsem dokonce nevychytala ani ovulku, sex jednou, tak jsem si říkala že to bude tuplem nic a bude to i lepší, že se budu určitě trochu stresovat s domečkem a ono... 🙂 na všechny dojde děvčátka, já vím, že to asi pro Vás bude znít kloupe, ale zajímám se o energie, nadpřirozeno, Reiki a prosila jsem andělíčky už o úpravu cyklu, cyklus se okamžitě srovnal, teď o mimi a ono snad bude.. Teď je budu prosit za Vás všechny 🙂 Jen teda od tchýně a švagrové a vůbec strany od manžela se dočkáme akorát seřvání, jak jsme nenormální, ted už jsme se nebavili skrz ten náš dům 😀

bublinka74
2. lis 2014

@mispula19 děkujem kočko,hlavně ať se Ti daří dobře a vše je o.k. ...na nás určo taky dojde ,věřím tomu 😉

martinalinda
2. lis 2014

@bublinka74 juj a ja to u tebe videla tak nadejne, to me moc mrzi, jsi fajn holka, ze to beres tak pozitivne, to neumi kazdy, obdivuju te teda. tak uvidite, budu prat stesticko aby se pak zadarilo za pomoci 🙂 hlavu vzhuru a uz ted se muzes tesit, ze se to podari 🙂

bublinka74
2. lis 2014

@martinalinda njn kočko,když budu plakat a zoufat bude to horší ... takhle jdem dál,ono to nějak dopadne 😉 ,ale doktor už mne na to upozorńoval po té laparoskopii ,měl pravdu

bublinka74
2. lis 2014

@martinalinda a ty taky kočko,mysli na sebe 😉 co bazík ? My začínáme chodit od pátku s přítelem fakt pravidleně,už se těším,v květnu se budem stěhovat do svého po 20 letech hurá a 1.8.2015 svatba 🙂