Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74 kolik let je vlastne Tvym chlapakum? 🙂

majkylove
autor
11. lis 2014

@bublinka74 já jdu na 7:40 kvůli té krvi,musím být na lačno 🙂
@terezapetrova tak to máš zachvilku,ale tak váček už by tam mohl být vidět 😉 a joo jdem na sreen ale až večer,tak ty tu budeš hezký zprávy hlásit dřív 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74 doufam, ze zadny dvojčata se konat nebudou 🙂 a když budou tak budou, na redukci /brr to je hrozny slovo/ bych asi nebyla schopna jit

majkylove
autor
11. lis 2014

@terezapetrova o však já se na to nějak podobně těším právě 😀
@bublinka74 ty starý koleno 😀

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova nooo holka počkej 😀 21 ,19,16 a 11 let 🙂 nooo už je to dávno holka 😀

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova jasné ne to taky neva,beru vše kobližky kde jsou ale 😕 😕

bublinka74
11. lis 2014

@majkylove jooo holka,kdyby mi bylo aspoň o 5 let míń hned bych to brala hmmm 😉

terezapetrova
11. lis 2014

@majkylove mam to stejne souhlasim s tesenim a nesouhlasim se starym kolenem u 2. Misy!!! 😠 😀

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova se nemrač stejně jsem stará 😀 😀 😀

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74 koblizky kde jsou ale??? Co to??? 🙂

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74 to vis ze jsi 😀

bublinka74
11. lis 2014

@terezapetrova nooo kobližky ....miminka přeci,nebo embrya zatím 😕 nějak nemůžou docestovat do postýlky děložní 😕

terezapetrova
11. lis 2014

@bublinka74 docestujou neboj 😉

bjoucik.15
11. lis 2014

@bublinka74
@terezapetrova holky děkuji za rady. Malá usínala ještě nedávno sama a v klidu, stačilo pustit pohádku na kazeťáku nebo hrací skříňku. Spinká už na své válendě, takže když jsou pootevřené dveře zdrhne za námi. Obývák máme hned vedle pokojíčku, takže nás slyší. Svítí jí tam taková svítící želvička - hvězdičky a měsíček na zdech. Včera jsem jí tam rozsvítila lampičku a stejně řev a řev! když s ní ležíme blbne - leze po nás, vstává, povídá si...když jí čteme bere nám knížky a vzteká se, že jí nechceme dát. Když jí pustíme z pokojíčku dokáže být vzhůru klidně do 1hod ráno. když si jí vezmeme k sobě do postele opět po nás leze a usne málokdy a to se muž nevyspí do práce, takže asi tak! Včera jsem tedy přísně řekla, že se jde spát, položila jsem jí do postele, pustila pohádku a já jsem opřená o topení byla na noťasovi, a usnula téměř do 10min,ale už bylo po 22hod večer 😒 ☹ doufám, že to je jen období, stejně jako její odmlouvání a vztekání se a že to brzo přejde.....

bjoucik.15
11. lis 2014

@bublinka74 tak to je super, mít tady takhle zkušenou 🙂

bjoucik.15
11. lis 2014

holky kdo máte jako já 6dní do MS?? minulý měsíc mi bylo hrozně, pořád mě něco bolelo a tak.. a teď nic, žádné bolesti, výtoky, pálení, svědění, tlačení, prostě nic! divné...

bublinka74
11. lis 2014

@bjoucik.15 nooo tak vidíš tak super,to se srovná ,stačí jen malinko přísněji a bude to dobrý ...oni mají obdobé mezi 2-3 rokem,zkoušejí víš co si můžou a nemůžou k nám dovolit 🙂 já vždy zírala jak byli vyčůraní tak malí a jak to uměli 🙂 dej jí čas hmm,ale máte veselo tedy 😀 ,hlavně že je zdravá a víš že jí máš hmmm

bjoucik.15
11. lis 2014

@bublinka74 že jí mám vím moc dobře, protože ona je fakt všude 😀 ale jsem za ní ráda, to je jasný 🙂 jen si říkám, zda takhle budu mít ráda i druhé dítko 😒 možná jinak,ale ne takhle....

karlos12
11. lis 2014

Ahoj kočky, tak jsem zpět.Měla jsem vzdorovité období, nechtěla jsem to tady vidět, ale už mi bylo smutno.Dočítám zanedbané, ach jo, je mi moc líto nevydařených těhu a blahopřeji vydařeným.Já jsem stále na stejném bodě.Beru tbl na štítnici, chodím na folikulo......a snažíme se.Jinak nic nového, nic zajímavého. 😒

bublinka74
11. lis 2014

@karlos12 hurááááááááááááááááá jupíííííííííííííí je tady 😉 😉

bublinka74
11. lis 2014

@bjoucik.15 ále budeš holka ,já mám všechny ráda stejně a nikoho víc ani míň,jen když máš pak víc dětí nemáš tolik času na ty starší,ale já se to snažila vždy nějak rozdělit,s každým trochu a dalo se hmmm tak,že se ničeho neboj 😉

karlos12
11. lis 2014

@bublinka74 ahoj, koukám co sis užila, je mi to líto.Teď už bude líp.Už se těšíš ?Koukám nová fotečka, jdu ji proštudovat 😉 Co jinak ?

karlos12
11. lis 2014

@bublinka74 sice mám špatný monitor, ale Ty mládneš, ne ? 🙂

majkylove
autor
11. lis 2014

@karlos12 ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj :-************************************************************************* 😀 bylo nám smutnoooooo!!!!!

bublinka74
11. lis 2014

@karlos12 děkuji zlatíčko 🙂 jupí si tu ,si nám tu chyběla ....mně je také smutno kočko,ale víc by mi bylo kdybych sem nešla,jak si to mohla vydržet holka 😉

bublinka74
11. lis 2014

@karlos12 jj kočko,je líp a zítra jdem do centra ohledně toho IUI ,mne už to přestalo bavit ,tak jsme se s přítelem domluvili že toto zkusíme uvidíme 😉 ,gynekolog mi to říkal už po laparce,noo tak snaha byla,bohužel,tak zkusíme toto ...on říkal,že u mne bude problém to zahnízdění v děloze ...tak to IUI by mělo stačit,ale kdo ví ....že a co ty jinak .....???

bublinka74
11. lis 2014

Mám obrovskouuuuuuuuuuuuu radost,že tě vidím 😉 😉

karlos12
11. lis 2014

@majkylove ahoooj, také mi bylo smutno.Co miminko ?Jak se mu bydlí ?A co Ty ? Ještě žádné nevolnosti a tak ? Třeba už ani nedorazí 😉

karlos12
11. lis 2014

@bublinka74 to je super, tak to máte za pár.Také už bych chtěla nějaké řešení, toto je na budku.Já počkám do dalšího roku a jdu někam také.To je super, máš perfektní oporu, to je důležité 🙂

bublinka74
11. lis 2014

@karlos12 noo kočko nevím jestli za pár ,podle odběrů atd...co jsem vše zkoumala je vše v normě ...střední cesta,což v mém věku prý výborné ,ale podle mého to bude ta děloha ...ta sliznice ...jak říkal doktor můj,že se nezavrtá jak má a nebo co mi můj doktor nedělal tu folikumetrii vůbec,tak uvidíme,zítra jsem 12DC co zmerčí tam uvnitř 😀 noo my kočko se snažili vlastně 8 měsíců před laparkou a 5 měsíců po ...a u mne už není moč času .... jdeme do státního centra ,a bude se o mne starat schodou okolností lékař co mi operoval,je výborný má nastarosti těžký operace to centrum 😉