Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 super, kdy jsi byla na hormonech ? Že Ti je bral špatně.Teď to pojede, paráda 🙂

bublinka74
12. lis 2014

@karlos12 kočko vím,že nějak uprostřed cyklu a před cyklem,ale divné když jsem se ptala že holky různé chodí 3DC PAK 21 DC ,prý máte v pořádku odběry ....ha tak to jsem zvědavá ... ale řekl,zkusíme uvidíme 🙂 fakt příjemný ....uvidíme jestli dozrávají folikuly ...a prý jim dyžtak pomůžeme 🙂 nahodit pořádnou ovulku prý 🙂

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 však jo, co s nepořádnou ovulkou,že 😉

bublinka74
12. lis 2014

@karlos12 noo uvidíme noo a co ty kočko,pracuješ,nebo jdeš do práce ??

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 teď jsem v práci a pak mám čt a pá noční.Takže přijedu domu a jdu spát a spát.Perfektní plán na divoký večer 🙂 Ty se máš, teď se to všechno rozjede 😉

bublinka74
12. lis 2014

@karlos12 ahá noo já jsem taky nějaká k.o ...dnes jsem i zaspala ráno 😀 ,hele kočko uvidíme ...mám radost,protože ty cykly byly divné,to špinění taky a řekl mi že ta malá cysta vůbec nevadí k otěhotnění ...kdež to můj mudr.mluvil jinak minule ....jinak říkal,že přítel super ...na 200 mil. 90 % to je bomba prý ...noo ,u mne ta mrcha endoška....víš co řekl ještě dnes vtipálek ....vy jste byla 4 krát těhotná,proto ta endom.neměla šanci prorazit,kdežto nyní už jste nerodila 12 let a to je sakra dlouho,říkám nooo já fakt měla mít asi klabzubovku 😀 😀 tak jsme se nasmáli trošku

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 to je teda vtipálek, ale asi na tom něco bude 😉 Mohla ses mít jak Abramovič a nemusela jsi zaspat do práce 😉 Jen bys úkolovala a počítala penízky.A o endometrióze bys věděla kulové 😉

bublinka74
12. lis 2014

@karlos12 tj nooo 😀 😀 noo říkal každé tři roky dítě,já přestala před 12 lety,to my chybí 4 děti už za tu dobu,ona se po porodu vytváří do 3 let prý ta mrcha jedna hnusná 😀 njn,čas už nevrátím,uvidíme ...ono to nějak dopadne

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 tak teď začneš a to bylo, aby nebyla klabzubovka 😀

bublinka74
12. lis 2014

@karlos12 NÉÉÉÉ jedno a pak ven s tím vším 😀 já už mám vybráno holka

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 jen aby 😉 Máš chlapy, teď musíš do počtu holčičky, aby byla síla vyrovnaná 🙂

bublinka74
12. lis 2014

@karlos12 to už bych nedala holka 😕

karlos12
12. lis 2014

@bublinka74 dalas jednou, dáš opět 😉 Ale člověk bude rád za jedno, co ?

l_baruska
12. lis 2014

@bublinka74 chtěla jsem tě poprosit, tys tu někde psala o homeopatikách na podporu ... bereš je? jak se mají brát, jak se jmenují ....

martinalinda
12. lis 2014

@chilli009 ahojky, promin ze pisu az ted ale nejak jsem se s tim chtela vyporadat a taky srovnat, pochopila jsem ze mam milujiciho manzela, ktereho to vse take trapi, pry hodne jen me nechtel vic stresovat, mrzi ho ze mimi jeste neni, moc se na nej tesi a nevi jak mi ma pomoct, ono ti chlapi to resi citove spis v sobe. tak jsme si promluvili, bavili jsme se normalne co me trapi a co chci ted delat, zacali jsme na ten bazen chodit, spolu, je nam ted lip, ted budeme 3 tydny doma sami hospodarit, takze si to udelame vse podle nas. A ano bydlime v rodinnem dome s rodici, mame sice svuj pokoj a koupelnu, ale je to vse takove stisnene, budeme se casem stehovat do bytove jednotky po babi a dedovi, ti bydli ted v druhe casti baraku, mame ho dost velky, takze bychom si to tam pak chteli cele opravit a az bude mimi vetsi, tak se tam i nastehovat, zatim nevime kdy to bude, ale na vlastni byt nebo dum nemame, nechceme ani brat si hypoteku, bylo by to dost narocne a zit zivot jen o splatkach taky nechceme, budeme se stejne starat v budoucnu o nase rodice, takze se nam tady i zije lepe, pomahame si navzajem i kdyz je to nekdy na palici, clovek i odtud potrebuje vypadnout a hadky josu taky, ale vse se vzdy spravi...takze zatim budoucnost asi takova, mozna proto by to chtelo mimi do domacnosti...segra se uz stehuje, tento tyden pry kompletne, postune vozi veci pryc na byt, kam ma jit s tim svym idiotem...tak jsem zvedava jak ti to zvladnou, kdyz ma exekuci a pucjky, a jeste je to byt jeho brachy, ktery odjel na cas do anglie a vraci se do 2 mesicu, tak jsem zvedava jestli se po vanocich nebudou stehovat zase nekam jinam pryc...no to bych nechtela..ale segra to uz nedavala, ze neni s nim, ze se odstehoval, tak ji zas premluvil a ona se stehuje do toho bytu..

martinalinda
12. lis 2014

@bublinka74 děkuji kočko za povzbuzeni, uz je to lepsi, uz se tak neuziram, venuju se praci a manzelovi, ale to vis ze kdyz vidim segru nebo toho jejiho tak je mi tak nejak divne...a oni delaji ze se nic nestalo..dneska byla segra u doktorky, na krev a moc..je to normalni jit v 9 týdnu?

martinalinda
12. lis 2014

@terezapetrova juu dostala jsem se k tvemu vyfocenemu testu az ted, moc gratuluji 🙂 konecne dalsi kocka z party ceka miminko 🙂 tak se pekne opatruj

martinalinda
12. lis 2014

@bublinka74 hehe ta celovka je super, tu si muj koupil pred mesicem, a hned ji testoval s mym tatkou, oba dva na cele, a montovali pri zhaslem svetle dole v dilne gril 🙂 pry aby to vyzkouseli, melas je videt, jak mali kluci 🙂 to ja memu Martovi dala knizku o zigulikovi, pry nejlepsi darek rekl 🙂 no je z ni uneseny, hned ji zacal cist...ma sveho zigula a opravuje ho, takze se mu to hodi..

martinalinda
12. lis 2014

@bublinka74 ...ju ty beres taky 75 euthyrox, tak to ja taky, driv jsem brala pulku 50 takže 25, ale behem 2 let mi to zvysovala a ted letos uz 75, ale zase diky tomu mam TSH 1,85 a pry super...takze co by clovek neudelal pro mimi 🙂

martinalinda
12. lis 2014

@bublinka74 tak vidim ze dnesek byl uspesny, ze se vse vydarilo a teda aspon vis na cem jste, to je dobre, a takze jeste nic nedelali, nechaji ti to vse upravit pockaji a pak se uvidi, mozna je to i lepsi a pak nasadit nejake vitaminky na podporu, a kde tyto centra IUI jsou? Kdybychom potrebovali taky?

bublinka74
12. lis 2014

@l_baruska možná ano,ale nakonec nééé,řekli mi abych brala nosifol,inofolic s kombinací kontryhelu ,kyselinu listovou 🙂

bublinka74
12. lis 2014

@martinalinda ahojky kočko,kde lítáš 😉 ,to je fajn,že jsi se hodila do klidu,tak to musí být hmmm ,super že chodíte plavat a máš super manžílka 😉 .Nooo on s tou čelovkou byl taky jak malý Jarda 😀 prej si ho miláčku vezmu večer do postele ju,říkám bože si se zbláznil nebo co 😀 noo sranda fakt někdy,jako dítě

bublinka74
12. lis 2014

@martinalinda jj euthyrox mám přesně jako ty ,měla jsem 50,nyní 75 🙂 noo čekáme než to dostanu ...cca 26.11 a začínáme se vším ..odběry,folikumetrie,odběr ...a nyní musíme s přítelem do Prahy na imunologii noo,mám ještě celý tento měsíc zkoumat ovulku ,tak jsem koupila testy ...měla jsem pozitivní test 9. a 10.11 ...tak jsme na to hupsli,nyní je čárka slabá,si připadám jak králík 😀 ,noo a doktor byl příjemný,ta endometrioza mne vystrašila,uvidíme noo hlavně aby dobře dozrávali folikuly prý,dyžtak nasadíme po cyklu hned léky prý 🙂 sama jsem zvědavá 🙂 říkal,že jak jsem měla ty cykly dva po 40 dnech tak určo byly anovulační,nyní už jsem byla v pohodě po 28 dnech ....tak třeba to naskočí jak má vše ...

bublinka74
12. lis 2014

to IUI dělají v každém centru asistované reprodukce,samozřejmě ve státním je to zadarmo,jen snad nějaké léky říkal,ale to jsou stovkové položky ...a záleží jaký má prý partner spermie 🙂

bublinka74
12. lis 2014

Nooo holky a ted mi řekněte .....toho 9.a 10.11 jsem měla poz.ovu test,dnes mi bolí podbřišek ,,,,co to může být ??Škoda,že mi neudělal ten utzv ....když je ovulka,je test pozitvní a do 48 má prasknout je to tak ?? A to ten test je stále silně pozitvní,nebo bledne postupně ,nevíte to jak to je 😀 někdo 😀

terezapetrova
12. lis 2014

@bjoucik.15 hm, to je ten blbej prechod když si deti rusi všechna denní spani coz ☹ to nas ještě ceka 😒 holcicky chjo, Vojta dnes usnul krasne ale nez sel spat.. totalne pocural pulku kanape, ja nevydrzela s nervama a placla ho samozrejme desne usedave plakal chjo ted mi to desne lito, ze jsem ho placla, mamimky taky Vas nekdy prepadaly tyhle pocity litosti? Nekdy si taky rikam, ze jestli ve me něco pomaloučku roste abych to nejak nepohatila vzdyt ja se s V. porad jen nervuju 😒

terezapetrova
12. lis 2014

@karlos12 jsi hodna, nekdy se prave kvůli mozna velkému brachovi tak nervuju, ze si rikam jestli budu moc donosit další mimi 😒

terezapetrova
12. lis 2014

@martinalinda jsi hodna, dekuju, všechny jste tady strasne hodny 🙂 doufam, ze sem zítra dopoledne budu moc dat fotečku silnějšího testu-carky na nem 😉 nemam nejak cas to všechno procitat tak ani nevim jak dlouho se třeba snazis nebo kolik dc jsi ale také Te po delší době rada vidim a působíš veseleji a to je bezva 😉

terezapetrova
12. lis 2014

@bublinka74 to jsou docela dobre zprávy ze dneska, mam radost 🙂

terezapetrova
12. lis 2014

@ssarula v nekterych pripadech muzes menstruvat ještě několik mesicu ze zacatku tehu i když je to asi vzacne 🙂