Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
7. pro 2014

@loilla téééda,tak to byl den blbec 😒 já musím zaklepat že mi nebylo špatně ani jednou.teda ty s tím cukrovím jedeš,já budu píct až týden před vánocema,už aby byl štědrej den 🙂 prosim tě,mám na tebe prosbu,můžeš mi zjistit jestli si to těsto na tu vánočku můžu udělat už 23,nechat ho a upíct až 24,nevím jestli by to šlo jen se mi prosím zeptej.si totiž moc nedovedu představit že budu muset vstávat 24 a pak mi těsto bude pomalu 5 hodin pracovat a než se upeče atd,je to na hrozně dlouho.děkují 🙂

janajens
7. pro 2014

Ahojky holky tak mi drzte palecky za dva dny ma mrcha dorazit bolesti zatim zadne bolesti co mi tomu nasvedcovali jenom pichani v podbrisku a velmi citlive bradavky ze by se zadarilo?co myslite

loilla
7. pro 2014

@majkylove No jo, něco nám nesedlo.. Dneska už mi je ale fajn a to je hlavní! 🙂 A můžeš... normálně ho dej pod utěrku, do ne moc teplý, nevětralý místnosti a druhý den z něj vypracuj vánočku a hoď ho do trouby.. .-) Těstu se nic nestane.. 🙂

majkylove
autor
7. pro 2014

@janajens držím palce!! 🙂
@loilla děkuju,tak přesně tak to udělám,bo to bych na štědrej den myslím pěkně nestíhala 🙂
a jak to u vás chodí,nebo bude probíhat na štědrej den?my budem s manželem poprvé samy tak musíme nějak skloubit společný tradice,každej sme zvyklej na něco jinýho tak se tady kvůli tomu dohadujem 😀 ale už se na to moc těšíme! 🙂

janajens
7. pro 2014

@majkylove dekuji ti moc vadi mi i podprsenka je pravda ze minuly mesic to mela dva dny a prsa me boleli vzdy cela ted jen bradavky hrozne moc citlive a to pichnuti obcas v podbrisku jako nozem vubec neznam 😒

loilla
7. pro 2014

@majkylove No, my ani jeden nějaké tradice jako lití olova, krájení jablek a tak nemáme.. 😀 Takže pro nás to je o tom být ten den spolu, navečer se jít projít, pak si dát večeři, pusu pod jmelím, rozbalit si dárky a pak jen ležet, cpát se a koukat na oblíbené vánoční filmy.. 🙂)) A pak z 25. na 26. u nás budou moji rodiče a z 28. na 30. budeme zase u přítele rodičů.. 🙂 Ale tam je to taky to samé - procházka, véča, dárky a pak společenské hry a povídání.. 🙂 Bude to takové v poklidu, bez stresu - poslední rok, tak si to musíme užít.. 😀 A o čem se dohadujete? 😀

majkylove
autor
7. pro 2014

@loilla áále,manžel je zvyklej mít chlebíčky,já nejím na vánoce maso a hlavně se mi s tím ani nechce dělat 😀 oni vždycky měli na oběd polívku a večer kapra,já sem zvyklá na celou večeři a táák,takový srandy 😀 tak chlebíčky si prý udělá sám a polívka nevadí až večer 🙂 jinak ráno udělám tu vánočku,mrknem na nějakou pohádku,odpo půjdem na procházku a jak se vrátíme tak začnu vařit,pak véča,dárky a už jen pohoda a pohádky 🙂

majkylove
autor
7. pro 2014

@janajens tak uvidíš,třeba je to vončo,mooc držím palce,to by byl aspoň dáreček 😅

janajens
7. pro 2014

@majkylove no uvidime necham se prekvapit no predne by to vyslo jak pritel chtel na vanoce aby jsme byli tri uz

janajens
7. pro 2014

@majkylove tys mela jake priznaky jestli se muzu zeptat vim ze kazda zena je jina

majkylove
autor
7. pro 2014

@janajens ty mě bolely akorát prsa,ale celý a jinak nic,žádný příznaky ms jak každej měsíc,ale nijak jsem to neřešila bo ty prsa byly každej měsíc a teda neskutečně osypanej obličej,což mám do dnes 🙂

janajens
7. pro 2014

@majkylove no o tom mi ani nemluv pupinky uplne vsude mam ale to mivam obcas pred mrchou

loilla
7. pro 2014

@majkylove Jééé.. 😀 Tak to nám je jedno, já udělám naše milované jednohubky s česnekovo-sýrovou pomazánkou, bramborový salát, klobásu, prsní řízky a nazdááár.. 😀 Naštěstí jsme to měli doma oba podobně.. 😀 Taky si to musíte užít.. příští rok to bude jiný tóčo.. 😀

majkylove
autor
7. pro 2014

@loilla si piš,příští rok už se nm to tady bude motat pod nohama 😀

loilla
7. pro 2014

@majkylove No, úplně to vidím, to bude teprve ta správná sranda.. 😀 Kolikátýho máš vůbec přesně termín? 🙂

majkylove
autor
7. pro 2014

@loilla no už se těším 😀 to už nebude snídaně do postele a ležení do poledne,sakryš to mi bude fakt chybět 😀 termín mám dle utz 30.5 a budu doufat že to stihnem v tom květnu,miluju ten měsíc 😅 taky už se nemůžeš dočkat úterní kontroly?já jo 🙂

loilla
7. pro 2014

@majkylove Přidjou jiný, hezčí věci.. 🙂) Tak to je fakt o kousek, já 21., jak dle MS, tak UTZ, liší se mi to o den, což je prd.. 😀 No to je jasný, že jsem nedočkavec nedočkavej!!!! Ale já hlavně proto, že doufám, že už budeme vědět, co se v tom bříšku schovává.. 😀 A taky je to samozřejmě takový uklidnění, že je všechno tak jak má.. 🙂

majkylove
autor
7. pro 2014

@loilla a jooo vlastně,já na to furt zapomínám,tak to musíš hned napsat 🙂 na kolik jdeš,já na 11:30,ale pak si jedu do práce pro zbytek věcí,ať uvolním už skříňku a určo se tam zakecám tak se pak dostanu domů až kdo ví kdy 🙂 mám ti celej týden jakejsi nabitej,já vůbec nevím co bych dělala kdybych chodila do práce 😀

loilla
7. pro 2014

@majkylove Vykřičím to do světa, když budu vědět... 😀 10:30 🙂 Co by? Chodila bys do práce a nic jinýho skoro nestíhala.. 😀

chilli009
7. pro 2014

@janajens držím pěsti, aby to bylo mimi 🙂

janajens
7. pro 2014

@chilli009 dekuji neverim ale malou nadeji mam uvidime 😉

chilli009
7. pro 2014

@majkylove stále jste nezměnily názor na překvapení ohledně pohlaví ?

chilli009
7. pro 2014

@bjoucik.15 uvidíš, jak máš dlouhý cyklus ?

chilli009
7. pro 2014

@bublinka74 kdepak Tě máme ? jsem tu sice na skok, ale kouká, že Tě nikde nevidím 😲

majkylove
autor
7. pro 2014

@chilli009 jako manžel by to klidně i chtěl vědět,ale říkal že to nechá na mě a já to prostě vydržím aj kdyby nevím co,jestli to nepoznáme třeba na utz samotní teda 😀

bjoucik.15
7. pro 2014

@chilli009 30DC dnes jsem 21DC a ovu stále negativní ☹ Při dcerce jsem otěhotněla při prvním pokusu,tak nechápu, kde je tentokrát problém 😒

bjoucik.15
7. pro 2014

@janajens držím palečky, aby to bylo miminko 🙂 sice bych pak tady skončila sama jako snažilka,ale tobě to moc přeju 😉

janajens
7. pro 2014

@bjoucik.15 dekuji moc jsi moc zlata nejaka jiskricka nadeje tam je uvidime za par dni jesrli mrcha dorazi nebo ne

bjoucik.15
7. pro 2014

@janajens snad tentokrát ne 🙂

bublinka74
7. pro 2014

Ahooooooooooooj kočičky,nestíhám ,chodím do práce ted každý den a pak dělám cukroví a nyní o víkend jsem vše slepila a polila atd.. už mi zbyly udělat jen kuličky a vosí hnízda,ale to až za týden 😀 cca 12 kg cukroví,fujjjjjjjjj jak ve fabrice 😀 😀 noo a zítra na folikumetriii ....ve 13.30 🙂)