Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

majkylove
autor
16. pro 2014

@bjoucik.15 gratuluju k výhře,to je radost 🙂

jinak už se mi chladí 6 těst a zítra to vypukne,no už ať je hotovo 😀

chilli009
16. pro 2014

@sleepers
@bjoucik.15
Dnes 15DC . Foto z odpolední moče.

sleepers
16. pro 2014

@chilli009 ja byt tebou, tak jdu do toho 😉

chilli009
16. pro 2014

@sleepers uvidíme zda bude možnost, dcera je všude a spát chodi s námi.

bublinka74
16. pro 2014

@chilli009 kočko lepší je kolem 17.h odpoledne 🙂 🙂

bublinka74
16. pro 2014

@chilli009 ále bude možnost hlavně nenápadně 😀 😀

bublinka74
16. pro 2014

@chilli009 nooo vidíš jsem Ti to říkala ...krásný tak šup na to 🙂))

bublinka74
16. pro 2014

@bjoucik.15 hezké jméno máš 🙂 já třeba nesnáším když někdo řekne Michalo ..takový jak když mi někdo nadává,ale většinou ,převážně mi tak říkala tchýně 😀

kachnivp
16. pro 2014

Ahoj všechny holky tady. už pár dní sem tak trochu nakukuju a čtu si všechny možné příběhy a moc se mi líbí tady ta atmosféra, jak spolu všechno probíráte a držíte se navzájem. Nevadilo bych kdybych se přidala? Tak jako spousta z vás jsem taky chtěla vánoční dáreček,ale bohužel asi zase nic ☹ Už je to rok co jsem vysadila HA a nejdřív se nedařilo, pak zamlklé těhotenství a pak ještě jeden potrat. Teď po té druhé revizi jsem musela na provokačku aby se vůbec nastartoval cyklus a když už konečně MS dorazila tak to vypadá,že cyklus byl bez ovlace a další MS nikde. Jsem dneska 35DC a nic. A těhotná nejsem. Omlouvám se, že vám to tady tak narušuju, ale dneska to na mě nějak padlo a potřebovala jsem se vypovídat - přijde mi,že tohle je fórum pro tohle téma...

bublinka74
16. pro 2014

@kachnivp ahojky vítej,jasné a nic nenarušuješ ,v pořádku .... určitě ti to pomůže si myslím,jsme tady takové vzájemné držačky 😉

bublinka74
16. pro 2014

@kachnivp a s doktorem to vše řešíš už ??

kachnivp
16. pro 2014

@bublinka74 díky...je to fakt potřeba mluvit a mluvit ( v tomhle případě teda psát a psát ). Mluvím i s rodinou a kamarádkama, ale nikdo koho mám kolem sebe si tímhle neprošel, přecijen je mnohem účinnější promluvit si s někým kdo má podobné starosti - a navíc nechci tím ty lidi otravovat. Dr. říká, že tomu mám prostě dát čas. Ale už jsme se s chlapem spojili s doktorem z CARu tak snad nám helfne no 😒

bjoucik.15
16. pro 2014

@chilli009 jooo to znám, dítě všude 🙂 no my se snažili tak,že jsme si vlezli do vany a malá spala asi hodinku 😀 no a druhý den po snažení cca půl hod přišla k nám do ložnice.jen taktak jsme se osprchli 🙂 je to sranda s těma kazišukama 😀 nebo když mi jen manžel dá pusu a obejme mě,tak malá řve "taky taky" a cpe se mezi nás 🙂

@majkylove jo je to radost, jen nevím jak je ten plyšák velký,ale to je jedno,hlavně že bude. První výhra byla balíček Hipp za 2500. Jsem ráda,že jsem to nevyhrála,nevím co bych dělala se Sunarem a skleničkama 🙂

@bublinka74 Míša je pěkný jméno... Tak jsem se měla jmenovat já,ale nakonec zvítězila babička a její přání,abych byla Pavla 🙂

@kachnivp ahoj,vítej. Určitě nenarušuješ 🙂 ke mi líto,že se to takhle i vás komplikuje... Ale bude líp a zadaří se 🙂 tvůj dr. To nějak řeší nebo to necháváte přírodě?

kachnivp
16. pro 2014

@bjoucik.15 taky děkuju za účast...dr. pořád říká ať ještě vydržíme, ale já už asi dlouho nevydržím takhle v ničem :-/...a gratuluju k výhře, to bude radost pod stromečkem 🙂

loilla
16. pro 2014

@majkylove 6 těst? Ty krásko! No vidíš to a pak jak jsi se vším pozadu!!!! 🙂))

loilla
16. pro 2014

@bublinka74 Hihi, tak nezlob nebo Ti tak budu říkat.. 😀

loilla
16. pro 2014

@kachnivp Ahojky, vítej!!! 🙂))) A přeji, ať to vytoužené miminko přijde co nejdříve! 🙂

loilla
16. pro 2014

Jinak dnes bájo den.. 🙂)) Byli jsme u kamarádky s kamarádem podívat se na jejich devítiměsíční zlobidlo a pak jsme si zajeli na pořádnou baštu! 🙂)) Sice mám teď pocit, že prasknu, ale je mi to uplně fuk.. 😀 A teď se pustím do balení dárečků... Pokud najdu lepenku.. 😕

majkylove
autor
16. pro 2014

@loilla no valím to na jednou takže toho budu mít do konce plný brejle než to bude hotový,už ať to je 🙂 a dárečky tam chci taky někam vmáčknout,doufám že max ve čtvrtek budu mít aspoň pobaleno 🙂

loilla
16. pro 2014

@majkylove To zmákneš levou zadní, seš holka šikovná! 🙂))

bjoucik.15
16. pro 2014

@loilla
@majkylove holky já vám tak závidím. Báječný den? Co bych dnes za to dala... Já měla den pod psa, ikdyž jsme byli s malou a manželem na Pohádkových vánocích pro děti, stejně je den na nic.... Ráno jsem nic nestíhala, byt vypadá jak po vývbuchu, psa jsem úplně odflákla krátkýma procházkama a teď vvečer mi odešel hlas, takže asi laringitida :( balit dárky můžu až bude malá u babiček a peču tentokrát málo druhů a dlouho :( nějak dneska na mě ten den padnul!!

kachnivp
16. pro 2014

@loilla jé díky 🙂 a tobě taky přeju ať jste s miminkem v pořádku 🙂

bublinka74
16. pro 2014

Hooolky jste šikulky všechny 😀 Peťule a ty nezlob nebo budeš Pindruše 😀 😀

berenika5
17. pro 2014

Ahoj, prosim poradite mi někdo? Už sest dni meskam. Takze si delam nadeje. Ale vcera vecer na testu byl dusik dobre viditelny a dnes rano ani prd... byl ten vecerni test vadny? Ja uz bych tak chtela darecek v podobe mimiska. Jinak cyklus mam 30dni a ovu byva 17-18den + -. Moc děkuji za zkušenosti.

bublinka74
17. pro 2014

@berenika5 Ahojky,držím palce ...udělej za dva dny znovu 😉 nevím jaké máš testy,kup si mamatest v lékárně 🙂

bublinka74
17. pro 2014

@chilli009 tak co kočko,hupsli jste na to 😉 doufám,že ano 🙂

bublinka74
17. pro 2014

Mne už se to krátí 🙂 5 dnů vyčkám 🙂 ,uvidíme nic mi zatím není ,to jsem tedy zvědavá ,ale hurá,alespoń první měsíc bez špinění a bez ničeho 🙂 tak naděje je

merilinka
17. pro 2014

holky,já se tak strášně bojim,dneska jdu na utz,snad už bude vidět mimuško a srdíčko ☹ ,od rána od 5 h ležim v posteli a bulim,nemohla jsem dospat,fakt mám šílenej strach a nějak mě to ovládá 😢

bublinka74
17. pro 2014

@merilinka ahojky,neboj proč dulela?? Vše bude o.k uvidíš a pak napiš !!! 😉

berenika5
17. pro 2014

@bublinka74 dekuju. Mamatest prave mam. Ale zaskocilo me ze rano nebylo nic videt. Rano by to preci melo byt silnejsi ne?