Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

loilla
2. led 2015

Takže.. pokud je tu někdo, kdo má blízko Prahu... mohl by se přidati 😎

martinalinda
2. led 2015

@bublinka74 je to fakt zvlastni, ja ted normalne netusim zda nemam tu ovu ted, misto tech dni predtim? bolest je stejna...a carka silnejsi, tak nevim zda jeste nemame pojistovat, protoze je to fakt divny. nikdy se mi nestalo, ze by mi neco slablo a pak to zas naskocilo a jeste vic. Brasky beru jen femibion, a pak na stitnou zlazu, a na alergii (ale nikdy mi to nic nedelalo). Jestli to neni tim utrousem, ze by treba zvedal hladinu. No asi pockam tak 2 dny a jeste to zkusime...ale je to fakt divny. Treba fakt utrous zabral 🙂

Ja vas zeru holky 🙂 konverzace o pokadenych zadcich je neco teda, no ja to taky nemuzu citit, u svagrove jsem se malem poblinkala, jak jsem to videla, nedej boze stala nad malou...mela to az na zadech, takze jedine vana pomohla...a teda nic prijemneho to nebylo, ale je pravda ze se rika, ze u vlastniho ti to nevadi.

bublinka74
2. led 2015

@loilla se domluvíme ju 🙂 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda jj trochu si to tělo semnou hraje... hele nemusíš otěhotnět při ovu...opět jsem otěhotněla mimo ovu,nebo si to aspoň myslím 🙂

loilla
2. led 2015

@martinalinda Nooo, konečně nejsem sama!!! 😀 Mě to taky strašně smrdí a zvedá se mi z toho kufr. A to mi stačí, když kamarádky klučina (tehdy 3 roky) udělal komín a chtěl utřít perdéél.. No.. měla jsem co dělat.. 😀 To taky slyším ze všech stran... že u našeho mi to vadit nebude.. ale nevím.. 😀 kdyžtak bude posranej do doby než přijede tatínek, no.. 😀 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda neboj ale fakt po 2,3 dnech hmmm ...doporučili to i mne v nemocnici ...lepší kvalita než každý den a vydrží déle....jooo a prdele to je dnes tady téma naší Lolinky 😀 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Parádič.. 😝 🙂

martinalinda
2. led 2015

@loilla jj mam/e to pekne daleko, ale vidite ani ta vzdalenost kterou mezi sebou mame nam nebrani v tom se navzajem podporovat a byt si na blizku alespon pres net, to je super 🙂 jsem rada ze vas tady mam aspon takto, i kdyz se osobne nezname a mozna ani nepozname...

bublinka74
2. led 2015

@loilla hele vezmeš ho na ruku pod sprchu šup a je prdel umytá ...ty naděláš ....to můžeš trénovat s manželem 😀 😀 😝 i to mytí tam dole 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda hele kočko Vsetín taky není daleko joooo 😀

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74 kdyžtak opičko, moje velikost je k tomu více odpovídající 😀 jsem z Prahy 10 - Bohdalce 🙂

loilla
2. led 2015

@martinalinda Tak jak říkám.. ono člověk se tu spíš setká s podporou a pochopením. Navíc pro mě, i když nejsem ve fázi snažení, je to tu hrozně fajn a to už jen z toho důvodu, že se tu můžu svěřit se vším.. A rozebírat tu třeba i ty po***** prdele a nikoho to nebude pobuřovat 🙂))) Každá radost se tu zněkolikanásobí.. a každý smutek se tu rozloží na několikery záda a tím je lehčí ty špatné, smutné fakty přijmout.. Ve svém okolí /byť mám dost kamarádek/ se s žádnou (vyjma jedné) takhle dobře nepobavím, nezasměju.. 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Manželem? Jakým? Nemám manžela.. 😕 😀 😀

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Hele, bjoučík je z Phy.. 😝

martinalinda
2. led 2015

@bjoucik.15 no to je fakt, si rikala ze ovu byla driv, tkaze vlastne i mimo ovu se to asi podarilo, no je to alchymie, nepochopitelny dar zivota, protoze je to asi skoro nemyslitelne, kdy se to podari...ja mela ms 17-20.12., takze pokud byla ta ovu, tak byla fakt okolo silvestra, nebo jeste ted mozna je..sama se v sobe nevyznam, ale boli me uz 3 dny bricho..tak nevim. Necham to tak a uvidime co bude v den ms na testu 🙂

@loilla taky jsem si rikala ze se nauci i tatinek prebalovat a tos mela videt jeho oblicej, rekl mi ze je to prace zeny utirat zadky, ze on si s mimcem bude hrat a hlidat ho..a ja rikam neboj taky te to ceka a nemine, budes muset umet vsechno, o to se postaram 🙂 tak verim ze to nakonec bude delat i rad.

@bublinka74 asi na tom neco bude, driv to bylo tak co 2 dny, v pohode, ale jak byla asi teda ta ovu, tak chlap chtel radeji jistit, ja rikala ze to co 2 dny staci, ale poddali jsme se tomu, no tak ze dneska nic a zitra mozna 🙂 ale je to pravda, taky jsem to cetla nekde ze je lepsi s odstupem, no jo pokadeny zadky 🙂

martinalinda
2. led 2015

@bublinka74 🙂 jj vsetin mam pres 2 kopce, tak 40min aut

loilla
2. led 2015

@martinalinda To víš, že to bude dělat rád... 🙂)) Já, byť k tomu mám averzi, taky vím, že to budu dělat.. možná ne s radostí, ale s láskou určitě.. 🙂 A chlap se musí naučit všechno.. pak maminka nebude moct a co pak, ááha.. 😀

bublinka74
2. led 2015

@bjoucik.15 no vidíš tak to se můžeš s námi sejít néév Praze 🙂

bublinka74
2. led 2015

@loilla to je fuk to je jako manžel nééé 😀 😀

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda já už na ovu nevěřím 🙂 mám pocit že 20 jsem měla hlen, je pravda, že se natahoval,ale! byl zředěný ve vaně vodou, takže jsem tomu nevěnovala pozornost... to jen, co mám napsané v diáři - píšu si tam fakt už všechno 🙂

bjoucik.15
2. led 2015

@bublinka74 no problema 🙂

martinalinda
2. led 2015

@loilla naprosto s tebou souhlasim, smutek se rozlozi a preboli rychleji a radost se z desetinasobi 🙂 je to fakt, protoze stejne se s takovyma vecma clovek nechce moc sverovat jinde, i ta bariera ze jsme kazda za nejakym pc dela svoje, protoze si piseme a nevidime se. Ono i v osobnim videni rict kamaradce takove detaily se mi ani nechce, takze to tady clovek ze sebe vysype a je rad, spokojeny a uklidneny, proto to tedy mam tak rada a zacinam sem chodit cim dal casteji, a dokonci jsem si stahla i aplikaci modry konik do mobilu - no jo uz jsem na to prisla, ze je to i pro mobil, brzo co? 🙂 tkaze vas sleduju i pres den a odepisuju 🙂

loilla
2. led 2015

@bublinka74 On to jednou manžel bude.. takže vlastně je.. 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla no vidím takže bjoučik taky 😀

martinalinda
2. led 2015

@loilla vsichni chlapi to nakonec alespon jednou budou muset udelat a pak uz to bude v pohode, je to pro ne stejn sok jako pro nas prvorodicky, vse co se deje okolo 🙂 a pak to jeste bude delat automaticky, mamca bude pit kafco a tatka prebalovat 🙂

loilla
2. led 2015

@martinalinda To já bych se třeba i jiným kamarádkám svěřovala.. ale mám kolem sebe buď samé, které nemají děti a neplánují.. a nebo ty, co mají už větší a další nechtějí.. tudíž jsou pro ně debaty o výbavičce.. ultrazvukách.. atp. bezpředmětné 🙂 Jo, je to tu moc fajn.. a k té vzdálenosti.. Já osobně si myslím, že pokud nebydlí lidé na odlišných kontinentech.. dá se to vždy nějak udělat.. 🙂))

loilla
2. led 2015

@bublinka74 Výborně!! :-P Odkud je @chilli009 @sleepers ??

bjoucik.15
2. led 2015

@martinalinda ono je to pro mobil??? 😨 😀 😀 no a kde si to stáhnu??

bublinka74
2. led 2015

@martinalinda to je paráda ....já teprve zkoumám jak to hodit do mobilu 😀 😀

bublinka74
2. led 2015

@loilla nevím se optáme buchet 😀 😀