Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

denisska
23. črc 2014

@princina drzim palecky, bude to dobre😉

ycida
23. črc 2014

@denisska
😉 rozkaz 😀

denisska
23. črc 2014

@ycida 😀 děkuji🙂)))))

mysackovi
24. črc 2014

tak jsem dnes začala konečně špinit po té injekci....takže snad se brzy zadaří, když budu tento měsíc brát utrogestan...jen nevím kdy jít na krev...mám 2.-3. den kdy to dostanu, ale když zatím dnes jen špiním, tak kdy myslíte, že mám jít...zítra nebo v pondělí?

amanda2014
24. črc 2014

Ahojky, jsem taky nová 😉
jsme teprve v začátcích, HA neberu od ledna 2014, ale snažíme se teprve od června. Cyklus mám už třetí měsíc 28 dní. Šestý měsíc už beru Chytré miminko (800), ale přemýšlím, že ho vyměním za Femibion 800), pač má ten Metafolin na štěpení kys.listové. Co myslíte? Máte nějaké zkušenosti? Moc děkuji. A. 🙂

marketat
24. črc 2014

Ahoj, jsem taky nová. Snažíme se od začátku července a včera mi začla s dvoudenním zpožděním menstruace ☹ No, budeme se snažit dál a doufám, že to vyjde co nejdřív. Beru jen kyselinu listovou a jak to tu pročítám, koukám, že je toho spousta, jak jde pomoct, tak uvidím, co ještě dokoupím.

majkylove
autor
24. črc 2014

@amanda2014
@marketat

ahojky holky,vítám vás mezi náma a přeju vám ať se brzo zadaří! 😉 já už se snažím od dubna tak nevěště hlavu hned po prvních měsících 😉

wendy28
24. črc 2014

@annna79 Určitě to brzy vyjde, budu moc držet palce!

annna79
24. črc 2014

Já si taky koupila femibion1.A ještě k tomu dlabu zvlášť listovku.prý se předávkovat nejde zbytek se vyloučí v moči.Někde jsem to četla.tak raději víc než míň.Od genetika mám nějakou mutaci, prý to znamená špatné vstřebávání listovky.Tak papám více.

annna79
24. črc 2014

Tak to začneme v srpnu spolu.Tak ať nám to vyjde.A příroda se umouďří.@marketat

romcilena
24. črc 2014

Ahojky, já se k vám přidám. Jsem mamina 16měsíčního andílka a chceme jí pořídit sourozence. Snažíme se od dubna. Při mém cyklu 21/10 je docela složité strefit se do plodných dnů, tak uvidíme. Přeji vám všem, ať změníme level ze snažilek na těhulky 🙂

blauen
24. črc 2014

Holky, tak já mám před sebou další měsíc snažení tak uvidíme, už jsem nasadila NOSIFOL, KONTRYHEL, tak není možné ☹ za chvíli už to bude rok co se pokoušíme o naše první mimiško. A o žádném umělém oplodnění a dalších možnostech nechci ani slyšet, pořád věříme, že se nám splní náš sen.

terezapetrova
24. črc 2014

Zdravim po delsi době všechny 🙂 ja dnes den meskani ms a na testu slaboulinky dusik, prosim drzte mi palce, povazovala bych to skoro za zazrak 🙂 /majky mas i v IP/ a zaroven se bojim, ze si dusika vsugerovavam. 😒 když ctu cim se kdo dopuje 🙂 tak ja zobu listovku a B-complex oboje forte 🙂

zmrzka89
24. črc 2014

v dubnu jsem vysadila HA, nechávali jsme to jak to vyjde a od června se snažíme, dneska jsem to měla dostat a nic, dělala jsem si test a taky nic, kdyžtak bude další kolo snažení 🙂 mám strach ze samovolného potratu v zahraničí, v srpnu máme letět na dovolenou - @annna79 jak si to zvládla? Někde jsem četla, že musim k doktorovi, jinde jsem zase četla, že někdo ani nepostřehne že potratil, protože to považuje za menstruaci...

majkylove
autor
24. črc 2014

@terezapetrova drzim vsechno co mam i nemam :-* 😀

marketat
25. črc 2014

@annna79 děkuju a i tobě přeju, ať to vyjde.

annna79
25. črc 2014

@zmrzka89
Já byla v Chorvatsku.Ve středu jsme přijeli a ve čtvrtek ráno jsem našla na kalhotkách hnědej tmavej flek.Po močení jsem našla už krev.Vyděsila jsem se omdlela asi šokem.Poprosili jsme majitelku domu o pomoc a ta mě odvezla do Omiše na gynekologie.Nahlásila mě a vyčkala jsem si frontu.Dokorka,že neví jestli se to udrží nebo ne dotala jsem prášky na udržení ,když začnu krvácet ať jdu do nemocnice.Odpoledne jsem víc krevácela a jela do nemocnice.Tam si zase vyčkala frontu.Podívali se do mě a řekli to samé prášky mi navýšili.Když ze mě vyjde bílá bublinka ať to přinesu.Ležet a nekoupat se.V sobotu odpoledne jsem začala mít hrozné bolesti jako porodní trvali 3hodiny a pak jako mávnutím proutku přestali a nic.V neděli jsem se cítila dobře.V ponděli jsem raději šla na kontrolu,protože ta sobota byla děsná.Tam mi nic neřekla prý dobrý.Odpoledne jsem pocítila jak mi teče krev.Šla jsem do koupelny na wc a do ruky mi spadlo něco tmavě černo červeného asi15cm.Začala jsem brečet,přišel manžel jen řekl bane bože a nebreč vždyť to bylo divný od začátku.No jemu se to řekne.
Dala jsem to tedy do pytlíku a jela do nemocnice.Opět vyčkala frontu.Poté odevzdali pytlíček,sestřička to prošťourala.Pak mě otevřela těma železnejma kleštěma,to jsem cítila jak krev teče .Prohrábla vyndala zavřenou pěst nevim co v ní bylo,možná jen krev.Koukla utz.a řekla konec potrat.Dostala jsem na vyčištění dvě injekce a pilulky a za týden kontrola už v ČR . 😢
Psala jsem i věštkyni jednu víc znám říkala mi,že to bude rizikové těhot.,ale potrat tam neviděla.Teď jsem ji psal znova a psala že otěhotním v šestinedělí nebo po.Psala,že je s toho špatná,že jí to karty neukázali nedokáže si to vysvětlit ani korunky nechtěla. Pak jsem napsala ještě jedné neznámé a ta že to do září nevidí.

terezapetrova
25. črc 2014

@majkylove jsi zlata, na testu se mi porad zda dusicek, další test asi budu moci udelat v po rano a na net se zpravidla vdzy dostavam od rana az tou dobou takze pak urco pisnu 🙂 nu verim a bojim 🙂

majkylove
autor
25. črc 2014

@terezapetrova hoď sem fotečkuuu 🙂

terezapetrova
25. črc 2014

@majkylove je to tak maly, ze mi fotak nezachyti 😒

majkylove
autor
25. črc 2014

@terezapetrova sakryš,já sem víc napjatá jak ty 😀

zmrzka89
25. črc 2014

@annna79 je, to je mi líto ☹ nevěděla jsem že je to tak dramatický, my jedeme mimo civilizaci, ne k moři, tak jsem na to zvědavá...

ycida
26. črc 2014

@denisska
Já věděla, že ta mrcha dorazí 😒 . Od dnešního rána ji neustále přemlouvám a dodávám k tomu ještě Tebe, že ji vážně teď na pár měsíců nepotřebujeme vídat 😉 😅 . tak snad už to pochopí 😉

denisska
26. črc 2014

@ycida ze si nekdo taaak sedi na vedeni, ze je nevitan, ze?😀

marmor
27. črc 2014

Ahoj holky, můžu se k vám také přidat? Pár měsíců mě drží touha po třetím dítku. Manža už moc nechce... Ale snad ho zlomím 😉 Je tu také někdo, kdo už má dva capartíky?

annna79
27. črc 2014

@marmor
Já mám 14 kluka a 9 holku a teď chceme ještě jedno aby nám nebylo smutno.

princina
27. črc 2014

Hlásím se zpět.... Po 11 dnech jsem rada, že jsem doma 🙂 zítra ráno zpátky do prace a před tím jdu teda na tu krev...mám ted daleko min citlivější prsa, neboli me už ani podbřišek...ale s jídlem mám ukrutnej problém... Tak se trochu obavám, jestli je všechno OK

marmor
27. črc 2014

@annna79 Jé tak to jsem ráda, že nejsem sama 🙂 Taky si právě říkám, že ten čas tak rychle letí a 5 let je úplné nic... Mým dětem je 11 a 6 a za 5 let už výlet či společná dovolená pro ně bude pomalu utrpením... Teda možná to vidím moc černě, třeba budou s námi jezdit rádi i za 10 let 😀 Každopádně jsem zatoužila ještě po malém uzlíčku, aby nám za pár let nebylo smutno... Jen nevím, přeci jen už mi je čerstvých 37 😢 Manžovi se do dalšího mimi moc nechce. Snad ho ještě zpracuju, čas utíká... U Tvého jména je ročník narození? Pokud ano, tak jsi o kousek mladší než já 😉

marmor
27. črc 2014

@annna79 Četla jsem tvůj příběh o kousek výš a je mi to moc líto. Úplně mě mrazí 😢

bublinka74
27. črc 2014

Ahoj holky,můžu se přidat 🙂 ,já měla celkem pravidelnou MS ,cyklus 25,26 .Poslední menstruace byla 28.6.a zatím stále nedorazila.Chodím častěji čúrat,bylo mi od včera párkrát na zvracení.Jinak vůbec nic.Jindy před MS příznaky jako těhotná.Bolest prsou,břicha atd... Přemýšlím kdy testovat 🙂