Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

terezapetrova
6. led 2015

@majkylove jj my jsme snad už zdraví taky Vojtu asi po 3 měsících snad přechází kašel takže asi dobrý 😉

terezapetrova
6. led 2015

@loilla s profiky souhlas a pravé mám to podobně třeba u Vojty už jsme prodělaly takovéj testu ale ja proste chci znat výsledek kdyz už DR něco "nakousne"

terezapetrova
6. led 2015

@bjoucik.15 no me šlo o to jestli se dnes 1. Screenu říká někdy Genetika a už mi to Marketka vysvětlila, ze někdy to tak je

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla no on by mě nejspíš ani nestihl domazat jak to znám 😀

zukanak
6. led 2015

@danuse90 Já tě stopro uklidnim. V prosinci jsem si hned po skončení MS začala dělat ovu testy - každý den ve stejnou hodinu, dodržovaly jsem přesně návod...Každý den negativní!!! Začaly sílit těsně před MS a ejhle jsem těhotná. Paradoxně mi první pozitivní ovu test vyšel v těhotenství!!! 😉 takže já na ovu testy nevěřím. Moje kolegyně stejný případ, ještě teda není těhu, ale chodí na měření folíků na gyndu a podle doktora ovuluje 😉

terezapetrova
6. led 2015

@loilla ještě mi došlo v kolik hod jdeš ve čtvrtek do Gennetu, ze bychom se mohly potkat 🙂 i kdyz ty vyšetření už teda chci aby byly za námi už min jak 2 dny ach joo

zukanak
6. led 2015

@martinalinda Děkuji za přijetí. Už mám za sebou i negativní zkušenost, tak tentokrát to musí dopadnout! K doktorovi jdu 15.1. a to bych měla být 7+0tt. Tak snad bude všechno v pořádku. Modlím se každý den😉 gratuluju ke krásný sliznici😉 mně na sliznici pomohl pyridoxin a b-komplex

loilla
6. led 2015

@terezapetrova Jsme objednaní na 12:00, takže tam tak v 11:40 budeme.. 🙂 V kolik jdeš Ty? 🙂

loilla
6. led 2015

Co na ní říkáte? 🙂)))

loilla
6. led 2015

@zukanak Určitě bude vše v pořádku! 🙂))

terezapetrova
6. led 2015

@loilla ja mám jedno v 10 h a jednov 11 h tak se možná uvidíme ve dveřích 🙂 soupravicka je moc roztomilá 🙂

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla no tak to je úúúúúplně boží!!!to je úplně na kompletek z porodky 😵 kdes našla?

danuse90
6. led 2015

@zukanak Jeee 🙂 Moc ti dekuju!!! A gratuluji ti a preji vse dobré 🙂

loilla
6. led 2015

@terezapetrova Jé, tak to jdeme po sobě.. 🙂 A na co jdeš, že máš dvoje?

loilla
6. led 2015

@majkylove To je souprava do porodky.. 🙂 Našla jsem nové stránky.. >>> www.versako.cz

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla no tak tu ti shchvaluju,je nádherná 🙂 a stránky si hned ukládám,kuju 🙂 vždycky jak nějaký dobrý najdeš tak mě informuj 😀

loilla
6. led 2015

@majkylove Akorát u souprav není uvedeno, jaké to jsou velikosti (nebo jsem slepá😀).. Někde jsou totiž 50, někde 56... Tak počkám, zda paní napíše.. Jak bude 56 - beru jí 🙂 Dobře, dobře.. 😀

loilla
6. led 2015

a hrozně se mi líbí tohle bodýčko.. 😀 😀 😀

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla hej ty máš nafukovací skříně? 😀

loilla
6. led 2015

@majkylove Já mám na něj volnou celou, ceeeličkou komodu.. 😀 Tam budou jen jeho věci 😀

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla no já taky+plus nějaký místo ve skříni a stejně mi připadá že je to málo 😀 kor jak do komody mrsknu plínky teda.no ono se to nějak poddá,kdyžtak se bude muset zcvrknout manžel ve skříni,on už je zvyklej co tu bydlím 😀

loilla
6. led 2015

Tam je ještě místa!!! 😀 A to je pravý křídlo - vespod jsou dečky, povlečení a tak - to zmizí.. Takže se to uvolní a levý je volný ještě celý.. 😀 Plus 4 hluboký šuplíky.. 😀 Ještě mám kam skládat.. 😀

loilla
6. led 2015

@majkylove Tak já budu mít balíky plen schovaný dole ve skříni a vždy si určité množství vyskládám do přebalováku.. 🙂

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla no týýý jo,to už je věcí 😀 měla bych začít něco asi dělat bo co 🙂 sem říkala po té genetice příští týden to začnu 😉 no a dnes mi paní dovezla usínáčka tak už ho pouštím mimi v bříšku ať si na něj hezky zvykne a po porodu ho uklidňuje 😵 a zítra si jdu vyzvednout 12 látkových plen,takže přece jen už cosi máme 🙂

loilla
6. led 2015

@majkylove Já jsem maniak.. 😀 a nějaký džíny, tepláčky a trička by měli přijít příští týden.. 🙂 Co je usínáček? 😀

majkylove
autor
6. led 2015

@loilla svítí mu bříško po zmáčknutí a hraje krásný ukolíbavky a šumí jak moře,prý u toho děti hezky spinkají 🙂 a ještě sem četla že už ted mu mám dávat nějakou hračku poslouchat k bříšku a že jak se narodí tak si tu hudbu bude pamatovat a uklidní ho to,tak už hrajem pěkně 😀 mrkni do alba

bjoucik.15
6. led 2015

@martinalinda tu sliznici závidím 🙂 😔

bjoucik.15
6. led 2015

@terezapetrova jo tak, no je to tak i tak... asi si to každej říká jak chce 🙂

@zukanak @danuse90 už jsem taky psala že na ovu testy nevěřím.. sice mi ukázaly pozitivní,ale bílkový hlen jaksi chyběl a byl až 20.12,kdy mi meškala MS... takže asi tak 😀

bjoucik.15
6. led 2015

@loilla souprava je nádherná 🙂 já měla šmoulu,ale bohužel to byla 56 a malá měla 46 🙂 ale bude to malej fešák 🙂

bjoucik.15
6. led 2015

@majkylove máš pravdu.. malé jsem koupila než se narodila kolotoč hrací a když jsem byla těhotná tak mě napadlo jí ho jednou pustit, když kopala o stošest a uklidnil jí, takže vždycky když se mrcasila až moc pustila jsem hudbu a byl klid... do teď s tím usíná, jen se k tomu přidali ještě pohádky 🙂