Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

martinalinda
3. dub 2015

@janajens ty jo to musi byt des teda, tak dlouho bez sexu? By me zajimalo kdo to svede? 🙂 no je mi jasne ze chcete druv, ja bych to tak asi taky udelala. Drzim moc palce. Dekuji, taky myslim ze 20.4. bude srdicko, tesim se. Hlavne at je vse v poradku.

martinalinda
3. dub 2015

@mysackovi dekuji, byla jsem dost prekvapena, ze to tak moc vzrostlo, necekala jsem to, rikala jsem si ze budu mit tak 1500 a najednou pres 5000 🙂 no urcite jsem to prolomila a vy brzo taky prolomite, vsem bych vam to prala, ptz vim jak se vsechny tesite a trapite se v ruznych situacich. Posilam nadeji a stesticko.
No proc ne klidne bez na utz at zkontroluji, treba bude vajicko pripraveno 🙂
Citim se celkem ok, blbe mi je furt ale jeste nezvracim, a je mi zima porad.
Dneska to chcem rict doma tak jsem napnuta 🙂

martinalinda
3. dub 2015

@chilli009 ahojky, dekuji moc 🙂
Na sliznici je dobry ten kontryhel ale i utrogestan, na recept bohuzel. No a pak ja jedla ze zacatku cyklu od zn swiss natural nejake estrovone, je to na kvalitni vajicko a nere se to po ms hned prvnich cca 5 dni. Ja to brala ted 2 mesice a mozna i todle pomohlo. Beres nejake vitaminky?

chilli009
3. dub 2015

@martinalinda zatím beru jen listovku a chci začít pít kontryhel, myslíš toto ? http://www.lekarna.cz/swiss-estrovone-75mg-isof...

mysackovi
3. dub 2015

@martinalinda 🙂 to je dobře
já jsem chvílema v poho a pak to na mě přijde, ale já stále věřím 🙂
nakonec jsem nikam nejela, stejně to neovlivním....dneska jsme 11dc a objevil se ,,hlen" a teď večer začalo pobolívat břicho,chvílema obě strany, tak to vypadá, že s eovu blíží...na ovu testech je už duch.... 🙂

mysackovi
3. dub 2015

@chilli009 ahojyk...jj dělám testy...dnes jsem 11dc a slabý duch, tak uvidíme...snad to už konečně vyjde 🙂
a kolikáty dc jsi ty?
jsem zvědavá jestli nám baráček vyjde...příští týden chceme kontaktovat jednu firmu a uvidí se 🙂

mysackovi
3. dub 2015

holky myslíte že to mám teĎ radši každý den jistit sexíkem?..nebo radši ob den? prej se pak horší kvalita 🙂

chilli009
3. dub 2015

@mysackovi jisti to spíš ob den 🙂 , já tento měsíc mám rozhozený cyklus/hormony, takže jak přijde koncem měsíce dubna MS, tak začnu testovat a pak každý druhý či třetí den to budeme jistit 🙂 . Tento měsíc jsme bez šance :( . Tak ať baráček dopadne 🙂 , miminko taky brzy výjde a bude vše jak má být 🙂 .

loilla
3. dub 2015

@martinalinda Jůůůůů, fazolenka maličká.. ♥ Mám ohromnou radóóóst, maminko!!!!

loilla
3. dub 2015

@chilli009 Ahojky! 🙂) No, to mi povídej.. až moc rychle 🙂 U nás už je snad vše přichystáno.. Jediné, co chybí je sbalit tašku do porodky.. 😀

Je dobře, že je Ti lépe a že můžete zase začít.. Držím palce, ať se povede co nejdříve! 🙂

martinalinda
4. dub 2015

@chilli009 listovku ber urcite, ja ji beru ve femibionu 800 tak je totiz stepena a dobre se vstrebava. Hodne zen muze mit problem se vstrebavanim listovky a ani o tom nevi, proto radeji beru toto. A kontryhel je fajn, na kazdeho pusobi jinak. Me treba spis rozhazel cyklus, mela jsem ho delsi a ms nechtela prijit, u me svagrove tas vse upravil. Me pomohl na sliznici to jo. Takze je to asi u kazde zeny jine.
Ano myslim to co mas v odkazu, me to vystavilo na 3 mesice. Bere se to 5 dni, bublinka mi to tady poradila. 1den (rano jednu a vecer jednu), 2den to stejne, 3den ( 2rano,2vecer),4den i 5ddn stejne. Takze celkem snis jen 16 prasku. Bere se to bud od 4,5,6dc dle toho jak mas ms. Ja to brala vzdy od 6dc bo jsem 5dc mela jeste ms.

martinalinda
4. dub 2015

@mysackovi jasny vsak ono to prijde, tak sup sup co dva dny na to hupsnete 🙂 budu drzet palce 🙂

martinalinda
4. dub 2015

@loilla juuuu je tam prcek malej 🙂 mam taky velkou radost, vcera jsme to rekli nasim a byli nadseni mamka skoro plakala a tatka si delal srandu ze uz muze jit na duchod. Dostali takovou krabicku v ni fotku utz s malou ponozkou a plysaka. Tatka hned dal plysaka pry do fusaku (ponozka) 🙂 a ze to ma plysak tak do 3 let 🙂 nemohla jsem z neho 🙂 mamka se porad kukala na fotku, ptala se z ktereho dne to je... A hned si tam dopsala datum. Vse dobre dopadlo 🙂

majkylove
autor
4. dub 2015

@martinalinda To je úžasnýýýý!!!!!Strašně moooooc gratuluju!Já říkala přece že už to tu někdo teď zlomí a je to tady,teď se to tu rozjede! 🙂 A vidíš,parádní reakce rodičů,to bylo jasný,vnoučátko na cestě,to se všichni nemůžou dočkat 🙂 a HCG máš pěkný,třeba se tam ukážou ještě dvě 😉 😀
@chilli009 ahooj,u mě fajn,poslední týdny tak už to začíná být malinko náročný,ale pořád si nemám na co stěžovat 🙂 uteklo to strašně moooc,těším se hrozně na prcka,ale zároveň bych to i zastavila 🙂 nachystáno tak nějak nemám 😀 jako koupeno asi téměř vše a začínám pomalu prát,no a do těch 14-ti dnů bych chtěla mít teda vše hotovo i s taškou,tak snad mi to vyjde 🙂 Jinak mi pan doktor říkal že to bude asi velký mimčo a vypadá i starší tak uvidíme kdy opravdu vykoukne 🙂
Tobě dál držím pěsti!Teď už je tu kletba promlomena a půjde to,uvidíš!Co inofolic?Zkus ještě ten pít ze dva měsíce 😉

leontynkar
5. dub 2015

Holkyyyyyy, jupiiiii 🎉🎉🎉🎉🎉🎉. Držím pěsti ostatním a spolu s
@martinalinda plivu těhotenské bacily 💋💋💋

nonacek
5. dub 2015

@leontynkar 🍀🍀🍀🍀🍼

radiz
5. dub 2015

@leontynkar ještě jednou gratulka asnažím se je pochytit, doufám, že se nakazím 😉 🙂

mysackovi
5. dub 2015

CIOooo holky super...to tu rozjizdite ve velkým...gratuluju moc 😉
S barackem stále přemýšlíme...Vzdy je někdo kdo nás odradí :-/
Ono je taky naprd když nemáme ani prachy na ty začátky...jsem myslela ze se da s hypotéky...uvidíme.
Jinak krásné Velikonoce 🙂
My jsme u našich a relaxuju 🙂...dnes jsem 13dc a ovu test zatím jen slabý duch...tak uvidíme jestli přijde...par dni me poboliva břicho a jsem docela,,mokra"...musím mít i slipovku...být 4.den se drží 36,6 :-/
Min měsíc byla ovu 13dc...prosím at přijde 🙂

mysackovi
5. dub 2015

Ja se tu vždy tak rozepisu to je hrůza 😀

leontynkar
5. dub 2015

@nonacek @radiz děkujeme moc❤️

mysackovi
5. dub 2015

Holky...vidíte rozdíl?...prvni vcerejsi test a dnešní test...jeden čerství a a druhy po zaschnutí...mysilite si ze sílí...13dc by mel byt víc ze? :-/

leontynkar
5. dub 2015

@mysackovi ja myslím ze by měl byt silnější. Měla jsem fakt stejně silný. Ale každy to muže mít jinak. Dělala jsem testy od 12.dc a pozit byl až 21. .. A zadarilo se 😎 moc moc držím pěsti! Ale tak nikde není napsaný ze na to nemůžete hupsnout i dnes 😊😊

radiz
5. dub 2015

@mysackovi kolik dnů míváš cyklus ??? určitě by měly být výtaynější... ale testuj dál, to příjde... posílám své na ukázku...

radiz
5. dub 2015

@mysackovi * výraznější 🙂

loilla
5. dub 2015

@mysackovi Fakt Vás někdo odrazuje? 🙂 To mě překvapuje, nám naopak každý říkal, ať do toho jdeme, co nejdříve.. 🙂

loilla
5. dub 2015

@leontynkar velká gratulace!!!! 🙂

mysackovi
5. dub 2015

@radiz u me je to různý...musím brát utrous abych to vůbec dostala...:-/
Me je jasný ze to není pozitivní ještě..spis nevidím jestli je dneska silnější nebo ne...mam pocit ze si to vsugeruju:-/
Ja jen ze jsem dnes 13dc a min měsíc byl 13dc pozitivni...už z toho asi i blbnu
loilla@ jj taky me to překvapuje...hlavně můj táta :-/

radiz
5. dub 2015

silnější dnes o něco málo je... žádná sugesce... mívám ovu taky různě od 12 do 14 DC ... ještě počkej a určitě bude sílit 😉

loilla
5. dub 2015

@mysackovi Mě právě taky.. A teď jste ve svém nebo v podnájmu?

mysackovi
5. dub 2015

@radiz snad jo...zacinam byt zoufalá ☹...dnes me i trochu bolí prsa a mám pocit jakoby byly nafoukly😀
@loilla právě ze v podnajmu v mestskym byte