Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

swellt
18. srp 2014

@karlos12: to vis,ze zastavi,uz na vas nekde za rozkem ceka 🙂
Jojo,nejspis zacnu nakupovat... 🙂
@mispula12:ja dnes telefonovala s mou mamkou,asi pred mesicem ji muj starsi bratr oznamil,ze se svvou 18letou slecnou cekaji rodinu,dnes videla utz,tak rikala,ze ji to jeste asi moc nedochazi,ze bude babicka... 🙂
V sobotu ma mamka narozeniny,ale bydli od nas daleko,resp.v Praze,tak mne napadlo,ze ve stredu poslu malicky balicek a v nem nejaky predmet,ktery ji povi,ze bude dvojnasobnou babickou kratce po sobe 🙂

martinalinda
18. srp 2014

@swellt myslim ze tam carecka je 🙂 slabounka, ale je, tak to velmi gratuluji, jen at sili 🙂 me testovani ceka v patek prvni a kdyz nic tak pockam az dorazi ms po vikendu 🙂

swellt
18. srp 2014

@martinalinda: I Tobe preju,at se stesti usmeje a mrska uz neprijde ;)

swellt
18. srp 2014

Holky,ja to tomu svymu chlapovi jeste nerekla... 😀
Zitra rano jak vstanu do prace,tak si udelam dalsi testicek a odpolko uz mu to povim 🙂

martinalinda
18. srp 2014

@majkylove taky doufam, a verim ze tady do konce mesice jeste par tehulek pribyde..je to nejaky magicky mesic 🙂

blauen
18. srp 2014

Všem novým těhulkám velká gratulace holky, hlavně zdravíčko! Jenom co tady píše martinalinda o magickým měsíci něco v tom bude, četla jsem o tom úplňku co byl tento měsíc mělo to velký vliv na plodnost prý...já zatím čekám na MS, kéž by nedorazila mrška jedna 🙂

martinalinda
18. srp 2014

@swellt Děkuji, doufam ze neprijde, pocity zatim nasvedcuji tomu, ze se uvnitr neco deje, ale nechci to zakriknout, pockam az na konec tydne 🙂

martinalinda
18. srp 2014

@blauen je to urcite tak, protoze uplnek byl, kdy presne nevim, ale myslim ze kolem 10.8. a nikdo nemohl spat u nas doma a my v te dobe taky uzivali, tak treba to fakt ma vliv na vic maminek 🙂 Moc vsem gratuluji a doufam ze se nas vic pripoji 🙂

No jasne ze byl, ted jsem to nasla 🙂
Srpen – kukuřičný měsíc
Neděle 10. 8. 2014, 20.09 SELČ – úplněk ve znamení Vodnáře

tak treba to fakt pusobi 🙂

majkylove
autor
18. srp 2014

@martinalinda ja doufaaam,my taky zrovna uzivali a jeste sem vodnar🙂

audrey44
19. srp 2014

Holkyyy, nejsem tu par dni a tolik stranek😀 vy jedete! Tak kdo je tehu??? Vsimla jsem si jen @petavan Moooc gratuluji!!! 😵

Jinak ja se vdala, byla to parada!!! Poslu par fotek az budu mit, zatim jen tuhle - prvni tanec 🙂

swellt
19. srp 2014

@audrey44: Ahojky, jeee... Jste krasni!! Gratuluju ke svatbicce a preju jen same stesti 🙂

audrey44
19. srp 2014

@swellt Moc dekujeme 🙂

bublinka74
19. srp 2014

@audrey44 sluší Vám to moooc 🙂 hodně štěstíčka do života a vše ať se Vám vyplní !! 😉

bublinka74
19. srp 2014

Holky já mám psané nejplodnější období od 20.8. -25.8 noo tak to jsem zvědavá 😀 😀

petavan
19. srp 2014

@audrey44 moc děkuji a gratuluji ke sňatku ať jste šťastní 🙂

petavan
19. srp 2014

@bublinka74 tak šup na to ať se zadaří držím pěsti 🙂

blauen
19. srp 2014

@martinalinda - no my jsme se taky podctivě snažili tento měsíc tak uvidíme v příštím týdnu jestli se z toho nevyklubou ty // čárečky. Byl by to ten nejkrásnější dárek pro mého manželka k druhému výročí naší svatby. 🙂

svobodpetika
19. srp 2014

holky já už se nemůžu dočkat dne kdy má dorazit ( a nedorazí )dneska jsem 19DC tak mám ještě tak kolem 10 dní čas ale nemůžu se dočkat tady se to tak rozjelo 🙂

g_m
19. srp 2014

@svobodpetika Jsem na tom úplně stejně 😀 Jsem si naivka myslela, že test se může dělat třeba hned po týdnu a to čekání mě asi přizabije 😉

svobodpetika
19. srp 2014

@g_m tak nějak spíš nechápu proč by to nemělo klapnout, snažení bylo snad 100% víc už to snad nejde a strašně by mě frustrovalo kdyby to nevyšlo protože pak by to znamenalo že je někde chyba

karlos12
19. srp 2014

@swellt hezké ráno, co dnešní testík?

g_m
19. srp 2014

@svobodpetika jo, to chápu, taky mi přijde, že to by snad ani nebylo možné, aby to neklaplo 🙂 I když mě doktorka varovala, že to možná nepůjde hned, protože jsem měla v dětství zánět vejcovodu a pobřišnice, ale já si myslím, že to půjde 😉

swellt
19. srp 2014

@karlos12: Ahojky 🙂 Rekla bych,ze trosku zelisil... 🙂
Jakpak se mate,devcatka? 🙂

audrey44
19. srp 2014

@petavan
@bublinka74 Dekujeme moc!!

@swellt Gratuluji! Je to tam 🙂 kolik DPO?

Ja (ne)cekam MS pristi ctvrtek, to je jeste doba... 😒

blauen
19. srp 2014

@swellt - moc gratuluji, a hlavně zdravíčko! Já doufám, že taky jednou něco takového objevím na svém testíku 🙂

petavan
19. srp 2014

@swellt malinko zesílil ;) zkus ob den ;)

swellt
19. srp 2014

@audray44: Dekuji moc 🙂
Pravdepodobne 16DPO 🙂

swellt
19. srp 2014

@blauen: Moc dekuji. Budu na Tebe myslet,aby na Tebe taky cekaly // ! 🙂

blauen
19. srp 2014

@swelt: MOc děkuji! 🙂 Příští týden tady podám zprávičku 😉

sleepers
19. srp 2014

Poslušně hlásím, že se dnes dostavila bohužel MS 😠 Ale tak nějak jsem to cítila.
Jediný co mi dělá starost, je to, že jsem měla cyklus 26 dní. Ovulace se dostavila až 20 DC. Tzn. krátká luteální fáze ☹