Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

karlos12
19. srp 2014

@swellt vypadá to krásně,už jsi to oznámila tatínkovi ?

karlos12
19. srp 2014

@sleepers to je vážně moc krátké,nevíš jak ji prodloužit ?Někde tady byla na toto téma diskuze.Takhle to měla kamarádky švagrová,ale jak jí prodloužila netuším.Teď má dvě děti 🙂

svobodpetika
19. srp 2014

@sleepers to je mi líto a prosím co to znamená krátká luteální fáze, to nějak vadí

sleepers
19. srp 2014

@karlos12 jsem z toho dost zmatená. Předchozí 2 měsíce jsem ovulaci vůbec neměla, cyklus mám každý jinak dlouhý. Vůbec nevím, čeho se chytit. Takže teď nakupuju hromadu ovulačních testů a jsem zvědavá, jak to v září dopadne.

@svobodpetika problém je v tom, že se vajíčko nestihne uhnízdit ☹

svobodpetika
19. srp 2014

@sleepers aha děkuji už to chápu ovulace byla poměrně pozdě a přitom cyklus je krátký ☹

sleepers
19. srp 2014

@svobodpetika přesně tak. Vůbec nevím co s tím. A hlavně s tím svým rozházeným cyklem. S práškama vše klapalo jako hodinky a teď mám každý měsíc překvápko.

majkylove
autor
19. srp 2014

@swellt no krásnýýý,už se těším na reakce přítele 🙂
@sleepers to je mi líto,tak hezky se nám to tady rozjíždělo ☹ zkus pít kontryhel,to by mělo ovu upravit,opravdu byla hodně pozdě
@audrey44 moc gratuluju,nádherní jste 🙂 taky už to mám 5 měsíců za sebou a vím že se na to nezapomíná,tak snad ste si to užili jako my 🙂
@svobodpetika
@g_m nechci vás holky strašit,ale my na tom pracujem na sto procent už pátý měsíc ☹

sleepers
19. srp 2014

@majkylove kontryhel jsem pila 2 měsíce a ani jednou jsem neměla ovulaci. Až teď v srpnu jsem nepila a ovulace byla. Tak nevím, jestli to tomu přičítat nebo ne.

g_m
19. srp 2014

@majkylove já vím 🙂 ale nechce se mi hned od začátku myslet na to, že to nepůjde 🙂

sleepers
19. srp 2014

@g_m a jak dlouho že se snažíte?

majkylove
autor
19. srp 2014

@sleepers tak pak ještě jak tady holky pijí ten infolic a gynex,u mě kontryhel funguje třeba fajn,ale každý tělo si musí najít to svoje no
@g_m já vím,taky sem do toho šla první měsíce s takový elánem,takže chápu 😉

g_m
19. srp 2014

@sleepers 14 dní 😀 Ano vím, začátečnické nadšení ;)

svobodpetika
19. srp 2014

@majkylove a proto si to nechci připouštět vím že se to může stát ale nechci hned na začátku čekat že to může být problém ☹ možná to obrečím ale prožít si to musím

sleepers
19. srp 2014

@majkylove Napsala jsem teď Dr., tak uvidím, co odepíše. Nechce se mi právě jen tak něco zkoušet. Spíš bych ráda něco, co mi fakt pomůže. Ale děkuju za rady a podporu

swellt
19. srp 2014

@karlos12
@majkylove
Holky,dnes odpoledne koupim pidiponozticky a s testikem dam do krabicky a dam tatinkovi... Jsem zvedava... Zatoven mam troskubstrach z jeho reakce... Proti miminku nebyl,ale ze by si to vyslovne pral....nevim 🙂 a taky jsme chteli kupovat nejaky ten domecek,takze se to odsune na neurcito...
Uz ted premyslim,jak se povejdeme do 2+kk... Se psem..m 🙂
Uvidime... 🙂

petavan
19. srp 2014

@sleepers ahoj měla jsem to uplně stejně jako ty dělala jsem si ovu testy a byla 20DC a celkem cyklus jsem měla 26-28 dní a nám se zadařilo a stihlo se uhnízdit tak uvidíš 😉 každý to má jinak ale ja to měla stejně jak ty

karlos12
19. srp 2014

@sleepers kdy jsi vysadila Ha ? Ono se to prý může srovnat klidně až po roce od vysazení.Co zkusit nějaké bylinky ?

denisska
19. srp 2014

@swellt ty do 2+kk se psem já do 1+1 s velkým psem🙂

denisska
19. srp 2014

@audrey44 nádhera! Gratulujii❤️

karlos12
19. srp 2014

@swellt To bych neřešila ( bydlení ), vždycky se to nějak vyvrbí, situace donutí lidi jednat trochu jinak, spíš instinktivně - což je pak správně.A Nadšený bude, vždyť se v Tobě klube kus jeho samého, jeho nejrychlejší spermie ( to jsem dlouho nepoužila 🙂)) ) 😉

sleepers
19. srp 2014

@petavan Fakt??? Tak paráda, kéž by to vyšlo hned v září. 🙂

karlos12
19. srp 2014

@denisska ahoj, jak je ? Už lépe ?Už jsi byla na krvi, nebo tak něco ?

sleepers
19. srp 2014

@karlos12 neberu od června. Vím, že to chvilku trvá ale já jsem poměrně hrrrrr a vše musí být hned. Takže bujuju sama se sebou...

sleepers
19. srp 2014

@swellt nám až se zadaří, tak budeme taky ve 2kk, sice bez psa ale budeme. Zvládlo to hodně lidí, takže i my všechny.

denisska
19. srp 2014

@karlos12 ahojky jdu zitra na gyndu tak uvidime🙂, mela bych byt zitra 5+5;)

majkylove
autor
19. srp 2014

my máme malý 2 plus1 a manžel tady vyrostl ve čtyřech,vše se dá 😉
@swellt takhle přesně sem to chtěla taky tatínkovi oznámit,tak kéž by k tomu už byla příští týden příležitost...pak dej vědět 🙂

majkylove
autor
19. srp 2014

@denisska tak pak hned čekáme info 🙂 a jak to vypadá s "tatínkem" ?

denisska
19. srp 2014

@majkylove porad stejne...

denisska
19. srp 2014

@majkylove info bude🙂, tesim se a bojim zaroven;), jinak mi dnes bylo trosku soufl;)

karlos12
19. srp 2014

@sleepers To znám, já nechtěla o dětech slyšet , teď bych to strhla.Ale ono to půjde, uvidíš 😉