Nové snažilky

majkylove
2. čer 2014

Ahoj holky,jelikož už ve stávajících snažilkách jsou spíš samé těhulky tak by to chtělo nějaké nové přírůstky 🙂 Tak šup sem ať můžeme to snažení společně prožívat 😀 My se snažíme druhý měsíc,momentálně čekám každým dnem mrchu a jelikož už mě pěkně bolí břicho jak vždycky tak to vypadá že je další měsíc před náma 🙂

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove držím palečky kočičko 😉

majkylove
autor
20. srp 2014

@bublinka74 děkuju,už to fakt potřebuju,ale kdo ne tady,že jo 🙂 dnes je mi celej den do breku a nemám důvod,mě prostě regulérně hrabe,už bych ty dobrý zprávy potřebovala jak sůl ☹

bublinka74
20. srp 2014

@majkylove to je fakt 🙂 já se těším na to jak tu všechny otěhotníme a budem si měřit pupky a dávat fota 🙂 🙂

kija
20. srp 2014

@martinalinda Tybrďo, to toho máš docela dost, to leda že by Ti něco nesedlo, jenže co? Držím moc pěsti, ať to vyjde! Já budu testovat taky v pátek, teda pokud to nedostanu, mám to mít zítra. Zatím bez náznaku. Záda mě teda bolí taky, ale to spíš přisuzuju něčemu jinýmu. Držím moc pěsti 😉 A taky abys to zítra v práci zvládla.

@majkylove Prej ať si můžu vsugerovat další příznaky 😀 😀

bublinka74
20. srp 2014

Holky já to 14 dnů nedostala,žádné příznaky,pak bum 3 dny a po té milion příznaků :D ,nyní mám pocit že mám ovulaci a to bude asi taky příznak 😀 ale nvím čeho

blauen
20. srp 2014

Holky já to tady vůbec nechápu, jak tady vidím ty smutné zprávy co se týká jejich protějšků (manžel, přítel) to abych měla za chvíli strach a to si s manželem nic jiného nepřejem, aby nám to už konečně vyšlo miminko a pak mi takhle vyváděl jak tady holkám. Asi fakt erupce na slunci. Holky držte se!

kija
20. srp 2014

@swellt To snad ne, Ty taky? Kurnik, co se to děje? ☹ To mě mrzí... A vy jste spolu mimi neplánovali, nechtěli, že teď tak couvá? Já to nechápu prostě ☹ Jestli se nějak nezalekl, jestli to není pro něj moc velký sousto. A brýle se mi líbí moc.

swellt
20. srp 2014

Rekla jsem mu,ze si myslim,ze bychom se tu klidne vesli. A zaclo.to... Prej ,ze si myslel,ze jsem.drobek chytrejsi,ze jsem.si nejdriv mela nastudovat prirucky o tehotenstvi zivote s deckem,ze kdyby tohle vedel,tak se mnou davno neni a ze je tak blbej a ze si to posral,ze si na sebe usil bic...atd... Uz to nemuzu ani vnimat. Rana...

Ted se snazi dovolat svy mame,aby ji povedel,jak jsem blba ,kdyz si myslim,ze tu muzeme v klidu byt.
Mimochodem na tenhle byt uz hypoteku mame,tak zacina s tim,ze si mam dat v praci potvrzeni o prijmech a nez pujdu na nemocenakou tak musime sehnat aspon byt 3+1 dramaticky se louci s tim,ze nebude baracek...

bublinka74
20. srp 2014

@swellt bože to je na hlavu bo co ,grrrrrrrrrrr !!! Promiň

majkylove
autor
20. srp 2014

@swellt ikdyž hnusně tak aspoň že se k tomu snaží postvit,že nepráskl dveřma a časem to bude určitě dobrý,u něho to nevidím tak beznadějně jak bohužel u denči a my taky plánujem hypotéku na baráček,ale až za pár let a budem s ní žít do smrti,bohužel my dnešní mladí takhle budeme žít skoro všichni takže ať to nebere jako scifi.nech ho teď vybouřit a myslím že fakt za pár dní otočí a budete to schopni vklidu probrat a nenápadně mu podsuneš všechny tyto příklady od nás a lidí z vašeho okolí,vše bude dobrý 🙂

swellt
20. srp 2014

@kija:Rekli jsme si,ze kdyz prijde mimi,ze to vadit nebude...ja si miminko preju uz dlouho,Petr se k tomu takhle vyjadriil cca 5mesicu zpet... Ja nevim... Mi se cekani na mimi.zdalo.jako vecnost,ale Petr asi necekal,ze se to stane takhle rychle(z jeho pohledu).Zkusim to chvili nechat byt,snad to opravdu za par dnu buddeme.moci probrat v klidu...
@bublinka74:Ja ti nevim,o.co jde... :( Neomlouvej se... To je v poradku.
@majkylove:Myslim si,ze nas spis polozi ta druha hypoteka,to je sebevrazda... Ale proste mu nevysvetlim,ze bychom se tu v klidu vesli... Hrozne resi i Sama. Je fak,ze to je velkej pes,labrador a jeste cernej...ale copak je to normalni odkazovat na psa v byte?Spousta lidi to dava...tak proc ne my? :( Proste to nevysvetlim...
Dnes to necham konovi... Zitra jedu k dr. tak uvidim,zda mi neco rekne...

HOLKY,HROZNE MOC DEKUJU ZA PODPORU!!! JSTE OPRAVDU ZLATE! :-*
U pres to,co se mi prihodulo,na Vas moc myslim,at se brzy radujete a ti vasi muzi to vezmou tak,jak.maji! 🙂

A myslim i na Denisku!!! :-*

swellt
20. srp 2014

@majlylove: a jeste k tem priznakum... Byla jsem dnes uz asi milionkrat curat 🙂

majkylove
autor
20. srp 2014

@swellt sakryš,z toho si nic nepřipíšu 😀 prsa mě trošilinku bolí,občas i podbřišek,ale myslím že to tak mám každej měsíc od ovu po ms,kdo si to má pamatovat 😀 a čůrat chodím taky běžně furt protože hodně piju,no takže asi tak.a před týdnem už si měla taky tyhle příznaky nebo až teď pár dní?

swellt
20. srp 2014

@majkylove:pred tydnem jsem vnimala jen bolest zad a bricha, typickou pro ms,takze jsem si myslela,ze prijde... A ani v to pondeli nedorazila... 🙂
A ted jsem si vzpomnela,dnes jsem si chtela koupit digitalni tt,tady v Hc mame 4!!lekarny a ani v jedne ho nevedou... Tsss! :(

bublinka74
20. srp 2014

@swellt tak ono se to určo srovná jestli mimi chtěl 😉 ,hlavně žádný nervíky a klid 🙂

majkylove
autor
20. srp 2014

@swellt tak tzen už mám doma 3 měsíce a ještě pro něj nemám použití ☹ záda mě taky bolí,ale ty mě a dost bolí od ovulace,už sem se bála jestli nemám něco s ledvinama,ale mám to fakt každej měsíc takže jhe to asi spojený s tím a te´d už mě bolí jen občas,kolem ovu celý dny a ted sem tam.no nic,stejně si tady nějakýma imaginárníma příznakama v ničem nepomůžu,stejně si musím ten týden počkat ni

swellt
20. srp 2014

@majkylove: verim,ze potvurka neprijde a budes moc stastna. 🙂 Neboj, urcite to tak dopadne. :-*

jitulka188
21. srp 2014

SOS prosim poradte v so bych to mela dostat.Boli me prsa , ale uplne jinak nez pred ms. Mam citlive bradavky jenom. Uz jsem se radovala , ale test z ranni moci je negativni(dr max).Je nejaka jeste sance?? ☹ Dekuju

sleepers
21. srp 2014

@jitulka188 do soboty je času dost 🙂

sleepers
21. srp 2014

Holky neužíváte některá Infolic?

kija
21. srp 2014

@swellt To je šílený... tak snad to byl prvotní šok, ví totiž, že s tím už nejde nic dělat a asi si není jistej, jestli to vlastně zvládne.. Já se někdy chlapům nedivím, že mají strach, přeci jen se o rodinu budou muset starat oni... ale tohle byla rozhodně příšerně neadekvátní reakce ☹ Tak mě napadá, jestli tam nebude hrát roli tchýně, když jako první, co vám řekla, bylo, že je zvědavá, jak to v tom bytě zvládnete... Jak on na ni dá? Drž se!

kija
21. srp 2014

@jitulka188 Nemá se testovat před MS, jednak tam nemůže být nic vidět, leda by byla dříve ovulace, a druhak je pak z toho člověk akorát zklamanej a klidně úplně zbytečně. Jasně, že je šance, ale počkej min. do soboty, dřív je to jen vyvolávání duchů k ničemu.

kija
21. srp 2014

@martinalinda @marketat Tak co, holky, jak jste na tom? Dnes má MS přijít, minule přišla dopo, zatím žádný náznak, špinění žádný, což teda mívám, tak jsem zvědavá. Teď mi není vůbec nic, večer akorát ty prsa, jinak snad nic. A včera mi byla zima, ale to mi spíš přišlo, jako když na mě něco leze. Ale dneska vůbec nic. Tak nevím. Jsem zvědavá na vás 🙂

jitulka188
21. srp 2014

@kija ok pockam diky moc

swellt
21. srp 2014

@kija: Ahoj. No,prave,ze na svou maminku da hodne,museli bychom bydlet aspon 100km daleko,aby se nevideli kazdej den. Petr tam je den co den a mne uz to leze na nervy. Ona je hrozne sobecka,dikate byt tak.zla... Pomlouva a vymysli si... Petr je mamanek a asi s tim nic nenadelam,ale ceho je moc,toho je prilis. Proto tam dost nerada jezdim... :( Ona nechce ani vidat svou dceru dve krasna vnoucata9,3) ze pry kdyz neprijedou oni,tak ona se vnucovat nebude. Je to na palici. :(

swellt
21. srp 2014

Holky,dnes jsem mela volno,tak jsem se vydala k Dr. Asi jsem.mela jeste pockat,protoze ve mne vzbudila vlnu pochybnosti...Ns utz samo nic videt nebylo,pry jen vysoka sliznice a mala dutinka.Zacala ze mi vezme krev a v sobotu budou vysledky a pry jestli to potrebuju vedet co nejdriv... A ja ze zas tak to nespecha(jsem.husa!) a ona na to,ze at teda na krev prijdu v pondeli.Tak ja na ni,ze si fakt myslim,ze jsem tehotna a ukazala jsem ji testy,ppslrdni z dnesniho rana a ona,ze druha carka zas az tak viditelna neni a ze to jeste nemusi nic znamenat.
Tak jsem asi slepa a prijde ta carka silna jen mne??! :(
Premyslim,ze tam v pondeli nepojedu a ze se zkusim stavit u gynekologa v miste bydliste. I kdyz bych musela prekousnout,ze to je muz a doted jsem chodila k zensky... :(

majkylove
autor
21. srp 2014

@swellt ahooj,neboj,všechno je vpořádku,tohle na takovým začátku říká každej gynekolog,oni mají jistotu až tam prostě vidí hlavně srdíčko takže hlavu vzhůru,je to opravdu úplně normální 😉

daniela08
21. srp 2014

@swellt Neboj se nic, urcite jsi tehotna. Doktorka placa nesmysly..Ale na gyndu nema cenu chodit driv nez v 8. tydnu, do te doby neni videt srdicko a zbytecne jsou holky pak ve stresu,ze neco neni ok..Takze v klidu vyckej do 8. tydne a vse bude ok 🙂

swellt
21. srp 2014

A co myslite,mam na tu krev jit? Musela bych si vzit volno z prave,protoze Dr.tam je jen dopoledne. A musim.k ni jet skoro hpdinu busem,ridicak nemam. Nebo mam zkusit toho Dr.tady v Horicich? Vsichni si ho strasne chvalej a je fakt,ze ta moje doktorka neni zrovna prijemna a setrna... :(

majkylove
autor
21. srp 2014

@swellt tak za mě na krev určitě jo a i na utz dřív,třeba kolem toho 5tt bo tím kontrolujou kdyby náhodou bylo mimoděložní,ale hlavně klid,proto jsou ty kontroly 🙂