Nový vztah na rodičovské?

11. črc 2022

Zažila jste některá z vás a šly byste do toho znovu? Jak jste například řešili finance, výchovu? Mě se to netýká, kamarádka se mi svěřila, že má někoho jiného na sex a chce s ním být, ale přijde mi to hodně velká divočina. Ona je prakticky bez prostředků, z rodičáku splácí půjčku na rekonstrukci,veškeré výdaje platí současný přítel, syn je fixovaný na tátu a nemá rád změny, potenciální nový partner má stále ještě přítelkyni, ona stále přítele, který je hodně zvláštní, ale takový je od začátku. Řekla jsem jí, že pokud s přítelem nevydrží, ať se postaví na vlastní ní nohy a pak začíná něco nového - urazila se.

leniczka23
11. črc 2022

Asi víš proč anonym že. 😁
Jako ty seš kamarádka jak stehno, řešit její soukromí na internetu🤦
Nech je žít, starej se o sebe a nech je ať si to vyřeší jak chtějí.

klokanka31
11. črc 2022

@leniczka23 Za kamarádky se tady jen schovává...

zelenaesmolda
11. črc 2022

Jo,urcite ten novy jeji milenec netouzi po nicem jinem nez zivit cizi dite a zenskou na rodicaku,ktera navic splaci pujcku 😀

klokanka31
11. črc 2022

@zelenaesmolda To je tak když si chlap chce užít a ženská v tom vidí lásku na celý život 😄

zelenaesmolda
11. črc 2022

@klokanka31
presne tak

cherie24
11. črc 2022

Zažila, ale neutekla jsem ze vztahu, byla jsem sama a malá byla fakt mimino, takže žádné extra vazby na ex neměla, tou dobou jí zajímalo akorát, kde jsou prsa. Bylo to dost náročné jak pro mě, tak zejména pro partnera. Malá na něho i žárlila, ječela pokaždé, když se ke mě přiblížil, v noci 12x za noc vzhůru, což moc nezvládal, vůbec nevědel, jak na ní, takže spolu moc nevycházeli, několikrát jsme se bavili, jestli to nebude nejlepší rozpustit. Nakonec si to teda sedlo, teď už máme společné miminko a bere jí jako svou vlastní. Ale ano, znamená to mimo jiné i to, že milenec by musel platit dost věcí jak za ní, tak za dítě. Tomu se asi úplně vyhnout nedá. Jestli má dítě vazby na otce a už z toho má i rozum, tak jim z toho vztahu podle mě udělá peklo, jestli se najednou sbalí a odstěhuje k "novému tátovi". Tohle se dětem nedělá ...

klokanka31
11. črc 2022

@cherie24 Jestli milenec vůbec má zájem o ženskou s malým dítětem když sám má pořád partnerku...

zelenaesmolda
12. črc 2022

@klokanka31
silne o tom pochybuju

cherie24
12. črc 2022

@klokanka31 tak i když by zájem měl, tak ono úplně něco jiného je se třeba scházet i s jejím dítětem a pak jít každý po svém/ za svým a nebo se sestěhovat a mít to 24/7 ve dne i v noci. Pro bezdětného je to pak hodně těžká srážka s realitou a dítě se taky chová úplně jinak na neutrální půdě než doma.

marcicek84
12. črc 2022

No ja si myslim,ze kdyby on byl volny,tak by teoreticky vazne myslet mohl,ale pokud ma tez pritelkyni tak si uplne nejsem jista.Taky nevime jak travi cas jen v posteli ,nebo i vylety,varila mu encoyzna jeho rodice,kde se schazeji,to taky podle toho lze odvodit kdo to jak mysli...
Jinak potkat se zpriznene duse mohly,ne ze ne,ale pokud jsou rozumni,tak pocksji az ona bude chodit do prace,tim se i utrepe to,zda je to laska nebo jen poblouzneni...