Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
3. led 2009

veru, no já právě nevím...ještě mrknu co mám za velikosti u Roxy.

veruli2
3. led 2009

né vážně ať ti to není velký

lappi
3. led 2009

lucenek: urcite i dobirka bude mozna, ale vyhodnejsi bude platba predem 😉

ja tady nechci psat nejake urcite datum....pak se neco podela a tezko to vysvetlim ☹ sama se dost tesim, ale trpelivost ruze prinasi 😉

ale pokud ma nekdo zajem, muzeme priobjednat cokoliv ze sortimentu Barry M a posleme to (nezavisle na eshopu)

veruli2
3. led 2009

lappi: to si pěkně osobně počkám 🙂

lappi
3. led 2009

ale jak jsem psala drive...ze zacatku nebude veskery sortiment, veskere barvy a tak... takze mi klidne napiste do IP, co chcete a bude to tam 😉

veruli2
3. led 2009

Když tam ze začátku bude tohle tak budu ráda 🙂

Kohl Pencils -Bright Metalic Purple
Dazzle Dust -Kingfisher,Fuchsia,Winter Berry

lendy1
3. led 2009

veru, tak jdu do L 😉
ale jako konec...teď tam má zase další nové trička a nevím, které si vybrat. Hlavně potřebuji nějaké černé k tomu Guess pásku 😀 a marně sháním černé kalhoty, ale aby byli úzké, úplně aby obepínali nohy, ne jako rifle. A nemůžu nijaké sehnat a když už, tak mají tak nízký pas, že mi z toho leze p....

lappi, myslíš, že i Lavender, Tan, Coral jsou krásné barvičky, Winter Berry, Candy...

já bych brala momentálně jen: Pink/Gold, jinak všechny byrvičky, co jsem chtěla už mám 🙂

lendy1
3. led 2009

toto dala jedna holčina do diskuze o kosmetice, jestli s tím nemá někdo zkušenost:

http://www.coloronpro.com/instant-makeup-kits.html

veruli2
3. led 2009

Leni černý úzký kalhotorifle měli v C+A do 500,- a měli vyšší pas ne přímo bokovky.
A mezi kterýma tríčama se rozhoduješ 🙂 třeba ti poradím 🙂

lendy1
3. led 2009

tak C&A mě nenapadlo, tam chodím jen do dětského 😀
červený je jasný:
http://www.aukro.cz/item516591636_novinka_cerve...

a černý:
http://www.aukro.cz/item521421431_novinka_cerne...
http://www.aukro.cz/item521428062_novinka_cerne...

tohle není černý, ale je krásný:
http://www.aukro.cz/item521439532_novinka_bile_...

koupím si maximálně 2 a to ještě budu muset napsat, jestli by mi nepočkal s platbou až skončí aukce nějakého toho druhého trička, co tam dnes dal.

veruli2
3. led 2009

jo on ti počká, taky jsme to tak s ním měla on je bezvadnej
to červený je jasný, to černý se mi líbí to druhý a to bílé je opravdu krásné

lendy1
3. led 2009

sakriš to bílý 😀
ale s tím černým to půjdu asi do toho prvního, je to podobný vzor toho nápisu jako je pásek 😵

lucenek
3. led 2009

leni to červený 😵 😵 😵

veruli2
3. led 2009

tak si místo černýho vem to bílé.... ten pásek je ted černý? jsem zapomněla

lendy1
3. led 2009

veru, pásek dám na chvíli do alba, možná by k tomu šlo i to bílé, ale ten pásek je tak hooodně výrazný a zdobený, že jsem chtěla prostě něco jednoduchého a černého, abych pak nevypadala jak od kolotočů 😀

lucenek
3. led 2009

leni tak černý k tomu pásku u bílého trika by nevynikl 😉 je to teda krásnej kousek 😵

veruli2
3. led 2009

taky souhlas černý k tomuto nádhernýmu kousku

mám doma tento:
http://www.aukro.cz/item520047785_guess_damsky_...

lendy1
3. led 2009

veru, nějaký takový podobný jsem chtěla-já mám ráda spíš jednoduché věci. No, manželovi jsem jen řekla, že chci pásek a pod stromečkem jsem našla tento 😅 . Zprvu jsem si říkala, že je to na mě moc, ale pak se mi to rozleželo v hlavě a právě k černé kombinaci bude super. No a taky za tu cenu, co stál ho nenechám ležet ve skříni.

luci, máš ještě něco vybraného z Lush?

lendy1
3. led 2009

hurááá, červený je moje 😵

lucenek
3. led 2009

leni ano i ségra mi dneska večer písne co chce a já to pak cvaknu jen tě poprosím ti písnu co je pro ségru jestli mi to jakoby vyúčtuješ zvlášt at jí to můžu naúčtovat zase já 😀
to červený je nádhernýýýýý

veruli2
3. led 2009

leni gratulujuuuu 🙂

simour1
3. led 2009

Leni,kam chodíš na ty super odkazy? 😝 To vypadá dost zajímavě-myslím ty stínový obtisky,kolik je v tom balení kusů.Nejsem si jistá,jestli 10? To by byl docela mazec finančně,obzvlásť pokud je to na 1 použití.Ale fakt bomba.Pro ty,co neumí dobře stínovat a nebo ty vzory 🙂

lucenek
3. led 2009

týjo ty pbtisky jsou mazec ale radši se sploéhám na sebe
Jinak dneska jsem si oči dělala na 3x!!! 😠
neměla jsem asi den
takže kombinace ultimate pearl ty zelené nebrat...ee...nehodí se k sobě a pka jsem to přehnala s čokoládovou sod barry takže sem nakreslila linku na holo a šla jsem

lendy1
3. led 2009

veru, mám radost a ještě mi počká na to druhý tričko 🙂 Akorát to musím zatím zatajit před manžou 😅 , máme teď finanční tíseň 😀

simi, já to jen zkopčila z diskuze o Kosmetice, ale už jsem to někde viděla: cena děsná a hlavně mi přijde, že to nemůže být úplně pro všechny-každý má jiný tvar oka a jiný "prostor" na líčení. Takže na někom by to vypadalo dost přehnaně a na někom by to třeba vůbec nebylo vidět, že by mu tu nálepky nesedli. Mě to přijde jak ty laky na nehty jako obtisky od Avonu, co měli nedávno-jsis nalepila barevný obtisk přez celý nehet místo laku 😅

lucenek
3. led 2009

leni přesně tak..a cena masakr 😝

lendy1
3. led 2009

holky: ještě řeším jeden problém a to je ceník České pošty od 1.1.09:

doporučené zásilky nesmí být rozměrově tlustčí než 5cm, což je úplně o ničem, to platí maximálně u nějaké mini objednávky NYX, jako doporučený dopis už tedy těžko něco pošlu 😝
Takže vše budu muset posílat jako balík, ale ty ceny:
obyčejný stojí 43,-Kč a doporučený 58,-Kč 😠

to, co už mám od vás zaplacený tak nechám, ale pak tu poštu budu muset brát, jak je 😖

lucenek
3. led 2009

leni já ti to připlatim tu poštu v tom lush2

veruli2
3. led 2009

lení věřím, že máš radost. taky ti to doplatím hned jak budou lovače

simour1
3. led 2009

jj,to je jasný s těma potiskama.
Každopádně se přidávám,že příště připlatím za balík,i za tu běžící objednávku.
Pádím,mějte se . 🙂

lendy1
4. led 2009

Tak jsem dneska zase udělala čistku v barvičkách a jedny BarryM mi leží zbytečně doma, jen jsem je vyzkoušela a druhé jsou párkrát použité, ale neubylo skoro nic. Jsou na MMB.
A pak dám na Aukro MAC ten maličký Helium, teprve dnes jsem se k němu dostala a je světlonce růžový, spíš jen tak pod obočí na projasnění a to mi bohatě stačí NYX Pearl.

A ty 2 MAC (violet a platinum) by měli co nevidět přijít, psala jsem prodávajaící a posílala je 29.12., takže snad zítra nebo pozítří jsou tu.