Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
11. led 2009

Leni,objevila jsi na ebay ještě něco zajímavého?

lendy1
11. led 2009

veru, ani ne...

ale náhodou jsem už pošťačku naučila podle balíčků, co je co: Jahoda, Cherry, UK a na procházce mi hlásí, co mi pak donese 😀

veruli2
11. led 2009

Jsi šikula 🙂 tady chodí protivný pošťačky...třeba ty trička klidně napůl strčí do schránky a de..kdyby to tam šel někdo vytáhnout, tak nemám nic.

lendy1
11. led 2009

veru, no tahle je úplně super, ale její záskok je o nervy, jednou mi už s babiznou došla trpělivost a řekla jsem ji, ať mi raději nic nenosí a nechává mi to na poště a je klid. Mi nechávala balíčky na chodbě, nebo zvonila jak na lesy, když malej spal, chodila si v klidu po krámech s brašnou a balíčky mi nosila až odpoledne a ještě na mě štěkala, když jsem si dovolila ji něco říct.

teď sjíždím MAC pigmenty, jestli není něco za dobrou cenu a je tam skoro polovina fake, se zase Číňani vyrojili 😠

veruli2
11. led 2009

nemáš to taky lehký 🙂 babička je už kolikrát taky sjela,ale stejně to nepomůže.

tě obdivuju, že to dokážeš poznat

lendy1
11. led 2009
veruli2
11. led 2009

jo leni, někde jsem ji viděla na nějakým english blogu, toužím po ni, jen nevím jestli na bodyneeds ji maji ... taky se ti líbí?

lendy1
11. led 2009

líbí se mi, ale tady zase vypadá jinak:
http://www.thebodyneeds2.com/ProductDetails.asp...

mihapiha
11. led 2009

tak ta moje aukce na ebay končí až o půl 2 v noci,to budu mít půlnoc. zatím dobrá cena 6,50USD za ten mac duo pudr... tak nic...to určitě nevstanu

veruli2
11. led 2009

on je takovej světlejší ten pigment, řekla bych že to tam mají dost natmavo nafocený

lendy1
11. led 2009

veru, já si ho pak vezmu na zkoušku, modrou nemusím, ale tahle vypadá pěkně 😵

miha, tak si nastav větší limit a je to. Ráno budeš třeba mile překvapena 🙂

veruli2
11. led 2009

leni zítra ty mají příjit ty odsypky?

lendy1
11. led 2009

no snad, měli přijít už minulý týden.

veruli2
11. led 2009

potom písni co a jak 🙂 co říkáš na ty troje barvičky FF? Odsypeš si potom? 😀

lendy1
11. led 2009

veru, ne, ti je nechám. Já jsem ještě ani nekoukala, co je to za odstíny 😅

veruli2
11. led 2009

ono je to docela velký balení..5g tak si vážně potom odsyp 🙂 nevadí mi to

mihapiha
11. led 2009

lendy díkec,tak jsem tam přidala uvidíme zda mě přeplatí. ale počítám, že asi ano..

lucenek
12. led 2009

tak pošta ništ u mě 😠

lendy1
12. led 2009

luci, já ráno vyhlížela jak magor pošťáky s balíky, před 10minutami jsem byla dole se kouknout, jestli nemám něco ve schránce-nic a teď akorát zazvonila pošťačka a donesla LUSH (teda ani mi ho nechtěla dát, že prý ji dneska voní z toho balíku celá pošta 😀 ), odsypky MAC a MAC Fluidline 😵

Jdu to vybalit a písnu za 1/2hod. 😉

lucenek
12. led 2009

jéééééééééééééééééééééééé huráááááááááááááááááá
na ten lush sem natěšená jako malá
doufám že se nic nevylilo....když to tak voní 😅

yenn
12. led 2009

huraaaaaaaaaaa 😵

lendy1
12. led 2009

luci, tak změna-to není ten Lush pro tebe, ale objednávka z pátku 😲
sakriš, tak kde je ten mega balík ☹ ?

Odsypky-nádherná barvička je Melon a Kitchmas - pak to vyfotím. Ale je tam toho opravdu maličko, řekla bych tak na 5x, někde toho nasypali víc někdy opravdu málo.

minda
12. led 2009

Ahoj !
Holky, dá se nějaká kosmetika výhodně koupit v Německu ? Myslím, jestli nemáte zkušenost s nějakým konkrétním nákupem.
Ja ještě dotaz. Holky, když jste tak na tom netu, co zrovna dělají Vaše dětičky ? Já tady můžu být jen když Patrik spí, jinak nemám šanci. Když mě vidí u počítače, tak začne kolem lozit a kňourat, že chce zvednout a když ho zvednu, tak mi chce mlátit do klávesnice, takže mám z netu 🤐 a musím to zabalit.

lucenek
12. led 2009

leniííííí a kde se to toulá? když obj. z pátku máš v po doma..... 😲 😲 😲

lucenek
12. led 2009

😢 😢 😢

lendy1
12. led 2009

luci, no nevím, kde se fláká 😖
Taky jsem už nas*aná, takže jdu smolit e-mail na Lush a ještě si je podám za to strhnutí peněz 😠
Podle mě, jestli to posílali v úterý, jak mi sdělili, tak je to někde už u nás, ale holt ČP má na dodání balíku myslím 4 pracovní dny. Tohle, co mi dnes donesla pošťačka bylo jako obyčejná doporučená pošta, i když to byl hodně velký balík.

Odsypky za chvilku hodím do alba, tak pak písněte, jestli je chcete objednat nebo ne.

minda, teď šel D.spát, tak tu chvilku budu, pak jsem tu večer a PC mám v obyváku, kde má i D. hernu, takže 1,2 věty písnu klidně během dne, ale jinak na net na delší dobu chodím, jen když malej spí 😉

lucenek
12. led 2009

hm...... tak budu číhati
jinak ty odsypky jsem si objednával že? nebo ne???,těch 9 😅 mám v tom gulash

sisstin
autor
12. led 2009

no hlavně, že tvrdí, že to jsou 2g 😠

yenn
12. led 2009

tak to neni ani lush pro me 😖

yenn
12. led 2009

Lendy, tak to mozna prijde jeste jako obchodni balik jindy behem dne, ne?