Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: já se těšim na ty odstíny, který doma ještě nemám..já měla jen tu sadu 20..a ted jich tam bude 31 😀 hele..kdybys chtěla modrý, tak ti je za nějakej pidi poplatek pošlu 😉 já je fakt nosit nebudu 😉

veruli2
26. srp 2008

sisstin: a který modrý máš? Mám jen ty tyrkysový.

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: no já bych měla mít veškerý, jaký jsou..a některý 2x 😉 zatim mám doma speace pearl, ocean blue a turquoise..a ty budu mít 2x...plus ty nový navíc 😉

veruli2
26. srp 2008

sisstin: no měla bych zájem o baby blue, ocean blue, orange a white. Tak kdyby jsi měla některý dvakrát beru je 🙂 Jen nevim jestli jsou lepší white nebo pearl 🙂

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: tak ty jiný než modrý si nechám 😉 do zásoby..páč já ty nyxy miluju a ničím jiným se už malovat nebudu 😀 ale ty modrý ti klidně pošlu za nějakou symbolickou cenu..tak se pak domluvíme 😉

veruli2
26. srp 2008

sisstin: tak mě tedy prosím nech ty baby blue a ocean blue. A napis kolik za ne budes chtit 🙂 mužeš mi to potom poslat mailem. Mám ho na seznamu a to kadlecovav

Děkujiii

veruli2
26. srp 2008

Kdyby někdo chtěl prodat pár dostínečků MAC, NYX nebo BARRY M, ráda koupím. 😉

lucikk
26. srp 2008

ahoj holky, vaše diskuze mě zaujala - stíny milujuuuuu 😀 🙂 a ulítávám na nich. Nemáte někde nějakou fotku, jak vypadají na očích? Omlouvám se, ale neprocházela jsme celou diskuzi 😉

sisstin
autor
26. srp 2008

lucikk: já cosi mám...starýho..ale musíš rychle mrknout, páč mi to jinak smažou 😅

sisstin
autor
26. srp 2008

tak rychle juk 😉

veruli2
26. srp 2008

sisstin: ty první jsou yellow gold? a ty druhé?

veruli2
26. srp 2008

Jinak jsi sisstin kočka 🙂

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: hele..ty první je mix tří těch zlatých, myslím nude, yelow a ještě něco...a to druhý je sky pink..tu miluju 😵 škoda, že není víc růžová a baby pink 😉

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: ale prošim tě..to je jenom nános make-upu..jinak jsem bílej vyblíz...to lendy je koooča..a má taky fotky..ale svině nám to smazali 😠

veruli2
26. srp 2008

sisstin: ty jo tak budu asi objednavat nude 🙂 ty sky jsou moc hezky mam jen ty baby pink ty světlejší 🙂 Ale sluší ti to moc i na těch ostatních fotkách.

lendy1
26. srp 2008

lucikk, já mám taky pár fotek v PC, musela bych je dát rychle sem, než to smáznou 😀
a nebo mrkni sem:
http://www.newforum.cz/makeupbox/viewtopic.php?t=9

veru, tak asi do těch Barry M půjdu i za tu cenu 😝 ale MAC bych taky chtěla vyzkoušet...

martek
26. srp 2008

juuu, to je krasny! ja to chcu takyyyyyy 😵 😵 😵 😵

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: nude jsou ty pod obočím, je to taková světle zlatá 😉 třeba lendy si maluje jen víčka nyxama a nahoře nic..a vypadá to dobře...ale já mám strašně malou tu malovací plochu..tak si neumim představit nic nemít pod obočím 😕

lendy1
26. srp 2008

jdu a přijdu a hodím pak něco sem, třeba jen odstíny... 😵
Nyxů mám zbytky v origo kelímkách, tak je můžu za nějaký symbolický peníz někomu nabídnout (mě stačí to množství, co mám přesypané v kelímkách) + pořád mám ještě 20ks kelímků na přesypání.

sisstin
autor
26. srp 2008

teda ta rust s černym taky vypadá dobře..to musim zkusit 🙂

lucikk
26. srp 2008

holky, ty jsou krááásnýýýý 😀 já chci takýýýýýýýýýý 😀 😀 😀

děkuju za fotky 😉

sisstin
autor
26. srp 2008

tak holky..mažu, at nemaj pindy 😉

martek
26. srp 2008

kde ze se to da sehnat? v USA???? dalsi duvod, proc tam v listopadu zaletet 😵 😵 😵

lucikk
26. srp 2008

máte je z ebay?

sisstin
autor
26. srp 2008

já je mám dvakrát z ebay..za 550..31odstínů..ale i na aukru už se daj sehnat tak za litra 😉

lucikk
26. srp 2008

sis - za 550,- 31 odstínů? Ti vypadla nula nee???

sisstin
autor
26. srp 2008

luci: nevypadla 😀

sisstin
autor
26. srp 2008

a je k tomu taštička a lesk 😝

veruli2
26. srp 2008

lendy: tak jestli máš taky nějaké odstínky tak bych si je koupila 🙂

veruli2
26. srp 2008

tak za 550,- bych to brala všema deseti 🙂 no jo ebay, tam nejsem a ani to neumim. to je na mě složity