Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
14. led 2009

3,5 dolarů, ne korun

sisstin
autor
14. led 2009

lendy: bez muzeum bronze to přežiju 😀

veruli2
14. led 2009

leni já bez mutiny taky ne! i kdyz ta air de blue je ji taky podobna

lucenek
14. led 2009

no tak na tu mutine se podifám 😀

lucenek
14. led 2009

hmm ta je pěkná , ale nic pro mě
veruli co jsi říkala o té vailla?? mě přijde krásná......taková pastelová pod obo 😉

lucenek
14. led 2009

pardon vanila

makelka
14. led 2009

ahoj,

vím že jsem se tu na to už ptala, ale jak si mám sakra vyfotit ty oči, abych nevypadala jak angorák 😒

Jinak lendy ty chrome pygmenty jsou nádherný, štětečky též perfektní 😵 😵 😵 díky moc 😉

Ještě bych potřebovala poradit nějakej dobrej make-up, nemůžu si teď nějak vybrat a ten co jsem měla už nevyrábí 😒 mám dost suchou pleť, poradíte? 😝

lucenek
14. led 2009

makelka až ti někdo poradí přepošli mi to do Ip taky by mě to zajímalo asi mám blbej foťák...nebo debil jsem já 😀 😝
to ti poradí lendy ta má taky suchou plet, ale myslím že používá od Vichy Normateint č 25 a pochvaluje si jej 🙂

makelka
14. led 2009

Já mám právě taky od Vichy je to La Roche-Posay a jmenuje se to Toleriane, mělo by to být přesně na suchou pleť, je to takovej olejovitej make-up, ale jak si ho nanesu na obličej, mám z něj dost šupinky a navíc vypadám jak plastiková 😒 I když nanesu tenkou vrstvu, je to jako bych si těch vrstev dala aspoň 5 😒

lucenek
14. led 2009

makel tož to já ti neporadím já sem ten koblih mastný..se lesknu jak psí kulky.....takvydrž lenka ti písne.... 😉

veruli2
14. led 2009

Luci mě se ta vanilla moc nelíbí, je pod obočí teda docela asi jo, ale je to takový hodně světle meruňkový... nic pro mě

makelka: no jde to🙂 s mamčiným fotákem, ted co mám novej tak s ním mě to vůbec nejde, je to děsně rozmazané i přes MAKRO ( ta kytička ) - je to v nastavení foťáku, musím s tím pohýbat.

Leni, no mutiny je fakt origoš 🙂

lucenek
14. led 2009

vanilaje do meruňkova jo????to by mě nenapadlo, myslela jsem že je taková vewnilková že? 😀 Jinak teda bych furt chtěla ty holografy od Trucca....kdyby ste objevily vy se tam vyznáte 😉

veruli2
14. led 2009

luci taková fakt hodně světlá, nevím působí na mě divně.. ja si vanilkovou představuji hodně světlě žlutou...toto je fakt do meruňky. Na aukru trucco nemají?

veruli2
14. led 2009

nechci zasek nic říkat, ale na face je dost fór s Nyx, barry m, mac... 😀

makelka
14. led 2009

Tak jsem to zkusila vyfotit, co vy na to? 😅 první pokus o nějaký kombinování barev 😅
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

veruli2
14. led 2009

makelko: máš to přímo ukázkové 🙂 moc se mi to líčení líbí, co to je ta modrá?

makelka
14. led 2009

Veruli fakt? Právěže to teprve zkouším a navíc mám každý oko jinak, musím to ještě vychytat 😉

Ta zelená je Lagoon a je to Nyx chrome 😉 jsou krásný 😵

veruli2
14. led 2009

JJ fakt moc hezky vyfocené, přechody máš dokonalý. To je fakt zelenkavá? Vypadá tak pěkně modře. Chromy mám taky moc ráda.

makelka
14. led 2009

No ono to je i těma štětečkama, mám ty od Nyx a fakt je to úplně jiný, jenom tak to vyfotit tak krásně jako ta holčina na makeup boxu 😝

makelka
14. led 2009

Předpokládám že lagoon bude taková zeleno-modrá 😵

veruli2
14. led 2009

No tak takový fotky bych taky chtěla někdy mít 🙂 nevím fakt čím to je... no u mě i tím že to fotím večer 🙄

simour1
14. led 2009

Holky,Lagoon mámdomaa je to nádherná zeleno-modrá barvička.Modrou vůbec nemůžu mít, tahle je opravdu suprová. 🙂

veruli2
14. led 2009

holky už néééé 🙂

makelka
14. led 2009

co néééééé 😕

lucenek
14. led 2009

koukala jsem AYD na beanie s babypink a nevypadá špatně..jen zítra jdu do rachoty a nebude čas na experiment asi šáhnu po klasice....

veruli2
14. led 2009

už nééé žádný barvičky 😀

olise69
14. led 2009

nemáte nejaký dobrý tip na netrblietavé očné tiene?

lendy1
14. led 2009

makelka,
fotka moc pěkná, takhle to já nikdy nevyfotím a barvičky super na to, že si s tím začínáš hrát 😉

k tomu make-upu: Toleriane je hlavně korekční make-up, takže jestli vyloženě nepotřebuješ hooodně krýt, tak to nebude asi to pravé. Já mám pleť smíšenou, momentálně k tomu i dost dehydrovanou. Do teď jsem používala Dermablend, pak Normateint. Oba jsou docela dost krycí, ten druhý ještě matuje. Toleriane je asi jako Dermablend, prostě hodně krycí, proto se ti může zdát, že jde dost vidět, jako by jsi na sobě měla několik vrstev make-upu.
Zkus pod make-up hodně hydratační krém, pak klidně i nějakou bázi pod make-up, která ti pleť vyhladí a sjednotí a pak na to nějaký hydratační make-up. Já měla teď vzorek Clinique Superbalanced:
http://cz.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
vzoreček mi stačil tak na 4dny a byla jsem s ním strašně spokojená (hned zítra si ho na Jahodě objednám, protože tam stojí ty samé peníze jako Vichy), pleť byla hydratovaná, krásně jemná, make-up nebyl téměř znát a taky jsem perfektně tipla i odstín.

lucenek
14. led 2009

kurnik zítra tu budud až večer.....mě ještě nedorazily ty nyxy...sakra..co zas na té poště dělaj????? 😠