Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
15. led 2009

leni ne ne zbavuju se krámů co nepoužívám 🙂

lendy1
15. led 2009

luci, lagoon 1ks chtěla objednat rendex a na Cherry není 😖

lucenek
15. led 2009

oj tak mám ti ho poslat?že když tak si to stáhneš z odsypků..teda kdyby byl doplatek co ty na to?

lendy1
15. led 2009

luci, o.k. 🙂 moje adresa ti přijde na balíku.

lucenek
15. led 2009

super tak pošlu 😉

lendy1
15. led 2009

ještě kdyby někdo měl 6ks Beanie 😀

lucenek
15. led 2009

😀 😀 😀

flumina
15. led 2009

Leni, jsi tuuu? Já jsem ale kráva blbá, já jsem se nepodívala na kurz, jsem žila v domnění, že je to furt 28,- 😀 No nechci Ti v tom dělat guláš, ale asi budeme škrtat.. nebo myslíš že kurz půjde dolů? 😒

lendy1
15. led 2009

flumina, jsem tu 😉
klidně škrtej nebo si ven ty menší balení a hned to bude o něco méně 🙂

flumina
15. led 2009

tak to je super, že jsi tu.. 😉 poraď mi s těma šampukama, já jsem nikdy od nich nic na vlasy neměla a chci vyzkoušet, poraď mi který šampuk a kondiš je lepší, vezmu si jen 1 šampuk a 1 kondiš, ten zbytek škrtáme! 😎

flumina
15. led 2009

s těma menšíma baleníma nevím, třeba Buffy mi vydrželo tak 2 týdny, určo potřebuj to větší 😀

lendy1
15. led 2009

flumina 2 týdny 😲 a používáš to mimo proud vody? Mě vydrží tak 2-3měsíce, ale nepoužívám to denně.

flumina
15. led 2009

né, denně né 😵 ale 2-3x týdně jo, ale asi jsem to hodně namáčela, to je fakt 😲

lendy1
15. led 2009

to je tím, musí se to použít mimo proud vody, protože jak jsou v tom ty másla (bambucký, kakaový), tak ty se sami o sobě velmi rychle rozpouští v teplé vodě.

lucenek
15. led 2009

leni až to dojde budu tě s rada co a jak použít bombardovat já.....

lendy1
15. led 2009

jasně 🙂

flumina
15. led 2009

Leni a co ty šampuky? Já bych si radši vzala ten Ulimate Shine, ale který mi poradíš kondicionér?

flumina
15. led 2009

luc, ono je to kolikrát sranda, některé věci z Lush vypadají že jsou spíš k jídlu než na pleť 😀 😀 😀

lucenek
15. led 2009

no právě..... 😀

lendy1
15. led 2009

Jungle je skvělej co se týká účinosti, Am.cream mi zase děsně fajn voní, Coolaulin je hnůj-fuj a zbytek jsem nezkoušela.

question
15. led 2009

ahojte..baby citala som prvych 33 strana a to mi trvalo tak dlho,ze som to vzdala 😀 ale nalomili ste a chcem si objednat asi tie nyx co pisete.. potrebujem vlastne vsetko..tak okrem pigmentov,jumbo tusky co este odporucate vyskusat? myslim,ze ste pisali,ze aj lesky su dobre..ale ktore a lepia???

question
15. led 2009

a este jedno mi vysvetlite..ako dokazete vsetko tak sklbit,ze mate tolko casu na net???? 😀 ja len zasnem 😉

question
15. led 2009

a lendy aj na inych forach som si vsimla,ze si asi poriadny manik na kozmetiku.. 😀 a kedze mi konci makeup,puder a pomaly aj kremy..tak zasa budem experimentovat 😉

sisstin
autor
16. led 2009

jé...já chci taky lagoon, fnuk 😖

yenn
16. led 2009

Tak me balicek asi dneska nedorazi, divala jsem se na sledovani zasilky a je teprve dorucovan na postu 😒

lucenek
16. led 2009

yenn mě taky ne
a navíc mi nedojde rodičák za odbobí 20.12-31.12 prej jsem dostala dost z práce....tak co bych chtěla...ludry vyjeb 😠 😠 😠 😠

yenn
16. led 2009

luci, tak to proste je, ze si pri materske muzes vydelat jen urcitou castku.....nemuzes se domluvit v praci, ze by ti oficialne davali jen cast a zbytek na ruku? Protoze takhle je to na houby

lucenek
16. led 2009

ne ne já jsem na rd ne na md 😠

yenn
16. led 2009

vsak to je jedno, ne?

veruli2
16. led 2009

me to taky dneska nedojde