Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucikk
26. srp 2008

sis, si děláš pr...l ne??? okamžitě je chci taky!!!!! sis je tam vydražila?

sisstin
autor
26. srp 2008

lucikk:jj, teda kámoška, páč já tam nemám ten účet..ale jedna baba je tam prodává furt, takže stačí jednou přiklepnout a jsou tvoje 😉 zadej si tam NYX a vyjede ti milion věcí 😉 ale teda +poštovný..to dělá tak 200Kč..to jsem teda ted neplatila..ale dráž jak za 700-800to nekoupíš 😉

lucikk
26. srp 2008

ty vado, i kdyby za litr tak je chci!!! 😀 hele a ten jeden odstín - kolik to je gramů?

když já to na ebay taky neznám 😖 😝

veruli2
26. srp 2008

lucikk: 🙂 tak na aukruje za 1000 seženeš taky

sisstin
autor
26. srp 2008

lucikk: je to 5ml..ale stačí fakt málo..já je používám půl roku..a v těch nejvíc používaných mi zmizela tak třetina 😉

lucikk
26. srp 2008

koukám - auro za 1200,-

a dají se nanášet přímo z těch lahviček nebo na to musíš mít ty kelímky???

sisstin
autor
26. srp 2008

lucikk: já to prostě šmrdlám ve víčku, ale chce to trošku praxe..na poprvý jsem byla celá zmatlaná 😅

lucikk
26. srp 2008

jo, už jsem je našla i za 1000,-.... no, asi si udělám radost 😵 😵 😵

lucikk
26. srp 2008

jé, holky, si připadám jak děcko.... culím se tu na monitor jak blbec 😀

sisstin
autor
26. srp 2008

lucikk: já jsem z nich byla taky pif paf..nebejt lendy..tak o nich nemám ani tucha 😝

veruli2
26. srp 2008

ani nevim jak jsem k nim přišla 🙂 ale taky jsem z nich paf vím o nich tak 14 dní vic ne 🙂 jsou fakt bomba, dají se nanášet přímo z lahviček nabrat na štětec a je to. taky jak sisstin jsem od toho byla cela umatlana a na její radu šmrdlám a šmrdlám 🙂

lucikk
26. srp 2008

no já na vás narazila úplně náhodou, jsem byla zvědavá, o čem ta diskuze je 😀 a naprosto jste mě odrovnaly 😀 😀 😀

máte ještě nějaké jiné úžasné tipy na barvičky na ksichtík? 😀 😉

sisstin
autor
26. srp 2008

a taky jsem si dala tý vazelíny moc..takže jsem to měla hned zčárkovaný v tom ohybu 😅 😅 alejak kdy..někdy mi to vydrží krásně celej den.. a někdy to mám už za 6h zdrclý 😕

lucikk
26. srp 2008

nejsou práškový?

sis - jak tedy nanášíš, aby se nezdrcly?

veruli2
26. srp 2008

sisstin: jakou používáš bázi od Artdeca? Koupila jsem si Manhattan za 169,- a jsem s ní spokojená.

sisstin
autor
26. srp 2008

lucikk: to jsou právě pigmenty..a ne stíny, takže v nich není nějaká ta složka, která drží...takže musíš nanýst bud kosmetickou vazelínu...nebo psala lendy, že je lepší podkladová báze 😉 já ji nesehnala..tak mám vazelínu..ale fakt dej jenom malililinko..aby to víčko bylo trošičku mastnější 😉 no...jak to nanášet..aby se to nezdrclo vůbec nevim..fakt jsem nevysledovala vliv, kterej působí na to, jestli mi to vydrží celej den..nebo jen půl...ale jde to dobře zas rozmatlat zpátky, aby to zdrclý nebylo 😉 což dělám po cvíču, kdy jsem splavená jak prase 😉 a pot mi teče přes oči 😅

sisstin
autor
26. srp 2008

veru:viž výše..žádnou bázi nemám..tady to v drogérkách vůbec nemaj 😔 😕

lucikk
26. srp 2008

áhaaaaa 🙂 😉 tak jsem zas o něco chytřejší 🙂 😉

sisstin
autor
26. srp 2008

jsem nejdřív myslela, že ty NYXY budu používat jen na spešl příležitosti..ale to se fakt nedá... 😅 to už je závislost 😀

veruli2
26. srp 2008

sisstin: no tak v dm mají tu manhattan mám to já stála 169,- není problém koupit a poslat ti to

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: a jak to vypadá?To tady musej mít taky...akorát já se tam nevejdu s kočárem 😖 a sama se nikam moc nedostanu 😠

veruli2
26. srp 2008

sisstin: je to takovy maly kulaty cerny kalisek mužu to vyfotit až budu doma a dát to sem. Je to jak dvacetikoruna, je toho sice malo, ale staci trochu na prst a super, drzi to. se to blbě popisuje

lucikk
26. srp 2008

závislost na určitém typu očních stínů znám moc dobře.... když mi je pak přestaly dělat, byla jsme vyřízená 😀 😝 a txhle už podle obrázku na závislost vypadají jednoznačně taky, chápu 😉 😀

veruli2
26. srp 2008

lucikk: co jsi použivala? 🙂 znam to moc dobře. L´oreal dělal skvělý lesk na rty. Vydržel toho fakt hodně snídani, oběd a fakt paráda. Už ho nedělají, ale ve stejnym obalu ted oni dělají oční stíny, ale lesk už ne ☹

sisstin
autor
26. srp 2008

já miluju ty lesky od Astoru Prismatic 😅 Loreal Glam shine ujde, ale není tak třpytivej..zato teda drží fest 😵

veruli2
26. srp 2008

sisstin: nedelaji čárky na rtech? Mám od Bourjois 3D effekt a taky dost vydrží, ale proti starymu L´oreal jsou nulový. Ten lesk byl nezaměnitelnej.

sisstin
autor
26. srp 2008

veruli: čárku mi právě udělá ten Loreál, když už jde dolů..a něco tam zbyde...já to moc nemusim, páč mi to suší hubu 😝 ale ty prismatic skvěle voní, třpytí se a hydratují...akorát pokud zafouká vítr a vlasy ti přejedou přes pusu..tak to máš pak po celým obličeji 🤐

veruli2
26. srp 2008

sisstin: hehe tak to je síla. No myslim, že brzo zase navštívím drogerku 🙂 Ten L´oreal glam shine mam taky a taky se me nelibi. Chci stary výrobky 🙂

sisstin
autor
26. srp 2008

jsem zvědavá, jakej bude ten nyx lesk..ale je bezbarvej..to moc nemusim 😕