Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
23. led 2009

luci, jo ty semišový čelenky 😀

lucenek
23. led 2009

😀 😀 😀
to byly časy co..a elastáky s širokým pruhem na boku dlouhé triko a pásek 😀

veruli2
23. led 2009

simi: tento týden co bude nemůžu, ale další jsem k dispozici 🙂

yenn
23. led 2009

ja se pravidelne maluju asi od 14ti, ale jen rasenku a takovy sileny krem Acnecolor 😀

lendy1
23. led 2009

luci, moje nejoblíbenější dlouhé triko k elasťákům (měla jsem jen černý, ty zářivě růžových jsem byla ušetřena) bylo s New Kids on the Block-jsem je děsně žrala 😀

sisstin
autor
23. led 2009

yenn: tak Acnecolor si pamatuju..ale nikdy jsem ho nepoužila 😅

simour1
23. led 2009

hergot,až teď mně došlo,že to asi nebyl korektor,ale těžce smradlavý prošlý stíny modrá,ale dávala jsem je na držku 😀
siss,to muselo vypadat fakt exoticky 😀 😀 😀

lendy1
23. led 2009

yenn, Acnecolor jsem měla taky 🙂

yenn
23. led 2009

elastaky musely byt, ja to nosila bez pasku a s megadlouhym svetrem 😀

Lendy, ja milovala Jordana 😀

lucenek
23. led 2009

leni já měla fialové černé a tygrované a triko Roxette a backstreet boys a mamčin nejširší gumový pásek 😀

sisstin
autor
23. led 2009

Backstreet boys triko jsem měla taky 😀

lendy1
23. led 2009

yenn, já Joey 😀

sisstin
autor
23. led 2009

a milovala jsem Kevina 😀

veruli2
23. led 2009

tak to si holky pamatuju ( a máti je má dodnes a i je použiju ) takový krásný sypký světle modrounký stíny, je to úplně jako pigment 🙂 jen tam už na tý skleněný lahvičce nic není vidět napsaný.. má to snad 20 let a furt to maluje a vůbec nesmrdí 🙂

yenn
23. led 2009

tak v dobe kdy leteli backstreet boys uz jsem tyhle chlapecke buznovske skupiny nesnasela 😅

sisstin
autor
23. led 2009

a kamoška měla takovu desku..a tam jsme si psaly jména všech kluků, který se nam líbíili..a tu desku jsme líbaly pak 😅

veruli2
23. led 2009

a já nicka 🙂 hehe

lucenek
23. led 2009

holky třískám se tu a vzpomínám, ale už mi padaj oči v noci jsemt oho moc nenaspala..klubou se zuby...tak jdu do peřin
pá a písejte at je ráno co dočítata a čemu se smát

sisstin
autor
23. led 2009

mně bylo 12 😀

simour1
23. led 2009

holky,tak vy už jste aspoň pokročily-k elasťáčkům dlouhý triko...to za mě se nosily k elasťákům trika narvaný dovnitř,aby bylo vidět,jak jsem štíhlá.Že jsem měla ale těžce zařezanej pekáč,to mě vůbec nesralo 😀 😀 😀 ...jsem se hrozně divila,proř mě bratranec mýho ex,se kterým jsemn tehdy začala chodit,pořád fotí jak švihlej 😀 až vyšly fotky,pochopila jsem 😀 😀 😀

lucenek
23. led 2009

Jo poslední příspěvek taky Nicka 😀

veruli2
23. led 2009

sis to mě připomíná ve škole jsem děsně žrala dalibora jandu a strýc ho měl na lp tak se to ve škole pouštělo 🙂 no a jak sme běhali kolečko na rozcvičku tak jsem tu jeho fotku líbala, lp mám dodnes

sisstin
autor
23. led 2009

pekáč 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅

lendy1
23. led 2009

tak koukám, že jsme s yenn asi stejná věková skupina 😀 BB mě pak už vůbec nebrali 😒

lucenek
23. led 2009

sim já už nemůžu vážně 😀 😀 😀 😀
tak to je hustý dávám ti cenu za nej retro příspěvek 😀 😀 😀 😀 😀

yenn
23. led 2009

Nick byl z nich nejhorsi!!!! 😀

veruli2
23. led 2009

ty vo.e sim pekáč se tu lochám heee 😀 😀 😀 😀 😀

yenn
23. led 2009

Len, me uz tricet bylo, ty se na ne teprve tesis, ne? 😉

yenn
23. led 2009

Sim 😀 😀 😀

lendy1
23. led 2009

simi, mě tady tečou smíchy až slzy 😀 😀 😀