Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

question
3. bře 2009

ahojte tak mne nyxi teda moc nevyhovuju,a to som si hned v prvej objednavke zobrala vsetky okrem modrych 😠 ,tak by som ich posunula dalej,tak kto chce nech pisne IP

yasmina
3. bře 2009

question aj ja ich mam dost a vobec z nich nie som unesena...este z tych chrome tie su lepsie ale neidem sa z nich po .. 🙂

nyxpigments
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
nika251
15. říj 2010

Ahojte. Viete mi povedat, aky je rozdiel medzi NYX chroma a MAC pigmentami< Dakujem

lendy1
15. říj 2010

@nika251
obojí jsou pigmenty, rozdíl je v tom, že MAC má pigmenty-matné, lesklé, hodně třpytivé...prostě v různém provedení a ty NYX Chrome jsou všechny hodně třpytivé-mají jakoby chromový třpyt, proto to označení. Teď je mají v jiném balení a myslím, že i složení je o trošišku jiné. Balení NYX Chrome je klidně i pro 3 lidi.
Za mě ale NYX Chrome nee, opravdu těch třpytek je tam moc a lítají všude po obličeji. Buď teda klasické NYX pigmenty nebo MAC, osobně nejvíc používám MAC a minerální stíny od EDM.

nika251
16. říj 2010

@lendy1 dakujem

marie83
14. led 2011

Ahoj chtěla bych se zeptat,jestli tady někdo ještě prodává oční stíny NYX ultra pearl mania kdysi jsem si je tady od někoho kupovala vydržely dost dlouho,ale zásoby se už bohužel krátí 🙂 potřebovala bych : white,gold,oro,nude!
Jestli tedy někdo prodává tak prosím info do ip děkuji!!!!!

veronikabarrym
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lacherka
28. kvě 2011

Zdravím🙂) Přišel mi balík s Nyxem, tak pokud byste některá měla zájem, tak moji nabídku najdete na mmb pod ID 6560, dále jsou na cestě další 3 balík z USA plné Nyxu, takže jak dorazí, budu vkládat nové kousky, objednala jsem toho dost, takže bude z čeho vybírat.

Taky u mne najdete kosmetiku Lancome Clinique a na jiné diskuzi jsem četla dotazy ohledně expirace této kosmetiky. U dražší kosmetiky je to tak, že se expirace neuvádí, je na výrobku pouze uvedeno, do kdy se má spotřebovat od otevření-použití, např. 6,12,24m, takže pokud si výrobek nepoužívá může vydržet i třeba několik let.

A kdo by měl zájem, tak mám i e-shop www.kosmetika-sperky.cz, ale na mmb je nabídka větší a hlavně ji více aktualizuji, na e-shop, už nějak nezbývá tolik času.