Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

veruli: ale jo, jde to..jakž takž..k černýmu oblečení třeba 😕 ale furt musim překonávat to, že modrý stíny a blond vlasy je děs 😅

veruli2
28. srp 2008

no kamoška měla hnědé oči a blond vlasy, tak ji ta modrá docela šla k pleti 🙂 tak si obleč nějaké modré tričko

sisstin
autor
28. srp 2008

verul: já modrou vůbec nenosim 🤐 nějak to není moje barva 😕

veruli2
28. srp 2008

sisstin: aha no tak jedno tríčo, když si koupíš 🙂

sisstin
autor
28. srp 2008

verul: já trička taky moc nenosim 😅 se mnou je to těžký 😅

veruli2
28. srp 2008

a co nosíš??? 🙂 😀

sisstin
autor
28. srp 2008

veruli: spíš tílka, topy, šaty..svetříky na ramena..ale fakt tričko na mně neuvidíš 😅

veruli2
28. srp 2008

sisstin: tak nějaký topík v modré barvičce. Zkoušela jsi někdy tyrkysovou nebo světle modrou?

sisstin
autor
28. srp 2008

verul: ne-e 😕 já si v tom připadám jak vyblíz 🤐

veruli2
28. srp 2008

🙂 tak pak teda nějaký černý, když modrá ne-e

sisstin
autor
28. srp 2008

černý věci mám 😉 no fakt to ujde..ale moje oblíbené to určitě nebude 😅

veruli2
28. srp 2008

😀

lucikk
29. srp 2008

tak holky, hlásím, že pigmenty NYX mám na cestě ke mě 😵 😵 😵 se nemůžu čekat 😀 😉

lendy1
29. srp 2008

veru, dej mi prosím pak vědět, jestli ti balíček dorazil. Posílala jsem to až odpoledne kolem 15.hod, tak možná to přijde až v pondělí.

veruli2
29. srp 2008

leni, děkuji mnohokrát a určitě napíšu. Včera mě dorazlily stíny z aukra od prodejkyně maximaM - jsou to minerální stíny a taky vypadají moc dobře. Už od 6 od rána je mám na očích a stále drží. Barvy jsou taky pěkné.

brendi
29. srp 2008

čau holky, taky jsem fanda nyx..........mám teda jen dva odstíny ale zatím jsem je moc neprovětrala, nějak mi nejde to nanášení, dopadlo to jak jsem předpokládála...........po pul hodině jsem je měla až na tvářích 😀 , sam že jsem na to byla upozorněna, ale jinak jsou super, vůbec nemusím matné stíny, to už radši nic
a taky se podívám v drogerce po té bázi, doufám že to pomůže 😉

laola
29. srp 2008

Ahoj holky,
já používám pod stíny podkladovou bázi pod Make-up od Dermacolu. Tuším, že ji někde zmiňovala Lendy. Zkusila jsem ji předtím, než koupím bázi pod stíny a funguje skvěle, stíny se neslévají, takže mám dvě kila ušetřený 😉

brendi
29. srp 2008

no vidíš, já něco pod makeup hledala, já ho používám skoro pořád a taky si nemůžu vynachválit bronzový podr od Loreal - super na léto ale i po celý rok,...................kolik tě ta báze od dermacolu stála? 😉

lendy1
29. srp 2008

laola, fakt jo? to mě s tou bází od Dermacolu nenapadlo 😅

brendi, zkus obyč. kratší štětinový štěteček, pořádně rozmšmrddlat ve víčku na prach a pak nanést, zkus to nejdřív trošku vklepat a pak rozmáznout a mělo by to jít. Nebo trošku (ale fakt maličko) navlhči ten štěteček a pak naber ty pigmenty.

veru, tak já se během chvilki zbavila všech nyxů, co nepoužívám a nechala jsem si od nich jen odsypky a za penízky za nyx teď vyzkouším ty Barry M, hlavně ta čokoládová barvička mě láká-to bude něco pro mě 😀

veruli2
29. srp 2008

leni a kde je tedy budeš objednávat??? Taky bych aspoň jeden odstín ještě od Barry M chtěla 🙂

laola
29. srp 2008

Brendi, stála myslím od 150 do 200,- Kč. Přesně už to nevím. Ale pod make-up je to fajn (a hlavně pod ty stíny), ještě to chci vyzkoušet, co to udělá jen s pudrem.

sisstin
autor
29. srp 2008

tak ta báze je fakt bomba, vydrželo mi to naprosto v pořádku víc jak 12h 😎 😎 😎

veruli2
29. srp 2008

sisstin: to je bomba 🙂 taky mě to vydrzi 12-14 hodin i s pocením v posilce

lendy1
29. srp 2008

veru, nejdřív asi písnu dotaz přez Aukro na tu holčinu, co je tam nabízí, jestli by mi sehnala ty odstíny, co chci a za jak dlouho by to bylo. A když neuspěji, tak je objednám přez jejich ofiko stránky. Cenově to vyjde na stejno, jen pošta je o něco dražší, ale budiš...

lendy1
29. srp 2008

siss, ta báze je fakt super a vydrží snad 100let 😀

veruli2
29. srp 2008

leni, jestli tě můžu poprosit zeptáš se na odstín fuchsia a yellow? Byla bys moc hodná. Nebo mi napiš její uživatelské jméno a taky bych ji pisla. ZKušeností zatím moc nemám ☹

lendy1
29. srp 2008

veru, jdu psát...pak písnu, jak jsem dopadla. 😉

veruli2
29. srp 2008

leni, děkuji mockrát.

Jen tak pro info: v prosinci se chystám do Vídně na vánoční nákupy a na Mariahilfe strasse a tam se dají sehnat výrobky macu, tak kdyby někdo chtěl, můžu koupit 🙂

lendy1
29. srp 2008

veru, tak se mnou s tím MAC počítej 😀

veruli2
29. srp 2008

leni, tak ok budu počítat. Jedeme tam přesně 6.12. 🙂 tak si do tý doby můžeš navymýšlet 🙂