Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
29. srp 2008

baby pink a purple

tak ja se pokusim najit neco kam přesypu tu modrou a dám ti do toho tu keylime a pošlu ti to 🙂

veruli2
29. srp 2008

dala jsem tam jeste jednu podobnou fotku, zkouset dalsi budu az zitra 🙂

lendy1
29. srp 2008

já tu purple budu muset vyzkoušet, já na ni úplně zapomněla a objevila jsem si až včera, že ji vůbec mám 😅
ale ty máš hnědé očka, tobě jdou takové barvičky líp.

veruli2
29. srp 2008

jj to jo fifalová, tyrkysová, světlá modrá, zelená, hnědá 🙂 a teda toužim vyzkoušet tu fuchsiu. ale dvesta je fakt mega za 3 gramy

veruli2
29. srp 2008

tak tu fialovou vyzkoušej, třeba ti taky bude hodne moc sluset, jeste vic jak me. zitra neco pohledam a kdyz tak bych v pondeli odeslala keylime

lendy1
29. srp 2008

veru, těch barry m je v origo krabičce myslím 5g jako nyx. To jen ty odsypky MAC, co se prodávají na Aukru jsou míň, protože mám ty samé kelímky, tak vím, že, když tam dáš i to sítko, tak se tam 5g nevejde ani omylem, takže dle mého je toho MAC jen 3g.
já už budu muset taky mazat, tak zítra zkusím tu purple 😉

lendy1
29. srp 2008

holky, mrkněte na ty fotky v diskuzi, to nikdy nedám 😔 nádhera, fakt...
http://www.omlazeni.cz/liceni-oci-vase-24-1529-...

lendy1
29. srp 2008

veru, tak jsem dostala odpověď od té holčiny z Aukra, že by mohla sehnat i jiné odstíny Barry M, než má v nabídce, ale je to trošku komplikovaný a vychází to na 170,-Kč/ks 😝

sisstin
autor
29. srp 2008

tak jsem tu zas 😅

sisstin
autor
29. srp 2008

hele..já to chci taky vidět 😨

lendy1
29. srp 2008

siss, ty to tam nevidíš? No, já nevím, jestli to právě je i pro nepřihlášené 😲

sisstin
autor
29. srp 2008

ale to vidim, ale veruli chci vidět 😅 já jsem na omlazení taky zaregistrovaná 😝

lendy1
29. srp 2008

siss a že jsem tě tam nezmerčila, se chodíš jen koukat? našla jsem tam akorát kristi 🙂

sisstin
autor
29. srp 2008

lendy: já tam jenom čtu 😉

sisstin
autor
29. srp 2008

já zas dělám další objednávku Nextu..mě to donutilo vylízt z postele 😅

lendy1
29. srp 2008

z nové kolekce? já už mám objednané, sehnala jsem libru za 37,-Kč, tak doufám, že bude vše o.k. a ne jak v té diskuzi, co se tu objevila. Ale musím říct, že za poslední týden rostu z nakupujících, dneska jsem byla už totálně vytočená, co jsou některý lidi schopni, neplatí, mají blbé kecy...někdy si říkám, jestli mi to stojí za to, pořád něco na MMB prodávat 😝

sisstin
autor
29. srp 2008

lendy: já už mám taky objednané, má to přijít v půlce září, tohle bude na další měsíc 😅 😅 😅 ...já tam jenom kupuju, neprodávám nif 😝

lendy1
29. srp 2008

tak mě taky má dojít v půlce září, už se moc těším... 😵
jinak buď ráda, že tam neprodáváš, protože mám kolikrát takové story s nakupujícíma, že bych vraždila 😠 a Aukro je ještě horší 😝

sisstin
autor
29. srp 2008

lendy:no já si to umim docela představit, jaký máš ID 😉

veruli2
30. srp 2008

lendy: no je to docela dost, ale aspoň by to za ty dvě barvy aj stálo 🙂

jinak ta holčina je moc hezký namalovaná

veruli2
30. srp 2008

sisstin: jestli chces hodim ti tu fotku na maila, at tu nekdo nema kecy, už je to smazany od adminu

veruli2
30. srp 2008

Zdravím, je tu někdo?

lendy1
30. srp 2008

veru, tak já dnes zkusila: purple, mink a pearl a měla jsem čas, tak jsem si s tím vyhrála 😀 , udělala si i výraznější linky a vypadalo to naprosto úžasně, škoda, že to na fotkách tolik nevynikne, ale nechápu, jak jsem na ten purple mohla zapomenout, když je to tak super barvička 😵

veruli2
30. srp 2008

ahojky leni 🙂 cely den poctivě makám. uklízím, peru, ,žehlím a natírám a teď odpočívám. Taky jsem nasla jednu nadobku a presypala jsem tam jedny ty stiny. dam do galerie dva odstíny a vyber si, který ti mám poslat 🙂

purple je fakt úžasná barvička 🙂 určitě ti sluší

veruli2
30. srp 2008

je to tam

lendy1
30. srp 2008

veru, tak jestli můžu, tak tu světlejší vpravo, ta vypadá dokonale 😵 Já hodím do alba to dnešní líčení, úplně mi ho je líto smýt 😅

veruli2
30. srp 2008

ok 🙂 v pondělí to odesílám a když se zadaří budeš to mít doma už v úterý.

jdu to smaznout a pak kouknu na ty tvoje fotečky

veruli2
30. srp 2008

no vypadá to naprosto úžasně

lendy1
30. srp 2008

děkuji, dneska jsem se probudila a měla takovéhle zelené oči (někdy je mám do modra, někdy do zelena-jak kdy, nechápu...), tak k tomu ta fialová jde úplně skvěle 🙂
jdu na véču...

veruli2
30. srp 2008

fakt moc sluší, jsi kočka

nech si chutnat