Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
3. říj 2008

já dneska nezvládla vyzkoušet nic 😝
tak zítra... 😉

sisstin
autor
4. říj 2008

mega kombinace: baby pink a chrom beanie 😀 😀 😀

lendy1
5. říj 2008

siss, hnědou a růžovou mám taky ráda 🙂

Jinak jsem nadšená z té tvářenky-barva mi maximálně vyhovuje, jen si na ni musím pořídit jiný štetec.
Trio očních stínů-pěkné barvičky, takové bronzovo-hnědé, pěkně drží na očích, jsou lehce třpytivé, ale už v této kombinaci toho mám moc, takže je posílám dál...

kristi
5. říj 2008

Lendy, ty jsi na omlazeni jako Lendýsek??? mně se ty stíny liběj

sisstin
autor
5. říj 2008

lendy: ta beanie není hnědá a tmavě fialová 😉

lendy1
5. říj 2008

kristi, jj, teď jsem zrovna odepsala jedný holčině, co je chce ☹

siss, fakt jo? Já myslela, že je to hnědá barvička 😅

kristi
5. říj 2008

lendy, v poho....ja si vyberu klidne jiny.....jeslti teda poradite kde

lendy1
6. říj 2008

tak pro všechny vše objednané, mám to v několika balíčkách, ale myslím, že to dorazí v jeden den, tak do těch 14dní 🙂

možná ještě budu objednávat ke konci týdne, ale to nezaručuji na 100%

sisstin
autor
6. říj 2008

lendy: super, díky moc 😉

lendy1
6. říj 2008

holky, tak změna, objednávat budu nejspíš hned zítra, protože dolar je už přez 18 😝 , takže kdyby jste někdo něco ještě chtěl, dejte vědět.

Veru, kde jsi, co s tím leskem?

A dnes mi přišli Barry M-od pohledu jsou krásné, ale nemám na to dneska čas...

veruli2
6. říj 2008

Leni jsem tu, ten lesk pořád chci 🙂))) mam silene fofry a ke vsemu nervy trochu v hájičku... jsi hodná díky

lendy1
6. říj 2008

veru, ale oni to latté nemají 😖

veruli2
6. říj 2008

sakra tak jeste mrknu na jinej odstin mmt

veruli2
6. říj 2008

Tak Brown topez a když nebude tak Whipped.

A jestli ještě můžu tak tu tvářenku: peachy

http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

díky moc

lendy1
6. říj 2008

veru, ten topaz je, tak mám vzít ten, jo? a tvářenku taky beru...akorát to bude za 18,-kč/dolar 😝

a už mám plnou objednávku, takže už nic...zase příště 😀

simour1
6. říj 2008

lendy,taky moc díky za objednávku 🙂

lendy1
6. říj 2008

není zač, až to přijde, tak dám všem vědět, ale bude to mazec, myslím, že přijde vše najednou...a pošťačka mě zabije, protože to chodí v obřích balíkách 😀

veruli2
6. říj 2008

jsi zlatá jj tak topaz a peachy tvářenku. dekuju moc moc moc

lendy1
8. říj 2008

tak jsem se konečně dostala k těm Barry M-barvičky jsou super, hlavně korálová a čokoládová-hooooodně tmavě hnědá s měděnými odlesky. Barry M jsou konzistenčně maličko jiné než NYX-jsou jemnější, takže se nemusí šmrdlat jako NYX. Jinak jsou narvaný až po okraj, nemají žádné sítko, takže jsem se dnes bála, že to vysypu, což by byla velká škoda. Určitě si ještě pár barviček objednám. Poslali mi i katalog, kde jsou ty pigmenty v reálnějších barvách než na netu, takže se hned lépe vybírá 🙂

veruli2
10. říj 2008

ju no jo copak barry m 🙂 leniku to veri, ze jsi nadsena.
Pak to chce foto.

lendy1
13. říj 2008

veru, fakt jsou moc pěkný. Akorát jednu barvičku budu posílat dál, protože jsem si vzala 2 skoro stejné (ono to na tom webu není tak poznat).
Jinak jsem koukala v DM na ty glitry od Dermacolu jak tu psala kristi - jsou to krásné barvy, pěkně balení, jen spíš pro nějaké příležitostné líčení. Jsou to opravdu glitry a i ta báze je dost glitrová.
Teď zase sedím nad Jahodou a přemýšlím, co hodit do košíku 😀 -mají neuvěřitelné slevy na různě cestovní sady kosmetiky a slevy fakt neskutečný-50%, 70%

flumina
14. říj 2008

Ahojte, jsem strašně ráda že jsem konečně narazila na pořádnou diskuzi o nyxech!!! Než vás holky přečtu, tak mi to bude asi trvat, ale moc mě to zajímá co jste tu probíraly,jsem trochu prolítla jen začátek🙂 Já si chci ty pigmentíky taky objednat, mám vybraných tak asi 8 barev a ségra taky tak nějak a chtěla jsem se zeptat jeslti se kupuje jen celá sada a nebo i jednotlivě. A odkud to objednáváte? Já jsem se dívala na MMB, ale když to koupíme jednotlivě tak to asi vyjde dráž, že jo? S anglinou se moc nekamarádím, mám strach že bych tam něco zpizdila🙂 A co je to ta JAhoda?

flumina
14. říj 2008

Teď se dívám na tu Jahodu, tam se musím zaregistrovat a pak to tam funguje dál jak? Jaké s tím máte zkušenosti, holky? Potřebuji k tomu nakupování anglinu? Neumím totiž ani slovo🙂)

lendy1
15. říj 2008

flumina, posílám stránky Jahody:
http://us.strawberrynet.com/main.aspx
vlevo si vybereš zemi-Česká republika a pak už jen hledáš co potřebuješ (ang. vůbec není potřeba)-věci ve slevách je v sekci dárky a speciální nabídky. Naházíš to do košíku a v češtině tě to navede dál. K 1. nákupu dostaneš dárek, který mají aktuálně v nabídce (teď to jsou nějaké stíny od Stily, ale mění se to) a za každou objednávku získávaš slevu pro další nákup až do výše 10%. Platí se tam kartou (embosovanou-musí mít povolení pro platby v zahraničí-jde to ověřit u banky) nebo paypalem. Já mám obojí, ale využívám spíš kartu. Poštovné je zdarma, platí se maximálně clo, pokud je objednávka vyšší než cca 50dolarů, ale někdy se naplatí nic-záleží na celníkovi. Clo na Jahodě vrací-stačí tam pak zaslat č. objednávky a doklad o zaplacení cla. U parfémů je to trošku jinak, tam se poštovné platí ve výši 15% a max. to může být 10dolarů.
Jo, ještě: ta sleva je vázaná vždy na stejný e-mail, takže je lepší používat pro objednávání pořád stejný e-mail, který se zadává i při objednávání.
Lepší je tam nakupovat po 1ks a třeba další den udělat další objednávku-takto se brzy dostaneš na vyšší slevy. Já jsem to dělala tak, že ze začátku jsem si objednávala věci třeba za 200 a až jsem měla vyšší slevu, tak jsem si objednala i dražší věci. Balíček přijde cca do 14dnů ( i když jednu objednávku jsem měla doma do 4 dnů vč. víkendu), před Vánocemi to bude možná i déle. Nosí to normálně Česká pošta
Tady na těch stránkách je vše v češtině:
http://www.kosmetika-jahoda.cz/
i když teď už je to zbytečné, protože ofik stránky jsou také v čes. jazyce.
Kdyby jsi něco potřebovala k tomu ještě vědět, tak se ptej. Je to hrozně jednoduché tam nakupovat a taky dost návykové 😀

S těmi nyxy: přijdou mi nějaké barvičky, co jsem objednala navíc (můžu kouknout do objednávek, jaké přesně přijdou). Ale asi nejvýhodněji vyjde celá sada a pak, co se ti nebude líbit za barvy, se dá prodat. Kupuju je na CherryCulture, tam je mají teď v akci nebo se dají ještě za slušnou cenu sehnat na e-bay.

kristi
15. říj 2008

jj, ta baze je dost glitrova, ale jinak to je moc hezky. Ja si koupila jen ten stetecek 🙂

sisstin
autor
15. říj 2008

lendy: čus lendíku zlatíku...kdy to asi přijde...chceš už poslat penízky? 😉

lendy1
15. říj 2008

siss, doufám že brzy, už by ty balíčky měli chodit, dneska nic... 😒

simour1
15. říj 2008

kristi,sisstin,lendy,omrkla jsem vaše alba a musím říct,že vaše krásný děťátka mají moc hezky maminy 😉 lendy,držím palce,ať už jste zdraví a vše je o.k.
kristi,neskutečná podoba s mojí kadeřnicí 😵
jinak se už těším na zboží,pigmenty z Aukra ještě nedorazily ,budeš lendy do vánoc ještě něco objednávat?Naráz se to nedá zvládnout finančně,manžel by mě zabil 🙂 Kromě kosmy totiž ještě ujíždím na venkovních květinách a zahradních dekoracích 😀

lendy1
15. říj 2008

simour, děkuji, vypadá to, že snad bude s Davídkem vše o.k. 😵
jj, objednávat určitě ještě budu, tak třeba v listopadu, až dorazí zase nějaké peníze 😀 ?

flumina
15. říj 2008

lendy: dík za vyčerpávající popis, jsi hodná že sis s tím dala práci a všechno mi to pěkně popsalas. Ta Jahoda je super, ceny perfektní, akorát jak to chodí s tou kreditkou? Oni si tu měnu přepočítají sami nebo jak to je?

Dívala jsem se na ty stránky CherryCulture, ty jo, oni tam mají ty pigmentíky za 1 dolar, je to možné???? Tady se prodávají od 65 - 85,- i víc za kus!!! Jsem z toho úplně vedle!! Četla jsem si tu, že tu holkám sem tam něco objednáváš,je mi to blbý, ale mohla bych se s tebou domluvit i já??? Pokud by ti to teda nevadilo. 😝