Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
29. říj 2008

makalka, cokoliv z NYX 😉 klidně mi písni, co by jsi chtěla do IP

simour1
29. říj 2008

lendy,tak jsem ti konečně písla IP Díky 🙂

veruli2
2. lis 2008

ahoj leníku, chtela jsem se zeptat, uz jsi to moje objednavala?

lendy1
2. lis 2008

veru, jj, ale jestli by jsi ještě něco chtěla, klidně písni, budu objednávat ke konci příštího týdne ještě něco pro sebe, tak to tam můžu přihodit 😉

veruli2
2. lis 2008

začínám bt leni závislá...
ten lesk je tmavsi nez jsem cekala ale je super 🙂 chtela jsem poradit jelikož se v tech rtenkach a lescích nevyznám... něco v odstinu nude,ale nevim jak se trefit do toho odstinu, vis co myslim?

sisstin
autor
2. lis 2008

tak já mám lesk nude..ale nadšená z něho nejsem..na mě je to malo třpytivé..furt vede Prismatic od Astoru a Glam shine od Lorealu 😉

lendy1
2. lis 2008

já zase potřebuji nějaké barvičky 😀 , takže mám samé decentní růžové nebo do červena, popř. fialkova.
Od nyx mám: Diamond Sparkle Lipgloss (Pink a Plum), možná ten Lip Gloss With Mega Shine bude třpytivější, ale nevím... 😒 Já raději ne moc třpytivé, teď mám nově lesk od Lancomu a od E.Lauder a jsou fajn-oba jsou decentní a opravdu lesklé, i když bez třpytek.

veruli2
2. lis 2008

chtela bych neco v tom nude je to takovy hodne svetly kapucino nebo nevim jak to popsat svetly ,,hnedy,, lesk, ale nevim teda kd eto presne sehnat aby to bylo ono nemusi to byt presne nyx

veruli2
2. lis 2008

leni ale ten hnedy od nyx, co jsem si ted koupila vypada tmave,ale je svetlejsi a hodne trpytkovany je super na puse..urcite doporucuju

veruli2
2. lis 2008

sis ten prismatic mas v jake barve?

sisstin
autor
3. lis 2008

veruli:champagne crystal..ten je nejoblíbenější...taková nude barvička 🙂 pak m ám jeden hodně růžovej s modrým odleskem..a pak takovej nahnědlej..ale ta champagne je the best..hodí se ke všemu 😵

flumina
3. lis 2008

veruli, taky mám champagne crystal a je fakt moc pěkný 🙂

lendy1
3. lis 2008

tak já se na ten Astor asi půjdu podívat do drogérky 😀

holky, dneska mi přišli kelímky se sítkem na přesypání pigmntů, kdyby někdo chtěl...sice už mám jen 1/2 toho, co přišlo, ale pár ks ještě zbývá...Vypadají takto:
http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&s...
jsou 5gramové, stojí 9,-Kč/ks.
Já to s chrome z té krabičky vůbec neumím, jsem si to hned musela přesypat a je to pro mě daleko lepší 🙂

veruli2
3. lis 2008

holky moc díky za radu 🙂 pujdu ho obmrknout 🙂

sisstin
autor
3. lis 2008

lendy: tak mně to jde právě stokrát líp z těch chromů..prostě máznu štětečkem a zas šudlám ve víčku..z pigmentů se nemůžu dostat štětcem dovnitř..tak to sypu do víčka..a nikdy to neodhadnu 😕

veruli2
6. lis 2008

tak jsem na nej koukala a vypada fakt super 🙂 chystam se ho jit koupit. Diky za radu

simour1
7. lis 2008

lendy: ahojík,dneska je to 14 dnů,co jsi posílala objednávku.Ještě nic nepřišlo? 🙂 Už se nemůžu dočkat 😵 Kolik ti mám poslat za ty laky?

lendy1
7. lis 2008

simi, ještě nic 😒 mám info ze včera, že celníci opět začínají nestíhat 😝
ohledně těch laků ti to pošlu do IP, už jsou taky někde na cestě... 😉

lendy1
7. lis 2008

simi, tak nakonec tvůj balíček dneska dorazil, odpoledne ti to pošlu 😉

sisstin
autor
7. lis 2008

verul: já už bych se měla stydět fakt 😔 když já jsem hrozná na tohle 😔

sisstin
autor
7. lis 2008

verul: ale slibuju, že pod stromeček to dostaneš 😅

sisstin
autor
7. lis 2008

jo holky..chcete někdo tu černou tužku? Já jsem z ní fakt zklamaná, ale už ji neprodám, páč je celá zmatlaná 😕

simour1
7. lis 2008

lendy,jsi zlato-jako obvykle 🙂

lucenek
7. lis 2008

lendy na glitery se nemůžu ale fakt nemůžu dočkááát 😵 😵 😵

lendy1
7. lis 2008

lucy, se chodím pořád koukat na tu paletku, jak je krásná 😵 😀 Hned bych si ji taky koupila, ale vím, že to nevyužiji, je to spíš tak na večer a já budu trčet doma asi už napořád 😝
Našla jsem jednu reálnější fotečku (je až skoro úplně dole):
http://cgi.ebay.co.uk/NYX-GLITTER-CREAM-PALLET-...

simi, si příště vezmu ten lesk na rty, co jsis objednala, to je přesně růžová pro mě 🙂 Krásná barvička 😵

veruli2
7. lis 2008

siss: v pohodě 🙂
Leníku jaký lesk? Paletka pěkná 😀

lucenek
7. lis 2008

jo jo to je přesně to co jsem chtěla 😀 😵 😵 😵

veruli2
7. lis 2008

aha, to je hodně třpytivý že?
Už se těším na ty věcičky co jsem si objednala 🙂 jsem na to zvědavá.
Leni budeš tedy ještě něco objednávat?

lucenek
7. lis 2008

já se těším až dojde baucha s nyxama.....fakt je to supiš...a ty štětečky...nemůžu se dočkááát už at mám love na účtě