Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: já mám totiž 2x celou sadu 😅

lucenek
8. lis 2008

ahá tak to střel 😉

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: no dala jsem to na MMB, ale pochybuju, že si to zas někdo za 100koupí, tak si to bud nechám, nebo dám nějaký kámošce 😕

lucenek
8. lis 2008

maja 26 z ostravy by chtěla ale už myslím psala lendy tak nepolezu do rozdělanýho kšeftu

sisstin
autor
8. lis 2008

lucenek: a zas to prodávat za mín, to se nevyplatí, abych s tím vůbec lezla na poštu 😅

lucenek
8. lis 2008

jo chápu ale lepší jak darovat

sisstin
autor
8. lis 2008

jinak ta černá tužka je fakt děs běs 😠

lucenek
8. lis 2008

no černou od 15 ti nebo 16ti nepoužívám vůbec ani černou řasenku jen hnědou 😉

sisstin
autor
8. lis 2008

já si dělám spodní linku černou..ale tohle je černo-černa..a hlavně je mastna..a obtiskává se 😠

lucenek
8. lis 2008

no tak to jo ty mastné sou naprd nevim proč je dělaj vůbec... 😠

simour1
9. lis 2008

siss: nejsem vizážistka,ale vyučená kosmetička.už jsem potkala hodně vizážistek,ale žádná mě nijak neuchvátila,mám totiž hodně tmavý modrý oči,a když na mě vesměs všechny luply světle modrou,tak jsem mohla nahodit trvalou a žádat o důchod 😀 Na takovou práci musí být opravdu cit pro barvu a světlo,tak jak tady některá psala,že má výtvarku-takovej člověk by měl dělat práci vizážistky-určitě do kurzu běž. 🙂 jinak s těma tužkama na oči je to někdy fakt boj ☹

simour1
9. lis 2008

jo tak už vím kdo to psal-lucenek 🙂 -jdi do té vizážistiky,určitě je ti to daný. dokud jsi s prckem na mateřský,tak máš fůru času,teda pokud máš hlídání.

olise69
9. lis 2008

simour- máš pravdu! Naozaj niekedy je lepší cit pre farby ako celý vizážistický kurz. Takisto mám 8 rokov výtvarky, a myslím, že som dostala do vienka aj ten cit. 😀 😀 Uvažovala som aj o kurze, niekedy treba aj papier 🙄 , ale v mojom veku ?

simour1
9. lis 2008

oli:tak v tom vůbec neváhej a jdi do toho. 😉 nesmíš se podceńovat a na věk v žádným případě nehleď. já byla na střední ještě v době totáče,kdy se otevírala jen 1 třída u nás ve Vizovicích a 1 v Hradci Králové. Spousta mých spolužaček se dostala na studium jen ze známostí a přitom jim samotná práce kosmetičky vůbec nic neříkala-taky ji nikdy v životě nedělaly.Škoda,že zabíraly místa těm,který mají pro tuto práci vlohy,jako máš ty nebo lucenek.Ale nikdy není pozdě!!! 🙂

sisstin
autor
9. lis 2008

no holky, já nenamaluju ani domeček..ale nalíčit se vcelku umim..teda myslim 😝 😅

olisek: proč stara? 😲

bihan
9. lis 2008

Siss, tá čierna tužka, čo na ňu nadávaš, to je Jumgo Eyeshadow?

sisstin
autor
9. lis 2008

bihan:jj 😉 možná jako jiné barvy jsou fajn..ale tohle je fakt mega černé..a vadí mi, že je to mastné..a to asi budou všechny 🤐

bihan
9. lis 2008

ahha.. jasné, škrtám zo zoznamu 😝

sisstin
autor
9. lis 2008

bihan: přes ty barevné se asi musí hodit pigment..aby to nelepilo, pak by to mohlo být fajn 😉

simour1
9. lis 2008

siss: samozřejmě podle toho co tady píšete za rady jak vyzrát na líčení s Nyx,ale i s jinýma značkama,je mi jasný,že jsi určitě taky šikula 🙂

sisstin
autor
9. lis 2008

simour: no v pubertě jsem vypadala jak plakát, tak mě naštěstí pustilo 😝 😅

bihan
9. lis 2008

jj, jasné.. asi si radšej vezmem vysúvaciu ceruzku.. ja tie strúhacie veľmi nemusím, ale túto Jumbo som videla niekde ako podklad a celkom sa mi to páčilo.

sisstin
autor
9. lis 2008

já už mám asi vše, fakt mě nenapadá nic, co bych chtěla..možná ještě nějaké růžové chromy..na růžovou jsem úchylná..ale to až bude víc financí..ted jsem out of money 😅

bihan
9. lis 2008

Mne prišla materská 😀 A potrebujem toho viac, lebo mám už len pár tmavých tieňov a tie sa cez deň blbo nosia... ja som zas úchylná na modrú a hnedú.

sisstin
autor
9. lis 2008

máte někdo od Nyxu tužku na obočí? 😕 Mně by se líbila nějaká, co ma na druhým konci "rozmazávátko" 😝

lucenek
9. lis 2008

holky no máte pravdu je to všude někdo na něco vlohy a cit má a byl by dobrej, ale nedostane se..no já musím popšpekulovat čas mám hany je doma furt...dělá jen od 20h do 24htakže s hlídáním by nebyl problém, ale chci ještě jezdit jako před mateřskou tak uvidíme no.....
siss puberta u mě? 1 mpiudr na měsíc 😀 😀 😀 zmalovaná jak....fuj ee

lucenek
9. lis 2008

sis na to já používám vymytý štetec z řasenky.....aby tu linku změkčil a nevypadal drsně...zkus to 😉

lendy1
9. lis 2008

simi, ale co pak po tom kurzu? Já mám střední uměleckou návrhářskou, takže si myslím, že cit pro barvy a estetičnost mám, mám za sebou i několik let "modelýnovský éry" 😀 , sama jsem byla několikrát modelem pro vizážisty, s jednou holčinou jsme jezdili po vizáž. výstavách... takže jsem se toho i dost dozvěděla touto formou...ale co pak s tím kurzem? Jak bych ho využila v životě, kromě nějakého použití na sebe?
Fakt nevím, jak bych to uplatnila... Líčení nevěst na svatbu? Nějaké poradenství?

simour1
9. lis 2008

Leni,no jasně.Především se snažit získat práci jako líčení na akcích,svatbách atd.Nebo se poptat v nějakých salonech krásy a nabídnout jim spolupráci,nechat tam mraky svých vizitek,zaujmout nízkou cenou( která časem díky vysokým nákladům poroste 🙂 ) Taky inzerce s akcemi typu-dnes líčení zdarma-to by jsi viděla,kolik ženských by se nahrnulo.A když budeš dobrá,tak se k Tobě rády vrátí a taky si to ty ženský řeknou i mezi sebou,jsou Tvojí chodící reklamou. 😵

olise69
9. lis 2008

No, ja som umeleckú priemyslovku nedokončila, urobila som zdravotku , a teraz končím VŠ pedagogickú. Ale stále sa pohrávam s myšlienkou o gelových nehtoch a vizáži. Lenže- ako píše lendy- kde a ako sa presadiť, keď myslím, trh je už presýtený.Takže asi skončím ako babka na telefón. 😀 😀 a fakt je pravda, že mladosť vám praje viac.( to vám úprimne závidím ) 😝 😝 😝 😝