Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lendy1
24. lis 2008

siss, jj, to předešlé mám, tak tohle k tomu přihodím. Už mám na to tabulku 😀 😀 Kdo, co chce, kolik to bude, adresy, kdo co zaplatil a tak 😀

luci, těch videí je tam mraky, já bych potřebovala nové oči abych to měla kam malovat 😀

Dneska mi dorazila opět další fialková tužka na oči a zase to není ono 😖 . Už se na to vybodnu a vezmu si z příštího katalogu tu tmavě fialovou z Avonu.

K těm objednávkám:
poštovné z USA budu počítat takto, aby jste věděly, kolik to bude za poštu z US a je to přehlednější i pro mě:

objednána za........poštovné z US:

0-10....................2dolary
10-20..................4
20-30..................6
30-40..................8
40-50..................10

celkem můžu udělat 1objednávku (balíček) do max. 50 dolarů a pak je poštovné 10dolarů.

Kdyby jste mi ty objednávky mohli poslat do konce příštího týdne - 7.12., tak budu ráda. Já to pak rozpočítám, udělám si v tom pořádek, mrknu co mají a nemají a postupně to budu objednávat. Děkuju 😵

sisstin
autor
24. lis 2008

mě jako sere, že ten doláč šel zas nahoru..kolik to je ted? 20? 😠

lendy, ty jsi fakt úúúžasná 😵 😵 😵 😵

sisstin
autor
24. lis 2008

tak ta sanny day je naprosto úúúúúžasnááááá 😵 jsem se zamilovala..a ta coral vypadá, že se k tomu bude hodit 😝 ta hnědá vypadá taky luxusně 🙂

jinak já ted hodně nosim chrom sunshine do vnitřku..a vnějšek moca 😵

sisstin
autor
24. lis 2008
sisstin
autor
24. lis 2008

jsme přejmenovaný 😝

lucenek
24. lis 2008

Lendy tož teda konečně:
Chrome:
-beanie
-lilac
-violet
-babypink
-seclude
-sand
-oatmeal

Ultimate pearl eyeshadow:
-lime pearl
-green eyes pearl

Glitter on the go:
-snow (minule nebyl)
-so pretty

Slim pencil eye and lip:
- white pearl

Glitter cream pallet:
- Ice queen

tot vše, chechtule budou na účtě cca 9-10.12

lendy1
24. lis 2008

jéé, zírám 😀
Siss, dobrý, super nápad 😉

Já teď lituji, že jsem prodala black a silver Nyx, ta kombinace černé a žluté mě teda moc zaujala 🙂

lendy1
24. lis 2008

luci, píšu si 😉

lucenek
24. lis 2008

cca zase kolem 1300co? 😀 😀
a co poslední mateřina tak si dopřeju no.....
eště mám zálusk na ten štětec na pudr za 25 doláčů...ale to možná v budoucnu..ten smokie je bomba fakt , ono i s obč. stínama ten štětec udělá zázraky

sisstin
autor
24. lis 2008

lendy: já je mám ráda...black i ten silver..hlavně kouřový můžeš udělat s jakoukoliv barvou +černá 🙂 chceš tu černou poslat? 😉 Já mám dvě..to nevyužiju 😉

lendy1
24. lis 2008

siss, tak jo, budu za tu černou ráda.

luci, já na to večer mrknu a pak písnu

sisstin
autor
24. lis 2008

lucenek: navíc mám ještě turquiose..a ocean blue a orange..tak jestli se ti něco hodí, tak ti to pošlu 😉

sisstin
autor
24. lis 2008

lendy: tak mi hod adresu, já si ji zas nepamatuju 😔

lucenek
24. lis 2008

sis a jak vypadá ta turquioste? nemůžu najít to není chrome že? orange mám aocean blue je na mě moc světlounká 😉

sisstin
autor
24. lis 2008

lucenek: to je taková modrá 😕

lucenek
24. lis 2008

a kde ji najdu se kuknu

lucenek
24. lis 2008

oj sis tak to je šílená modrá to nechci děkuji si hodná...vlastně já mám celou sadu skleničkovou.....he...no stejně ty chrome sou lepší...sem to nemusela kupovat a ještě za 1500 sem pako pako oako 😝 😝 😝

sisstin
autor
24. lis 2008

lucenek: no ty chromy jsou fakt lepší...do těch skleniček už bych nešla 😕 a já mám dokonce dvě sady 😔 😅

lucenek
24. lis 2008

sis 😀 😀 😀

sisstin
autor
24. lis 2008

máte někdo to trio eye shadows? Třpytí se to taky? 😕

sisstin
autor
24. lis 2008

hlavně, že jsem tvrdila, že už nic nechci 😝 ale budu...ale to zas až příště..ted už to fakt stačí 😅

lucenek
24. lis 2008

teri asi je prdnu na aukci 😀 fakt už sjem je nafotila.....
tri nemám tak nepovim

maja26
24. lis 2008

lucen co chceš prodavat? 😀

lucenek
24. lis 2008

nyx pimenty používám chrome 😉

maja26
24. lis 2008

jaké pošly fotky nebo název jestli nemám beru 😀

sisstin
autor
24. lis 2008

lucenek: já se s nima maluju..jen tyhle tři odstíny mi nesedí 😖

lucenek
24. lis 2008

majo na tom odkazu co sjem ti poslílala je najdeš je to v podstatě skoro to samé akorát jsou v jiném kelíšku a přijdou mi lepčejší a líp se matlají

lendy1
24. lis 2008

luci, mrkla jsem na to, co jsi psala v objednávce a ty jsi asi koukala přímo na stránky Nyx, viď?
Něco nemůžu na Cherry totiž vůbec najít...ještě to nemám vše po kupě, tak ještě písnu o co jde konkrétně.

sisstin
autor
24. lis 2008

já mám novou zábavu..a furt sjíždím ta různá videa 😝