Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

jakoubka
27. lis 2008

Počitám správně 1400Kč za 7 odstínu a plus poštovný,ale to nevím kolik dělá?

jakoubka
27. lis 2008

veruli- 😀 😀 😀

veruli2
27. lis 2008

už mlčím a všechno si nechám pro sebe 😉 leni kouknu na to až v sobotu po zítřejší vídni ještě nevím co všechno dovezu z macu 🙂

lucenek
27. lis 2008

leni símtě písni mi teda jestli ses k tomu dostala kolik dělá ta moje obednávka at se připravím zas přes litr beztak 😲 😀

lucenek
27. lis 2008

leni ještě jeden dotaz jak vypadá ta barry m chocolate co prodáváš? bych si ji i vzlalaale potřebuju vidět odstín

lendy1
27. lis 2008

luci, hodím 2 fota do 2.alba těch BarryM 😉

k té objednávce: máš to objednané, ale ty věci, co jsem ti psala minule prostě vůbec na Cherry nejsou: ty glittry so pretty, linky white pearl a jedny chrome, ty sice mají, ale momentálně ne skladem a není tam ani uvedeno, kdy budou, to jsou ty Oatmeal.
Musím to propočítat s tou slevou, tak až se k tomu dostanu, písnu...

veru, času dost, já už jsem taky pomalu na mizině s penězma...

jo a to poštovné tam myslím bylo do Evropy, že začíná na 5 dolarech 🙂

lucenek
27. lis 2008

leni ok...škoda ty glitry so pretty se mi moc líbí...takže příště radši koukat rovnou na třešeň že?a ty barry m si vemu 😉 ale ne to nářadíčko okolo co máš na mmb...jestli je to možné

lendy1
27. lis 2008

o.k., jdu to stáhnou 😉

lucenek
27. lis 2008

tak jo 😀 kukal jsem na celé album davča je šikulka hlavně v tom šátku jak ladí s teniskama 😀 😵 krasavec

lendy1
27. lis 2008

luci, díky 😵 No, hlavně, aby už šmajdal sám, už jsem z toho všeho na nervy 😔

nevím, jak jsem se tam dostala, nějak přez ty ofikostránky, ale tady je mají se slevou-stojí 7dolarů:
http://ffc.mybisi.com/category/Eyes_73237_Page1...

mihapiha
27. lis 2008

Teda, já koukám ,co vše neznám.... Jsem si říkala, co to jsou za zkratky a ono to je kosmetika. Jsem fakt mimo, no...

lendy1
27. lis 2008

a ještě jsem tam našla toto:
doporučené barvičky podle očí a pleti:

Brown Eyes / Deep Skin
Colors to Wear: Light browns, golds, purple, green (brighter the better), blue, coral, yellow, orange.

Green/or Hazel Eyes / Medium Skin
Colors to Wear: Taupe, plum, brown, gold, black.

Green/or Hazel Eyes / Light Skin
Colors to Wear: Light green, blue, gold, bronze, sepia, black, deep gray.

Blue Eyes / Medium Skin
Colors to Wear: Mauve, rosey-pink, medium purple, pinkish-brown, gold, bronze.

Blue Eyes / Light Skin
Colors to Wear: Taupe, light green, brown, apricot, black, deep gray. If you have some green (warmer appearance), add mocha, taupe, bronze, or gold.

doufám že to google přeložil správně 😀 😀

Hnědé oči / Deep kůže
Barvy na nošení: Světle hnědá, Goldy, fialová, zelená (světlejší, tím lépe), modré, korálové, žlutá, oranžová.

Zelené nebo Hazel Eyes / Medium kůže
Barvy na Wear: tmavošedý, švestka, hnědá, zlatá, černá.

Zelené nebo Hazel Eyes / Light kůže
Barvy na Wear: Světle zelené, modré, zlaté, bronzové, sépie, černá, tmavě šedá.

Blue Eyes / Medium kůže
Barvy na Wear: Mauve, rosey-růžové, středně purpurová, růžovo-hnědé, zlaté, bronzové.

Blue Eyes / světle kůže
Barvy na Wear: tmavošedý, světle zelená, hnědá, meruňková, černá, tmavě šedá. Pokud máte nějaké zelené (teplejší vzhled), přidejte moka, tmavošedý, bronzu, nebo zlatem.

olise69
27. lis 2008

Práve som objednávala zo www.cheapsmells.com, prešlo mi to až na platbu. Potvrdila som a vždy čosi ešte chce, že je nesprávne, overuje kartu, zamrzne. Samozrejme som to naklikala viackrát, dúfam , že to nefunguje, lebo dostanem snáď 5 rovnakých voňaviek. Z účtu mi zatiaľ nič nestiahlo, ani na mail neprišla potvrdená obj. Stalo sa Vám to niekedy? Ja len verím, že by prišla potvrdená objednávka, alebo mi niečo napísalo o prebratí. 🙄

lendy1
27. lis 2008

olise, tak to asi neprošlo vůbec, já to mám z karty strhlé okamžitě, jak mi to potvrdí platbu a mail s potvrzením se kolikrát někde fláká i jeden den.

sisstin
autor
28. lis 2008

holky..těch 10doláčů..to není zas tak hrozný..to jsou asi 2stovky..co si za ně koupíte v obchodě normálně? 😉 Stíny od Rimelu? 😅

simour1
28. lis 2008

lendy,psala Ti veruli ty ceny ve Vídni?trošku mazec. 😒 myslíš,že by šlo omrknout přijatelnější ceny někde na netu? 🙂

lendy1
28. lis 2008

simi, jj...už jsem koukala na e-bay, ale s těmi gelovými linkami to je tam taky naprd s cenami 😖 Vychází to +- stejně a je jich tam jen pár kousků. Pigmenty se dají sehnat o něco levněji než v obchodě.
Narazila jsem ale na e-bay na brutální nabídku 24-štětců MAC, samé padělky z HongKongu za cenu začínající na 29 dolarech a někde i doprava free 😲
http://cgi.ebay.com/New-24-pieces-MACs-brush-wi...

Ty gelové linky dělá ještě Bobbi Brown, jenže ceny srovnatelné jako u MAC

lendy1
28. lis 2008

siss, no to je vlastně fakt 😉

lucenek
28. lis 2008

leni já se třepu na holografy jako startka 😀
dneska jsem šmrncla walnut s panic a gut 😉

veruli2
28. lis 2008

Moje milé devčata, kdyby jste viděli ten M.A.C. to je fakt úžasný, ty barvičky, třeba jen ty obyč linky to je nádhera. U těch pigmentů cena 23 eur - asi 24 odstínů. Všechny odstíny od bílé po černé jen eyeshadows těch je snad 100 cena 15,50 ta linka fluidlien 20 eur, štětce jsou dost drahý, ale nakonec jsem neodolala a našla za 19 € č.209 na ty linky tak jsem si ho vzala na normál linečky co mám doma, jinak ty štětce jsou tam dost drahý.
Add. oblečení je tam úžasný, levný, krásný a taky snad nesehnatelný.... takže v lednu tam valím znovu na výprodeje.

veruli2
28. lis 2008

leni už jsi objednaval z toho nyxu?

simour1
29. lis 2008

veru,to ti věřím,že zrak přecházel 🙂 Pokud tu linku neseženu za lepší cenu,tak bych Tě s ní otravovala příští rok,jestli můžu.poslala bych Ti peníze předem na účet.Ale to je ještě daleko.Hezkej víkend všem. 🙂

veruli2
29. lis 2008

sim: určitě. ceny už znám tak je to lepší. Jeden Mac byl sám a druhý byl v Douglasu kousek od toho a ceny jsou u obou naprosto stejný. taky se už vybavím euráčama na hadry a stíny, aspon vím že je to origoš, ale ještě zkusím propočítat kolik to vyjde na český z eur a na doláče z netu...třeba to bude výhonější z těch jejich stránek.

lucenek
29. lis 2008

hojec chtěla jsem nafotit další krásnou kombinaci a doták mi nebere detaily.....svina jedna jak to udělat, budu muset prostudovat návod na použití 😀
Jinak do koutků oka white pearl, střed chrome embelish a koutky oka vystínovat purple a aby ty bílé koutky tak nerazily, tak přejet trichou embelish ke sjednocení a krása 😵
idu do shoppu pá

lendy1
29. lis 2008

veru, pro tebe jsem to ještě neobjednala, mi to prostě karta už nevzala ☹ Zvládla jsem necelé 2 objednávky 😒

veruli2
29. lis 2008

spíš jsem se leni chtěla zeptat, neplánuješ časem něco objednat z macu? ten fialový pigment musi být na očích super, je to tmava fialova uz v ty krabičce, odzkoušela jsem aspon pár odstínů na ruku

veruli2
29. lis 2008

to nevadí leni, až to bude tak to bude, třeba se to do vánoc ještě stihne 🙂

lendy1
29. lis 2008

veru, já to objednám hned v pondělí, mám poslední litr na účtu, ale dárky už mám nakoupené a hlady neumřu 😀
já myslím, že to přímo z ofiko stránek MAC nejde objednat, aby to poslali do ČR, že to posílají jen do UK 😖 Jsem si vybrala barvičky a hledám na e-bay, za kolik by byli a co to je za prodejce...když by toho bylo víc od jednoho prodejce, tak by se něco ušetřilo na poštovném...
já chci ty 3 barvičky 😀

lucenek
29. lis 2008

tak mě v šalině okradli černé svině 😠 mobil..ale ségra hupsal za nima utíkaly pak kajsi do baru volala cajty a mám tel zpátky sice bez obalu a šnurky tu uravaly ale mám a jdu ho desinfikovat fuj 😝 😝 😝

lendy1
29. lis 2008

lucenek, to je teda síla 😲 Ale ještě, že ho máš zpátky.
Davídkovi nedávno ukradli Světlušáka od Lamaze, co měl připnutého na kočárku a taky ti přičmoudlejší občani (nikdo jiný kromě jich a nás tam nebyl), jenže jsem na to přišla až doma-prostě jsem jen šli k mudr. na prohlídku a těch pár minut v ordinaci jim stačilo, aby to ukradli 😠 Jsem byla pak zlostí bez sebe 😠
Co to je za lidi, že ukradnou dítěti hračku 😠