Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
10. pro 2008

sim sytě fialová sluší všem blondýnkám, hnědovlásým i černovlasým ale zrzku si nedovedu představit těm teda slušet asi nebude.....

lendy1
10. pro 2008

holky a nechcete si někdo koupit odsypek toho MAC? Fakt to je mega balení, to bych sama nespotřebovala ani za 10let 😝

lucenek
10. pro 2008

lení ten jadrin? jááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

lendy1
10. pro 2008

luci, tak jo...cenu dám podle toho, kolik se mi podaří odsypat 😉

klidně se ještě někdo přidejte... 😀

pekkra
10. pro 2008

Ahoj Leni,já bych taky prosila odsypek 🙂

lendy1
10. pro 2008

pekkra, jj 🙂

zítra budu dělat odsypávače 😀

pekkra
10. pro 2008

Super 🙂

lucenek
10. pro 2008

jj leni a písni mi aj cenu za kabuki aj odsypek jardinu, jinak 925 za nyxy snad pošlu zítra ale mohla bych vše najednou 😉

pekkra
10. pro 2008

Holky poraďte prosím kde se dá sehnat báze Artdeco 😕

lucenek
11. pro 2008

pek to nemám tucha ale manhattan v dm...podle toho jestli maj stojan....

veruli2
11. pro 2008

leni mohla bych tě poprosit o trosku odsypání toho cervenyho coopera? D.

lucenek
11. pro 2008

leni dnesk sypač budeš 😀

pekkra
11. pro 2008

Luci díky,mrknu se. 😉

lucenek
11. pro 2008

mno ale kde je to artdeco by mě taky zajímalo kdosi písal že je lepší jak mahattan....tož bych to prubla

jakoubka
11. pro 2008

Holky já jsem bázi Artedeco sehnala v parfumerce Douglas a nebu zkuste Fann 😉

Lucenek-Všechno nejlepší k narozeninám 😉

lucenek
11. pro 2008

jak ahá vidíš a símtě kolik???Fann není z nejlevnějšího krje...
děkuju 😵 😵

lendy1
11. pro 2008

pekkra Artdeco mají jen v parfumerce.

veru, já včera ty Barry prodala, už je mám zabalený na poštu 😔

siss, děkuji za peníze 😉

ty kabuki objednám odpoledne, až bude malej spát a budu mít na to klid, pak písnu do IP.

pekkra
11. pro 2008

Luci tohle je jediný prodejce báze Artdeco co jsem našla na netu http://zdravi.hyperinzerce.cz/kosmeticke-pripra... 😕 tak jestli ta cena odpovídá cenám v obchodě,tak to není taková hrůza.

jakoubka
11. pro 2008

Luc-kolem 160Kč.Ale zrovna u nás ve Fannu ji neměli i když stojan Artdeco tam mají .tak jsem vlítla do Douglase.

jakoubka
11. pro 2008

JJ to je ona.Tak z cenou jsem se krapet sekla

lendy1
11. pro 2008

já jsem ji kupovala za 209,-Kč a minulý týden jsem ji šla koupit pro jednu holčinu a mají je pořád za 209,-Kč, levněji jsem ji nikde neviděla, všude mají tuhle divnou cenu 😝

pekkra
11. pro 2008

Tak já jí tady nemám šanci koupit,není tady žádná pořádná parfumerka,tak asi budu odkázaná na tu bázi od Manhattanu.

lendy1
11. pro 2008

a pak je ještě i tato báze, často jsem ji viděla používat v těch videi na youtube:
http://www.lookfantastic.com/beauty/urban-decay...

jakoubka
11. pro 2008

Lendy-tak ta vypadá luxusně 😉
Až pojedu k nám do Olympie,tak se mrknu na tu cenu Od Artdeca ještě jednou.Cenu přesně už fakt nevím. 😒

veruli2
11. pro 2008

leni: v pohode

urban decay je prej nejlepsi, jen nevim zda se daji sehnat tady v CR?

lendy1
11. pro 2008

veru, nedá, jen na Looku nebo na e-bay, taky mají pigmenty, ale drahý a málo barviček

veruli2
11. pro 2008

Leni a kolik vyjde na ebay ten urban?

lendy1
11. pro 2008

veru, mrknu po o a písnu

lendy1
11. pro 2008

verčo, tak na e-bay to nevychází vůbec levněji, naopak, ceny jsou dost přez 10liber bez pošty. Na looku vyjde na 12,50 i s poštou.

lappi
11. pro 2008

mne vubec neni jasne, co se vsema tema sminkama delate? 😀 to to stihate vypotrebovat nebo to mate az do smrti?! 😉