Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
13. pro 2008

zase čučim na ty face ftont pigmenty chtělo by to zlatou kartu nepůjčíte někdo? vrátim 😀 čestně..jen nakoupim 😀

simour1
13. pro 2008

veru,čtu to až teďka.Samozřejmě se s tebou ráda taky poznám osobně,taky jsem nemyslela teď hned včil 😀 to se nedá zvládat.Ale pokud bude aspoň trošku klídek mezi svátkama,tak klíďo.Však si písnem,jsme tu obě každej den 🙂
Jinak lendy,veru má pravdu...žádný odkazy už nechci ani vidět,jsem pak z toho na mrtvici 😀 😀 😀 štětečky jsou supeeeer 😝
lucenek 😀 😀 😀 dobrej nápad se zlatou kartou 😀

lendy1
13. pro 2008

luci, tak tu Laveru Neutral u nás fakt nemají, kdyby jsi ji teda viděla u vás, tak písni, je to tělové mléko, musí tam být ale to Neutra a stojí cca kolem 350,-Kč. Díky 😵

holky, tak už teda nic nebude 😀 😀

lucenek
13. pro 2008

leni tak z lavery neutral maj jen bio pupalkový olej, denní krém a mycí gel... měly to v stojanu v akci za 149kč ☹ tak už je to fuč ☹ dneska jsem tam byla

lendy1
13. pro 2008

ach jo...to ale neva, tak to objednám přez net a na slevu v DM vezmu Sunary 😀

lucenek
13. pro 2008

jj

lucenek
13. pro 2008

leni ještě je jedno velké dm v centrum, mužu tam sejt v pondělí jedu do centra tak jako tak, když tak mi písni tel na sebe a já ti když tak cinku kdyby to měli 😉

simour1
13. pro 2008

luci,vše nej k svátku 🙂
lendy,taky se chystám využít slevových kupónů v DM,ještě nevím na co použít zlatej 😵

lucenek
13. pro 2008

sim já chtěla niveu baby 50ochranný faktor, ale vzala sem to dnes na stříbrný a ten zlatý si koupim loreal dermagenesis noční krém, mám celou řadu krom tohoto a vám povím po 3 dnesch to dělá zázraky.....

veruli2
13. pro 2008

ahojte, co je to za zlate a stribrne kuponky?

lucenek
13. pro 2008

veruli dávaly se v listopadu v drogeriích DM za nákup nad určitou hodnotu každý den akce na jeden výrobek a pak 3 kuponky se slevou na cokoli dle vl výběru 10, 15 a25% sleva

veruli2
13. pro 2008

aha ☹ vubec jsem nevěděla

simour1
14. pro 2008

luci,já tyhle krémy momentálně taky používám a jsem hrozně spokojená.Předtím jsem měla Vichy,tyhle nejsou až tak cenově náročný a jsou super.Tak možná taky zvítězí na ten zlatej,stříbrnej mi propadne 😒

lucenek
14. pro 2008

sim jj mě se taky pozdávaj vidím výsledek....takže asi dobrýýý 😵

lendy1
14. pro 2008

luci, to je dobrý, já to objedná přez net nebo zkusím u nás ještě jeden obchod s přírodní kosmetikou, jestli by to tam neměli...

lucenek
14. pro 2008

leni ok 😉

veruli2
15. pro 2008

ahojte chtela jsem se zeptat: máte někdo doma ten nový minerální pudr od rimmelu? co ted na nej dávají reklamu? je k tomu ten štětec? a je to i jako make-up?
Díky

olise69
15. pro 2008

veri- má ho dcéra, tá si ho chváli, ale napr. mne lepšie vyhovuje tekutý make-up. Štetec má k tomu ten malý

lucenek
15. pro 2008

číhám na lendy a její pošťačku 😀

veruli2
15. pro 2008

olise: moc děkuji. Zkusím zainvestovat a koupit. mám pěnový make-up a moc se mi nelíbí

lendy1
15. pro 2008

luci, asi jsi číhala dobře 😀 , první 2.balíčky z Cherry teď akorát dorazili.
Malej mi zrovna usíná, tak teď stím vybalováním tady nechci rachotit, tak to vybalím a zase zabalím a pošlu odpoledne. Podle toho, jak jsem to objednávala by to mělo být pro:

simour
sisstin
lucenek (bez so pretty, ty mám v dalším balíku a pošlu ti to s kabuki)
a část pro pekkru

jinak díky za poslání peněz od lucenek, makelka a mihapiha

veru, já měla ten od Lorealu-použila jsem ho 2x a poslala dál, štětec u toho byl na h...strašně malý a tvrdý, jinak pleť po tom vypadala báječně, jen pro mě to málo krylo. Doporučuji pod to použít nějakou bázi pod make-up a nejlépe ten minerální make-up vynikne na bezproblémové pleti a pro suchou pleť není moc ideální, trošku vysušuje. Jinak jsme o těch min.make-upech diskutovali v Kosmetice, zanett tam o tom napsala nejvíc, zkus si to zadat tady do vyhledávače, měli by ti vyjet stánky, kde jsme o tom debatily.

sisstin
autor
15. pro 2008

hurááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀

lendy1
15. pro 2008

veru, ještě jestli chceš ten minerální make-up zkusit, jestli to bude ono, tak v Rossmannu mají od značky Essence ten minerální asi za 80,-Kč. Teda kvalita asi nic moc, ale za ty prašule na zkoušku...

simour1
15. pro 2008

jé,tak to je supeeeer 😀 😝 Leni,ode mě ti asi přibydou na účet peníze zítra,posílala jsem to mám pocit v pátek. Holografy asi pořád nic,to by jsi napsala ☹ Ale nevadí,na tohle zboží jsem se těšila víc 😵

lendy1
15. pro 2008

simi, holografy nic no...snad přijdou...když tak to začnu v pátek řešit přez ten paypal 😖

krabice jsem neodolala rozdělat 😀 , malej spí v klidu dál...ty chrome jsou některý fakt krásný barvičky a hrozně se mi líbí ten štěteček, co si objednala siss:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...
ten bude perfektní na kouřové líčení nebo roztírání stínů úplně do ztracena 😵

sisstin
autor
15. pro 2008

lendy: proto je to smokie 😀

lendy1
15. pro 2008

no jo vlastně, to mi vůbec nedošlo 😀

mihapiha
15. pro 2008

vlezu i sem... ten štětec vypadá fakt dost dobře...

veruli2
15. pro 2008

ju se tesím na ty štětce 🙂 taky ho tam myslim mam

leni dík za info

sisstin
autor
15. pro 2008

lendy: ještě mam v příští ten smudge..ten je zas na roztíráí linek atd. 😉 🙂