Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
17. pro 2008

ale zase jsou ted levnejsi ty pearl mania ne?? 🙂 jsme lační

lucenek
17. pro 2008

leni a ten korektor žlutý nyx je to dobrý..když teda máš ten zelený

sisstin
autor
18. pro 2008

dneska jsem totálně v prdeli..už asi umřu na vyčerpáí 😒 zkusim white, baby blue a charcocal..ale vůbec se mi nechce teda 😖

veruli2
18. pro 2008

🙂 sis to zvládneš jsi určitě šikulka a na něco příjdeš

sisstin
autor
18. pro 2008

tak holky..hrozný hrozný...vůbec to nejde..takže dneska nikam nejdu...balíček vyzvednu zítra... 😒

lucenek
18. pro 2008

sis krutá noc??? 😲

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek:jj..já už to fakt nedávám dneska 😠

lucenek
18. pro 2008

teri amamka by si ho na jednu noc nevzala? že by ses vyspala?

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: ona si ho dřív brala na pátek a sobotu..ale v poslední době už nechce..že je prej taky unavená 😒 nejhorší je...že když je tu MP..a třeba se fakt vyspim celou noc..tak jsem celej den totál nepoužitelná..a unavená ještě víc..

a to, že mi nejde se nalíčit mě teda dosralo..to už je vrchol všeho 😅 😅

lucenek
18. pro 2008

sis 😀 😀 😀 (to je na to s tím líčením)
mno chápu....si vyčerpaná.....

sisstin
autor
18. pro 2008

ale ta baby blue mi fakt nesluší..taková vyblitá modrá 🤐

lucenek
18. pro 2008

já si včera tak 2x odmalovávala oči....

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: no mě to sere..páč je škoda těch pigmentů a báze 😖 já už tý b áze moc nemám..a nikde jsem ji už dlouho neviděla 😒 myslíte, že budou mít něco v Sephoře? 😕

lucenek
18. pro 2008

sis tady maj 3 kelíšky mahattan černé ale už jsou šmrnclé cizím prstem jak někdo zkoušel

sisstin
autor
18. pro 2008

ty vole..co na tom kdo zkoušel? To miluju 😠

lucenek
18. pro 2008

mno je tam šmrnclé prstem....taky to nesnáším měli by to zatavit do obalu jako tatrku 😀

sisstin
autor
18. pro 2008

a kolik si dáváte tý b áze? Já bych potřebovala spíš nějakou se štetečkem..páč jak mám dlouhý nehty..tak mi to z toho kelímku nejde vybrat..popř. to mám za nehtama 😠

mihapiha
18. pro 2008

napíšu to i tady, v lednu bych chtěla objednat make up z http://www.garden.co.uk/php/showCatPage.php?cat=1 jestli se chce někdo přidat,at písne do IP.

sisstin
autor
18. pro 2008

já jsem totálně bez peněz..moje nároky silně převyšují příjem...bych si měla pořádně přečíst to téma, jak s i n ajít bohatého ženicha 😅

lucenek
18. pro 2008

sis já používám obyč pěnový aplikátor na tu bázi koupila jsem si za 23kč v rossmanu

mihapiha
18. pro 2008

siss, no, jsme na tom podobně, proto píšu, že až v lednu, možná i v únoru, to budu objednávat i Lush z Uk... chce to něco našetřit a pak se zase rozšoupnu...
make up mi fakt dochází a hlavně je ty dva roky, starý a měla bych ho teda vyměnit...

sisstin
autor
18. pro 2008

já ted potřebuju víc oblečení, než patlačky na ksicht 😅

lucenek
18. pro 2008

sis...já taky ale nějak to udělám ještě že mi proplatí dovču jinak bych byla v pr....

sisstin
autor
18. pro 2008

no já budu muset fakt od léta do práce...jenže..máma se na to moc netváří-jako na hlídaní po celý víkend..páč bych chodila na 14-tky..tak já jako nevim, co budu dělat s 3500nebo kolik to bude 😔

lucenek
18. pro 2008

3800 ☹
mno a co buděš dělat, je to těžké když máš svázané ruce.....já dju od ledna zase jezdit sem tam

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: ted bych si nejradši nasrala na hlavu, že jsem si to dala na ty 4roky... 😠 😠 😠 jenže, já myslela...že už tu dávno nebudu...což mě teda jako silně přešlo 😒

lucenek
18. pro 2008

jako jak že tu nebudeš, někam vycestuješ????

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: no já si myslela, že se jako budu stěhovat za MP 😉 což mě teda jako přešlo 😅 já bych do práce šla hned..ale na pikaču je to s hlídáním..a do jeslí ho teda fakt nedám 😠 a ani tu snad skoro žádný nejsou 😒

lucenek
18. pro 2008

tu máme dvoje jeslew soukromé a cena za celý den včetně jídla a plen je 750kč tak si vyber co vyděláš dáš do jeslí hlavně že manža má práci jen na 4h denně tak sem spokojená v tom, že mnůžu jít do práce a postará se.....

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: když já bych ho do jeslí nedala 😒