Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

minda
18. pro 2008

Lendy, vždyť Ti říkala, že se příjde "podívat" 😅 .
Strie se najdou nějaké na zadku, ale to jsem měla ještě před těhu, jinak v těhu vůbec. S váhou naštěstí problém nemám, hrozně rychle to šlo dolů, moc času se najíst nemám, takže na váhu si nestěžuji, za to se mi dělají na zádech pupínky, jak puberťákovi. Zatím si říkám, že je to možná hormonálního původu, zatím dost kojím.
Lendy, pošlu Ti seznam Nyx věcí na IP, Tvoje podmínky respektuji.

lendy1
18. pro 2008

jo, holky zítra budu řešit ty holografy přez paypal, musím počkat, až přiletí manžel, se svojí ang. si na to netroufnu. Už vím co a jak, ale chvilku to řešení potrvá a doufám, že to dopadne dobře.
Tak zatím ty peníze máte u mě a pak to můžu odečíst od nyxů nebo vám to pošlu zpět na účet-myslím, že to byl lucenek a simi (přesné částky bych dohledala v bance). Ale já chci, aby to přišlo, sakriš, za ty prašule.

veruli2
18. pro 2008

Leni co dělá manžel, že je často pryč?

lucenek
18. pro 2008

leni to já je chci taky ty holografyyyyyy

lendy1
18. pro 2008

veru, lítá po světě 😀
Dělá obchodního manažera, ale zákazníky má po celým světě, takže musí lítat za nima 😝
Navíc mají fabriku na Slovensku, takže je buď tam nebo na druhým konci světa.

luci, mě to fakt štve, jsem jich vzala víc, že je na Aukru střelím a něco vydělám a asi to vypadá, že bude kulový.

lucenek
18. pro 2008

leni chápu ale uvidíme možná se fakt jen zasekly.....

veruli2
18. pro 2008

aha leni, to je hrozné... vůbec ti to nezávidím.. nechcete se přestěhovat do Brna? 😀 sme se mohli vídat

lendy1
18. pro 2008

veru, no možná, jestli firma, kde manžel dělá, zkrachuje, tak se tady sbalíme a půjdeme někam jinam 😖

lucenek
18. pro 2008

leni pojdte do ostravy 😀

sisstin
autor
18. pro 2008

fuj..do Ovy bych nešla ani omylem 🤐

lucenek
18. pro 2008

proč sis? je tu fajn, to co se tvdí prej špinavé město plné uhlí není pravda

sisstin
autor
18. pro 2008

lucenek: mně se nelíbí to prostředí vůbec v těchto končinách 😒

sejkr
18. pro 2008

Ahoj,
chci si objednat na Cherry a koukam do formulare pro zasilani a jsem z toho jelen... co mate v policku "state"? Prazdne ho nechat nemuzu a samo mi tam naskocilo CA...prosim pomoooc! diky

lendy1
18. pro 2008

sejkr, dej tam taky Českou Republiku, na balíčku to sice bude 2x, ale ničemu to neva 😉

Ostrava mě teda taky mile překvapile, v minulé práci jsem jezdila po celé ČR a fakt mě některá města dostala a změnila pohled na ně.

Veru, ale já neumím po moravsky 😀 , ten brněnský jazyk mě někdy dostává, kolikrát vůbec nechápu o co go 😅

Tak my jdeme raději na tu neurologii 😝

veruli2
18. pro 2008

leni to by jsi zvládla 🙂 moravština je super

simour1
18. pro 2008

lendy: 😀 😀 😀 tak to je mazec s tou tchýní 😀
holky,já jsem od včera úplně vyfluslá taky,Adriana vůbec přes den nespala,jen řev,a to jsem dělala cukroví.fakt jsem myslela,že spáchám vraždu nebo spíš sebevraždu!!! 😠 V noci toho moc nenaspíme.
Dnes jsem vybírala make-up v DM,stála jsem tam a zkoušela přes půl hoďky.Nakonec jsem si vybrala od Astoru Mattitude,mám ho vyzkoušenej ve vzorku a je celkem dobrej,žádný vrásky,super hydratace,vyhlazení a hlavně dobře kryje a na obličeji vypadá přirozeně.

simour1
18. pro 2008

Leni,teď teprve dočítám tuhle stránku,s těma holografama ...taky doufám,že ještě přijdou,jsem na ně hooodně zvědavá.Pokud ne,tak rozhodně peníze zpátky mi neposílej,budu je mít u Tebe pro příští objednávku a hotovo
jo a veru má pravdu...tož ta naša moravština je fakt dobré jazyk,je s ňó hrozná prča 😀 A na Moravě só mooc veselý lidi...ty vy všechny potřebujete,když vidím ten pesimismus 😉

lucenek
18. pro 2008

leni tak jako sim nehcej penízky na objednávku kdyby něco

lendy1
18. pro 2008

simi, to jo, tchyně je fakt borkyně. Dneska opět řekla místo Davídku Filípku (což je ten její pes 😝 )
jinak s tím naprosto souhlasím, že na Moravě jsou samí optimisti, já tam jezdím každý rok do Znojma načerpat dobrou náladu 😀
A nejvíc mě dostává, jak říkáte TEN okurek a u nás je to TA okurka 😀

Já už chci, ať je zítra, fakt je dneska den na vymazání, z té neurologii jsem akorát zralá na to rozdělat si nějakou flašku 🙄

veruli2
18. pro 2008

leníku, no tak .. může být na světě ještě hůř. Život je krásnej, i když je to občas na zabití, buď ráda, že chodíš, mluvíš, vidíš, že máš zdravé dítě.... usměj se a uvidíš bude líp, tak když pojedeš do znojma za ten rok tak se stav

lendy1
18. pro 2008

veru, no právě to zdravé dítě nemám 😔 Ale je fakt, že to mohlo dopadnout vše hůř, asi musím být ráda za to, jak to vůbec je 😒
No nic, zítra bude líp, se z toho vyspím, přiletí manža, tak mi pomůže s D. a hned bude veseleji 🙂

veruli2
18. pro 2008

no vidíš to, může být i hůř buď ráda za to co máš, že žiješ.. to je důležitý 😉

olise69
18. pro 2008

lendy 😉 Moj syn dostal meno v pôrodnici- Filip, ale svokra povedala MM ," a čo ked nebude mať filipa ?", a ten natešený zo syna išiel na matriku prepísať meno na David. 😵

lucenek
18. pro 2008

leni ta tchýně to je maso

simour1
18. pro 2008

leni,zase bude dobře,uvidíš...někdy prostě je den blbec,člověka rozlítostní kdeco...zítra se na všechno budeš dívat zase jinak Ta Tvoje tchýně je trošku divná,ne 😀
jinak samozřejmě TEN okurek a Ta knedla k omáčce...s tím měla švica trošku problém v Hradci Králové,když v práci v jídelně řekla,že chce tři knedle 😀 😀 😀
Někdy bychom mohly dát fakt scuka,ale viděla bych to aspoň na 2 dny,ptž těch témat na probrání je mnohem víc než jen kosma 😀

lucenek
18. pro 2008

jj leni sim má recht 😉
když jsme u slovíčkaření: my tu máme štrample, olačku 😀 😀 😀

veruli2
19. pro 2008

lucenek: 😕 ani jedno neznám 😠

lucenek
19. pro 2008

veruli 😀 😀 😀 až ti to povim tak se budeš řechtat, ale jsme mimo téma 😲 🤐

veruli2
19. pro 2008

tak povídej 🙂

lendy1
19. pro 2008

tak štrample jsou dětský punčocháče, ne? A to druhý neznám.
A pak se u vás prý říká sladký rohlík, což je u nás loupák 😀

psali mi z FaceFront, že balíček s pigmenty už je na cestě, tak to vidím tak cca začátkem ledna, že snad dorazí.