Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

simour1
20. pro 2008

holky,já určitě chci po novém roku taky vyzkoušet některou řasenku YSL...na Aukru mívají nějaký dost často,ale nejsem si jistá,jestli je to zrovna právě ta,co máš ty,Leni.
veru,pro mě je to taky na houby bez té karty,ale na druhou stranu asi je to tak dobře,páčky bych pořád objednávala,tím pádem byla bez peněz 😀

lucenek
20. pro 2008

no já ani nemluvim 😀

lendy1
20. pro 2008

luci 😉 :
http://www.strawberrynet.com/country.aspx

IP registruji 😉

lucenek
20. pro 2008

leni dík..já blbec dalal jahoda .cz sem magor mno...mlíko mi edá na mozek 😀

lucenek
20. pro 2008

Leni tak tos neměla dělat.................
..................................................
.................................................
.............................................
😀 😀 😀 😀 😀

lendy1
20. pro 2008

jako já už chodím do parfumerky fakt jen vše omrknou, pro vzorečky, vyzkoušet odstíny a max. pro radu a pak hurá na net 😀 Krémy o 1/3 levnější, značky, co tu ani nejdou koupit...a to nemluvím o tom, když mají něco v akci, to je pak děs a člověk neví, co dřív 😀 Ale zase něco se dá daleko levněji sehnat na e-bay než na Jahodě a některé parfémy jsem viděla i levněji na českých stránkách.

lucenek
20. pro 2008

já mám v merku coco madmoseille a na jahodě je 50ml edp za 1783Kč, to je cena za 35ml parfém v parfumerce

lendy1
20. pro 2008

luci, k parfémům počítají 10% navíc, ale i tak to vyjde za fajn cenu 🙂

mihapiha
20. pro 2008

Včera jsem si byla pro vzoreček dermablendu, měli jen vzorek č.25,asi bych potřebovala zkusit ten světlejší, jen jsem někde slyšela, že je zase do žluta, tak nevím. na mě vypadá tak normálně, nemám pocit masky,ale lesknu se.Manža nepoznal, že vůbec na sobě něco mám, což je pozitivum,ale musela jsem si natřít i krk, jinak by byl poznat trošku rozdíl. NO, pořád se nemůžu rozhodnout. asi by byl vhodný ho zafixovat pudrem. bud taky dermablend a nebo nevím??? poradte..
možná se zítra přinutím a zajedu si do jiné lékarny pro vzorek make up LRP toleraine a nebo ten s tím pudrem.. já toužím po něčem co bude vypadat, že na puse nic nemám a přitom vypadám perfektně... haha

sisstin
autor
20. pro 2008

miha: já už make-up vůůůbec nesnesu ani pudr..prostě nif nif nif..a to jsem bez toho dřív nevylejzala...jsem si nějak zvykla na "čistou" tvář..a už fakt nedávám ani ten pudr 😔

holky..hodte mi ještě nějaký barevný combination.. 😀

lucenek
20. pro 2008

miha v po jdu do centra tak prubnu ten dermablend aj ten druhý v centru je líkárna s nejširším sortimentem vichy a lrp a bioderma

lendy1
20. pro 2008

ne, není do žluta, jen je o dost světlejší, ty jejich odstíny jsou fakt bídný. Párkrát jsem si koupila i oba dva a pak to míchala. Ty make-upy od LRP bych taky ráda zkusila, ale bohužel u nás je skoro nikde nemají 😖
Make-up je vždy dobrý zafixovat pudrem, já mám ráda ty fixační, protože už nemění barvu make-upu.
Zkus ještě ten Normateint, ten není tak hutný jako Dermablend a vypadá dle mého přirozeněji. Ale zase tolik nekryje jeko Dermablend.

lucenek
20. pro 2008

sis co bílo růžová a na konci oka filová????? 😵 😵

sisstin
autor
20. pro 2008

máte někdo ten lip gloss with mega shine? Docela se mi líbí ty odstíny 🙂 ja mám DIAMOND SPARKLE LIP GLOSS ..ten nude..a to teda nif mof 😕

sisstin
autor
20. pro 2008

aha..tak obráceně ..mam ten shine právě..a nějak mi to nepřijde shine 😅

lendy1
20. pro 2008

siss a já mám ty Diamond a na mě jsou třpytivý až až 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

lendy: tak já ti ještě hodím do IP jeden na zkoušku ju 😉

sisstin
autor
20. pro 2008

a jako končim, páč už to nějak přehánim zas 😅 😔

lendy1
20. pro 2008

já jsem teda teď vždy hotová z té báze, mám tak tak větší polovinu a jak to ubývá, tak musím víc hrábnout prstem a pak to mám za nehtem a na prstě nic 😝

sisstin
autor
20. pro 2008

při dolaru za 20Kč, bez poštovnýho jsem to napočítala na 1200 😅

sisstin
autor
20. pro 2008

lendy: no já už do toho rejpu všim možným, páč za těma mejma nehtama to je teda echt 😅

lendy1
20. pro 2008

siss, teď byl 2dny na 18,-Kč, ale už to zase letí nahoru. Jak uvidím nějaký příznivý kurz a budu mít na účtu nějaký prašule, což momentálně teda nemám 😅 , tak to začnu objednávat.

sisstin
autor
20. pro 2008

lendy: no ja mám ted fakt hovno 😒 a to jsem ti ještě nezaplatila ty kabui a facefront 😔 ale zas nemám objednanej žádnej next na leden..tak to zvládnu 🙂 ale jako ted mám 2tis. do 15tyho na všechno..se z toho zeseru asi 😠

lendy1
20. pro 2008

siss, třeba něco přinese Ježuch 😀

sisstin
autor
20. pro 2008

lendy: nepřinese 😒 od babky jsem dostala dva litry už někdy v listopadu 😔 s rodičema jsme si koupili Dolce Gusto..a MP už mi toho dal fakt mrtě...takže už nic nebude 😒

sisstin
autor
20. pro 2008

lendy: nejhorší je..že jsou ted samý Xmasky a já nevim co..a asi tam budu cucat jednu minerálku celej večer 😢 😅

sisstin
autor
20. pro 2008

a 2.1jdu na nehty..a 18.1. ke kadeřnici..kde ma člověk furt ty prachy brát? 😅

lendy1
20. pro 2008

já se zase nětěším na leden-ten bude hodně dlouhej...v obchodě samý slevy na hadry...joooo, to pak bude daleko do února 😝

siss, tebe přece každý bude zvát na něco dobrého k pití, to je jasný 🙂

lucenek
20. pro 2008

sis já to mám asi kolem 2 litrů si myslim 😝

lucenek
20. pro 2008

leni máme to s lednem stejnýýýýý všude samé akce to aby člověk celý rok na to odkládal