Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
22. pro 2008

holky..tak jsem nafotila to kouřovko..na mě je to teda dost tmavé..ale nevypadá to zas zle..tak jukněte 😉

veruli2
22. pro 2008

leni: no mě se potom hodně dělají černý tečky, bázi mám bílou od mannhatnu, dermablend neznám,ale nastuduju 🙂

veruli2
22. pro 2008

sis: je to hezký, jsem zvedavá jestli mi to půjde.... asi s tím nebudu umět

mihapiha
22. pro 2008

¨Veruli, ten pudr od Avene je kompaktní, a líbí se mi, že je tak barevně řešen, formou té mozaiky, asi do něj půjdu. Jinak jsem si nechala udělat i diagnostiku pleti, a klasicky plet smíšená, na T zoně mastná a zároven dehydratovaná,tak a ted babo rad, co na to? dostala jsem vzorky make upu normadermu. je fakt, že po tom to krému se plet ani nezablýskne. jen potřebuji teda sehnat něco na super hydrataci... zatím dopoužívám niveu aqua a pak budu nakupovat.

sisstin
autor
22. pro 2008

verul: zas mi to nešlo nafotit blýskavě, páč mám debilní osvětlení v pokoji..a s bleskem to vypadá šíleně 😔 😅

sisstin
autor
22. pro 2008

přístě to asi bude chtít mink+walnut..tohle je fakt tmavý..s tim takhle mám jít dopo na poštu 😅 😝

veruli2
22. pro 2008

mihapiha: tak to jo 🙂 s tím sypkým mám fakt problém. Potřebuju něco zkouknout v drogešce, taky abych se neleskla. Normaderm je od Vichy vid?

sis: no tak to zkus v koupelne a zavři se tam, třeba to bude lepší. včera se mi fotky taky nepovedly je to rozmázlý

mihapiha
22. pro 2008

jo, Normaderm je od Vichy.

Siss, mi se ty kouřové nalíčení moc líbí.

veruli2
22. pro 2008

mě se kouřové líbí,ale neumím to malovat

sisstin
autor
22. pro 2008

tak v koupelně to nebylo lepší..já fakt nevim, nejlíp se to fotí, když svítí sluníčko.. 😕

holky..s tim štětcem smokie je to fakt sranda...jen s tim děláte krouživý pohyby..a ono se to kouřuje 😝 samo 😅

veruli2
22. pro 2008

wauw sis tak snad to brzo z toho nyxu dorazí

sisstin
autor
22. pro 2008

ještě chci zkusit to večerní..beanie na celý pohyblivý a nad to asi sunshine..a vystínovat..a spousty třpytek a linky..jdu na ty Xmasky...tak abych zazářila 😅

veruli2
22. pro 2008

ty budeš kočka,nechceš zkusit vyfotit ty beanie a sunshine?

sisstin
autor
22. pro 2008

verul: no pokusim se na Stědrej den...kdyby to vypadalo blbě..at nikam nemusim jít 😅

veruli2
22. pro 2008

myslela jsem ted v krabičce jak jsou

sisstin
autor
22. pro 2008

mně to nejde..to vůbec není vidět, jak to fakt vypadá 😒

veruli2
22. pro 2008

škoda ☹ jsou aspon růžový?

sisstin
autor
22. pro 2008

verul: beanie je taková tmavě fialová a sunshine je tmavě růžová 😉

veruli2
22. pro 2008

aha tak beanie by byla přímo pro mě 😉 budu muset koupit a vyzkoušet

lendy1
22. pro 2008

veru, tu beanie mám někde vyfocenou v albu:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

teda ta babizna z těch holografů mi tak hnula žlučí, že prý jsem lhářka a kdesi cosi, to jsou fakt lidí, že by člověk blil 😝

veruli2
22. pro 2008

leni: je docela světlá že?

lendy1
22. pro 2008

veru, řekla bych, že je spíš tmavá jako mix fialové a hnědé

veruli2
22. pro 2008

to je hrozný, jak to člověk nevidí na vlastní oči je to o ničem ☹

simour1
22. pro 2008

leni,nic si z toho nedělej,tak třeba se někdy v budoucnu poštěstí je sehnat jinde. 🙂
siss: máš krásný tvar obočka, líčení hezký,jen by to chtělo ostřejší foto,že
veru,s těmi vůněmi...mně manžel koupil DKNY jabko když jsem byla těhu.Strašně jsem si tu vůni předtím přála,ale v těhu ti hned tak něco nevoní,mě se tak šíleně zprotivila 😒 Dobrala jsem ji teprve nedávno.Já teda dávám přednost lehkým svěžím vůním nebo lehce květinovým.Co mě dostává,tak je light blue od DolceGabanna,pak sa mi páči Davidoff Cool Watter Game,a co miluju v posl. době je nasládlá Salvatore Feragamo Incanto Charms 🙂

veruli2
22. pro 2008

sim: jabko je be delicious? 🙂

veruli2
22. pro 2008

leni, ted mamka referovala, že emporio je fakt úžasná vůně, tak se za chvíli chystám jít očichat taky a půjdu do toho,ale asi někde na netu si to vezmu

simour1
22. pro 2008

veru:jj

mihapiha
22. pro 2008

Tak parfémky, já mám oblíbený Chanel Chance, ve všech podobách. Když nebyl hitem ještě LB,tak LB. Doma mám DKNY woman, Jil Sander Sun, Dior Adict, měla jsem i Givenchy Angé ou démon,ale věnovala jsem ho mamce, je na mě těžký, a na ní prý taky. Gucci II, taky jsem měla nádherná vůnička...

sisstin
autor
22. pro 2008

tak už mi to tak tmavé nepřijde..už jsem si zvykla..a líbí se mi to...jsem ted furt nosila jen růžové odstíny..tak to byl trošku nezvyk..ale už dobrý 😎

sisstin
autor
22. pro 2008

tak se mi to povedlo chytit i s tím leskem 😉