Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

sisstin
autor
27. pro 2008

lucenek: no ty vole..jako dost...od zaří jsem objednávala každej měsíc za 2-3litry..ale zas on tu 86bude mít mnohem dýl než do 18m, jak tam píšou....takže to fakt užijeme..a pak to ještě prodám 😉 z tý jarní toho tolik kupovat nebudu..páč třeba kalhot a mikin máme mrtě..ale víc jak lendy toho určitě nemáme 😝

veruli2
27. pro 2008

sis: tak v pondělí se ozvu vecer jak jsem dopadla s tou bazi

lucenek
27. pro 2008

týjo sis no máš výhodu že máš celej rodičák pro sebe nebo malého, my platíme byt jídlo, doplatek za el...vodu hrůza

sisstin
autor
27. pro 2008

verul: díkes 🙂

luci: no mně to většinou platí MP..a stejně nevycházim vůbec 😔

lucenek
27. pro 2008

týjo co s tim děláš?
já teda ted jedu nyx, mac a lush cca za trojec ale proplatí dovču takže rozpočtu se to nedotkne

sisstin
autor
27. pro 2008

lucenek: tak si vem, že to je nějakých 7500, každý měsíc litr za vlasy, 500 za nehty, 2tis. jeho jídlo, plíny, ubrousky, jdeš někam ven..koupíš si jednu věc na sebe..a je to v prdeli 😕

lucenek
27. pro 2008

juj tak nehty nemám a ke kadeřníkovi nechodim teda švagrovka m ě barví má kadeřnictví, ale tak co půl roku to vy cházímám tmavé vlasy tak to nejde vidět
bud ráda že neplatíš byt jídlo big shop a tak.....

sisstin
autor
27. pro 2008

lucenek: no to by musel platit MP...já bych to z toho prostě nedala 😕 a až budu mít těch 3600..tak to se fakt asi zeseru, páč to je fakt tak pro malýho na jídlo..a pár věcí..a končíš...no budu muset nějak vymyslet to hlídání 😖

lucenek
27. pro 2008

no jo a že by ti doplácel přítel nejde???

sisstin
autor
27. pro 2008

lucenek: no jako...tolik mi teda nedá.. 😕 už takhle mi dává dost 😔 já do tý práce ale stejně chci..ale to hlídání je teda na pikaču 😠

lucenek
27. pro 2008

no jo no je to naprd kámošku ochotnou nemáš? teda zapoměla jsem malý je bojínek..chtělo by to začít trénovat hlídání s někým cizím at si zvykne

sisstin
autor
27. pro 2008

lucenek: tak moje kámošky opravdu zájem o hlídání děcek nemaj 😅 😅 😅 😅 ty maj jiný starosti 😅 😅

lucenek
27. pro 2008

no já mámkamarádky co by chtěly dětičky a sami se nabízej na hlídání, vození.....

lucenek
27. pro 2008

bych ti prcka klidně hlídala 😀

lucenek
27. pro 2008

už next jede ale z velikostí výběr moc není jak najet čistě na miminkovské věci tak do 1 roku, nevíte?

sisstin
autor
27. pro 2008

lucenek: furt je ten výprodej...nová bude asi až zítra myslim 😕

yasmina
27. pro 2008

sisstin a objednavas priamo z nextu alebo cez niekoho sprostredkovane /napr. Mimibazar/...

sisstin
autor
27. pro 2008

yasmina: no přes MMB..ale teda...jsem to brala od jedný holky..sice libra za 39Kč..ale nebrala zálohy...ale ted od novýho roku je vybírat bude..a libra furt za 39..takže se asi poohlídnu jinde..páč ted je kurz asi 28Kč..takže jako o 11Kč víc mi přijde už až až 🤐

sisstin
autor
27. pro 2008

jo..jinak dneska zkusim yelow gold+geisha 🙂 to by mohlo jít k sobě 🙂 a Mp mi dovezl řasenku Loreal 4D a Glam shine 🙂

yasmina
27. pro 2008

sisstin aj ja cez Mimibazar a kurz si dali 49sk a realny hodnota je 33 sk u nas je to o 16 sk viac a je to dost...to potem jedne rifle na traky s trickom vychadzaju 800sk a ja to vsetko potrebujem 2x 😒

sisstin
autor
27. pro 2008

yasmina: no pro dvojčata to musí být masakr 😠 je to fakt předražený 😒 já občas nechápu, že na MMB prodávaj jetý kalhoty už třeba za 300Kč 😖 ..

ale je to of topic, my tu řešíme oční pigmenty a jiné 😅

yasmina
27. pro 2008

sisstin ved ja viem ze sme mimo temy 🙂
Tak dam to v teme aj ked mimo znacky 🙂
Na Mimibazare som nakupila nadherne ocne tiene Lancome za smiesne peniaze...aj lesky na usta Este Lauder...

sisstin
autor
27. pro 2008

yasmina: nám to objednává ledny z cherryculture a různě..ale hodila mi p rávě odkaz na MMB na tu oční bázi...ta se mi teda líbí.. 😵

lucenek
27. pro 2008

tý jo jak to čtu ještě že lenka je poctivka a nebere si nic navíc..teda měla by má s tím jen starosti a tak...viz holografy

lendy1
27. pro 2008

siss, já kupuji NEXT za 36,-Kč od této maminy:
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?album=269959

Někdy ji to zaplatím vše předem, někdy až ji to přijde, už jsem od ni objednávala minimálně 5x a vždy vše naprosto v pohodě.

lucenek
27. pro 2008

leni ukládám do oblíbených
líbí se mi hodn botky a tak a ty velikosti orientuješ se v tom?

lendy1
27. pro 2008

v botkách pro děti?

lucenek
27. pro 2008

jj vel bot i oblečka...když tak ip 🙂

lendy1
27. pro 2008

botky:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10003355
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=10327213&tab=9

oblečení beru podle měsíců, podle kg se v tom neumím orientovat 😝
Vše od Nextu bylo Davidovi vždy o trošku větší i když je dost dlouhej a těžkej a 86, která je do 18měsíců bude snad nosit do 2let 😅

lucenek
27. pro 2008

jj děkuji jen pak nevím jestli mi třeba pošlou uk 1 11cm nebo 21,5cm 😅