Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

lucenek
29. pro 2008

ahá já linky umím fixem i tekutky...kdysi jsem je dělala si denně takže no problemo

kristi
29. pro 2008

jak to vypada, Lendy?? hod mi odkaz....prosiiiiiiiiiiiiiim 😵

lucenek
29. pro 2008

kristi stránka zpět jsou odkazy

simour1
29. pro 2008

Leni,a mohla bych tě teda otravovat s těma za cca 300,-? Ty fialkový jsou taky krásný,ale já bych je tolik nevyužila.A ten štěteček je lepší asi z Nyx,že?

lendy1
29. pro 2008

simi, jo, vezmu ti je 😉

s tím štětečkem nevím, já mám tento, co byl k tomu:
http://cz.strawberrynet.com/productDetail.aspx?...
ten štěteček je nafocený naplocho-je prostě úplně tenoučký a plochý, na konci do oválku-není to takový ten klasický na linky jako třeba tento:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...
možná tenhle bude ten pravý:
http://www.cherryculture.com/cosmetics/makeup/n...

lendy1
29. pro 2008

A ještě k objednávkám:

♥♥♥ LUSH♥♥♥
kdyby někdo něco chtěl, tak budu dělat ještě jednu objednávku 15.1.09
Ceny jsou o 20% - 50% a více procent levnější než na českém Lush, záleží na konkrétním výrobku a kurzu libry. Poštovné je tam dost blbě udělané podle váhy. Nejnižší poštovné stojí 8liber a je to do 1kg, pak do 2kg je to 12liber a nad 2kg je to 19liber. Tu váhu lze zjistit předem. Zboží je tu do 5-7dnů, jde to z UK a to tu je vždy rychle.

♥♥♥ NYX♥♥♥
zítra začínám objednávat, tak jestli ještě někdo bude něco chtít z Cherry, tak prosím o poslání objednávky do středy 31.12.

lucenek
29. pro 2008

leni símtě písni mi pak cenu těch krémů ségra by asi chtěla ten enzymion beo vainoshing ale to až mi přijde a vyzkouší to ...tak bych když tak znova objednala

lendy1
29. pro 2008

luci:

Enzymion 11,74£...cca 329,-Kč (když beru libru 28,-Kč, teď večer šla trošku dolů na 27,-Kč)
Vanishing 14,69£...cca 411,-Kč (což oproti české ceně 850,-Kč 😝 je nádhera)

lucenek
29. pro 2008

jj děkuji ti tak zhruba ji řeknu kolik.....

weroni
29. pro 2008

baby potrebujem poradit, kamoske som slubila pohladat nejake M.A.C ocne tiene ze "Palletes 80" ci "Palletes 88"? viete mi s tym niekto poradit? Kde sa to da zohnat a za kolko cca?
dik

simour1
29. pro 2008

Leni,písla jsem Ti objednávku do IP. 🙂 Díky brouku 🙂

lendy1
29. pro 2008

simi, beru na vědomí 😉

weroni, nejspíš to bude nějaká MAC Palette, ale to označení 80 nebo 88 vůbec nevím, co je.
Když zadáš na e-bay MAC Palette, tak to toho vyjede spousta.
Ale např. tohle jsou padělky MAC, takovéhle paletky MAC nedělá:
http://cgi.ebay.com/BRAND-NEW-MAC-EYESHADOW-PAL...

sisstin
autor
30. pro 2008

verul: a ty ji nepotřebuješ? 😲 Já si objednám tu z Mimáče...ale tu tvoji asi koupim, páč nevim, kdy tamta přijde..a už ji mám fakt málo 😒

sisstin
autor
30. pro 2008

verul: ty facefronty ti zaplatim s těma nyxama, prachy budou okolo 10. 😉

sisstin
autor
30. pro 2008

tam mělo být samo lendy 😉

veruli2
30. pro 2008

sis: nějaka zmantena 🙂 nic za to nechci 🙂 co me to doma bude strašit. pošli mi ješte adresu, jsem všechno z IP pomazala co bylo starý, jen to odeslu az zitra takze by jsi to tam 2.1. mohla mít

lucenek
30. pro 2008

tak dneska nevim co si na očička nakreslim......chtělo by to tady ty barry m a nyxy....ale sou ještě nědke tralalla

veruli2
30. pro 2008

čau sim, dneska jedem s pesanem k panu dokotorovi do vyškova 😉

lendy1
30. pro 2008

dneska přišli FaceFronty 🙂 , pro změnu nepřišli balíčky z Cherry 😠 😠 😠

ALE:
siss, nepřišla jedna barvička z těch FF a zrovna ta tvoje-psali mi, že jakmile bude, tak ji pošlou, na papíře byl předpokládaný termín odeslání 21.12.

Barvičky pěkný, nejvíc se mi líbí ta Razzle 😵

simour1
30. pro 2008

ahoj veru,co máte za problém?Nebo jen kontrola?Ve Vyškově jsem měla jednou fenku na císařským řezu kousek od Dukly.
siss,jak jde život?U mě 3 dny pohoda a dnes opět depka jako prase.Večer to vidím na glgačku.Štěstí,že bůh vymyslel kamarádky 🙂
Leni,co že jsi objednávala a dnes Ti přišlo? 😝

lendy1
30. pro 2008

simi, toto:
http://schelk.net/ff/store_eyes.htm

dneska ti objednám ty linky MAC, ještě popřemýšlím, jestli si je v té černé vezmu taky 😀

simour1
30. pro 2008

ahááá,tak už chápu,jsem na tyhle barvičky zapomněla.
Leni,chceš hnedka poslat peniz za ty MAC linky?Určitě si je vezmi taky 😀 😝

lendy1
30. pro 2008

simi, já ti to pošlu až to objednám, podle toho, kolik mi za to strhne paypal-ten má trošku horší kurz než banka 😖

simour1
30. pro 2008

Leníku,O.K.

lendy1
30. pro 2008

simi, tak objednáno, vzala jsem si i pro sebe, tím pádem to bude za míň než 300,-Kč i s poštou 😉 Až mi přijde faktura, tak to zaplatím a písnu, kolik to dělá.

A mám dilema: jedna prodávající mi poslala svoji nabídku na Kup teď! Přihazovala jsem na jejich aukcích na holografy a vždy mě někdo přeplatil, tak mi teď poslala nabídku přímo na kup teď za 5dolarů + 9 dolarů pošta, tak nevím, jestli do toho mám jít nebo ne. Mám na to 2dny...

lendy1
30. pro 2008

ten e-bay je fakt mor... 😠

sisstin
autor
30. pro 2008

lendy: to neva, že to nepřišlo 😉

simour1
30. pro 2008

Dobře Leni.Ty holografy-to je cena za jedny? 5 dolarů není moc,ale to poštovný...nenabízí ještě něco jinýho,aby se ti to vyplatilo?

veruli2
30. pro 2008

sis: tak odesláno, snad to zítra dorazí.

sim: se žlázkama jezdíme k panu doktorovi vedle nemocnice, Pospíšil se jmenuje a je fajn 🙂

lucenek
30. pro 2008

no kdyby lendy vzala 5ks a byla by pošta furt 9 doláčů tak se to oplatí