Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

zanett
31. pro 2008

jo a zacinam mit zaludek jak na vode...jdu se podivat do kuchyne, co si k tomu vinu dam, protoze mi zacina nejak povazlive krucet v brise.... 😅

lucenek
31. pro 2008

zanett 25?? tipla bych že tak 30 a více... 😲
jako je to o okamžiku ten silvestra byly pařby , kdy jsem byla mimo domov znuděná chlastáním táty a pádila ven a ted? co bych za to dala strávit nový rok s mamkou 😢

zabka78
31. pro 2008

ahoj baby 😀
zacala som tu citat vasu debatu...tiez by som si vedela predstavit ineho silvstra, ale okolnosti mi to nedovoluju. myslim tym viac zabavy a vzruchu.
na zdravie baby, mozme sa aspon virtualne opit, pretoze aspon bude v mojom pripade s kym 😀 😀 😀

lucenek
31. pro 2008

zabka čau ty máš větší dítě, takže eventuelně babičky by vypomohly ale u mě nehrozí

zabka78
31. pro 2008

lucenek ano mal by kto opatrit, to ano v tom nieje problem

lucenek
31. pro 2008

aha takže taky nemá kdo...no zajímavé je že když má člověk prcka tak si takových mimo domov strávených chvil naprosto užívá a jinak než za nedětna 😀

zanett
31. pro 2008

zabka a co u vas? Jaky okolnosti ti to nedovoluji?

zabka78
31. pro 2008

to ano...je to dost obmedzujuce pri malom dietati, ale zas ako si napisala vie si to lepsie uzit. tvoje ma 5 mesiacov....

zanett
31. pro 2008

jezis, tad jsem si to precetla, lucenek - ty si myslis, ze je mi 30 a vic? No to snad ne, ja jsem takovej narcistni typ, kterej se boji starnuti a ty mi tipujes vic???? Bud rada, ze jsem pomalu namol, jinak by 😀 😀 ch ti virtualne vycinila 😀 .....hele, ja si rikam, ze si najdu milence a Vanoce a silvestra stravim s nim, kdyz MP necchce, abych je travila s nim...jenzel kazdej milenec pak musi byt na Vanoce a silvestra u rodiny, takze bych si stejne nepomohla...

zabka78
31. pro 2008

zanett- MM je introvert a ja uplny opak. asi by sa to zislo poriadne naplanovat, ze?

zanett
31. pro 2008

zabka - jo to znam...MP se chysta spat...pry silvestrovska noc neni nicim jina nez ostatni noci v roce...no tak pro nej treba ne, ale ja vzdycky mela rada takovy to bilancovani ke konci roku,ty nadeje na lepsi pristi rok a takovou tu melancholii z uplynuleho roku a to, ze jsme zase o rok starsi (teda, ne ze by mi vadilo, ze jsem o rok starsi, pac ja prece zraju jako vino....i navzdory te mrtvolne fotce 😀 😀 😀 )....no ale MP radeji hned spat, aby mohl zase druhy den vstavat a pracovat (doma)....ach jo...

zanett
31. pro 2008

lucenek - a ten hany, jak o nem pises jinde, to je tvuj manzel?

lucenek
31. pro 2008

zanett hlee musíš ten můj tip brát tak, že jsem tě v životě neviděla, fotku pořádnou taky ne ale svýma názorama jak píšem o čem píšeš a tak, mě je 27.. 😝

zanett
31. pro 2008

lucenek - tak mi uprimne rekni, na kolik let na te fotce vypadam? Mne na jedne diskuzi nejaka moje 'fanynka' tipovala kolem 40 let 😝 😝 Jenze jsem si nebyla jista, jestli fakt vypadam na 40 (to snad ne), nebo jestli me chtela jen najebat, pac v te diskuzi se mnou razantne nesouhlasila a kdyz ji zacaly dochazet argumenty,tak se zacala navazet do me fotky a zacala rypat, ze pry nejsem bud fotogenicka, nebo vypadam na 40....tak a ted babo rad....

zabka78
31. pro 2008

zanett - no tak isto to aj mna hneva a to uz pomaly...asi 7 rok...bolo to aj pred tym ako sme mali dieta. ja som uplne zavisla od spolocnosti. normalne kazdy rok pozeram z okna na silvestra a chyta ma kazdorocna pravidelna depka - mozno to uz bude aj nejaky diagnoza..cha, cha 😝

lucenek
31. pro 2008

zanett upřímně něco mezi 31 a 33lety

zabka78
31. pro 2008

zanett zalezi aj na akom fore surfujes
tu su vacsinou vydate zeny s detmi, tak jasne ze ti s najvacsou pravdepodobnostou budu tipovat viac ako 20 😀

zanett
31. pro 2008

zabka - no joooo - ja koukam, ze pubertalni dcera (14) si casto uziva vic nez my s MP....Jako je fakt, ze ty opilce, ktery nekde zvracej u stromu, ty videt nemusim a tech je na silvestra vzdycky plny mesto, ale proste civilizovana spolecnost mi chybi...jsme byli pred dvema tydny na prima vanocnim vecirku a to bylo bajo 😵 Fakt jsem si to uzila....to clovek najednou zjisti, ze zase zije a ze zivot neni jenom o povinnostech, praci a problemech. Jenze my na vecirky moc casto nechodime...clovek by rekl, ze jsem bezdetna, ze si uzivam bezuzde zabavy a houby! Ja prave nechci zjistit, ze je mi 30 enbo 35 a ze jsem si nic neuzila....mladsi uz nebudu, tak je nacase, abych si uzila, nez bude pozde...

lendy1
31. pro 2008

zanett, pak napiš, jak ti bude zítra 😀

jj, svým postojem a názory asi kde kdo hádá zanett víc, ale já mám zanett tvé názory a příspěvky do diskuzí ráda a mluvíš mi velmi často z duše a obdivuji, že máš takový postoj ve svém věku. Jde vidět, že máš už v životě dost za sebou, máš to v hlavě hoooodně srovnané a hlavně jsi upřímná a říkáš věci na rovinu a to se mi líbí. Co bych za to dala, kdybych měla v hlavě co mám teď a bylo mi o pár let méně.... 😖

zanett
31. pro 2008

lucenek - takze vypadam na 31-33 let? Jezis, tak ja budu muset zmenit foto 😀 Ale ja jsem nefotogenicka, treba na te fotce v pasu vypadaji moje oci docela velky, ale ve skutecnosti je mam docela maly a tak...si pamatuju, ze jsem ve 14 letech sla na svatbu strejdovi a na tech svatebnich fotkach mi lidi tipovali 17-18 let 😝

zabka78
31. pro 2008

lendy1 a ty mas kolko rokov, ked sa bavime o veku? ci ti radsej tipnem? 😀

lucenek
31. pro 2008

zanet nevypadáš na 31-33let ale projevuješ se takto v diskuzi 😉
ahoj leni sama???

lendy1
31. pro 2008

zabka, bude mi 30 😝 -hnus, to ani asi nebudu slavit 😀

zanett
31. pro 2008

lendy, mne uz je fakt divne....ne nutne spatne divne, ale proste divne divne....ja teda normalne pisu na klavesnici vsema 10, ale ted to datluju jen ukazovakama, abych nedelala zadny chyby a na tu klavesnici pomalu envidim.... 😀 😀

lendy - jezis diky....ja ani nevedela, ze ctes ostatni diskuze, kam prispivam....ja myslela, ze my se vzdycky sejdeme jen na Drogerii a kosmetice....

lucenek
31. pro 2008

zanett si na mol 😀 já taky prstíkuju ukazovákama, ale stále ne jen když piju šampus

zanett
31. pro 2008

lucenek - ja to vis? 😀 ze jsem namol....jeste nejseeeem, jeste sedim docela vzprimene..ha ha ha..

lendy1
31. pro 2008

luci, no jo...hlídám sama doma spícího Davídka 😀

zanett, to víš že to sleduji, ale nepříspívám, bo mám vlastní zkušenosti s určitými kontroverzními tématy a špatně snáším kritiku, která by se tam na mě snesla od "morálních žen" 😀 tohoto fóra. Vždy mě baví, jak některé nezklamou a oponují až do aleluja 😀

zabka78
31. pro 2008

ja by som ti tipla z fotiek v albume takych 27

z tej 30 si nic nerob ja ju uz mam 3 mesiace za sebou a MM si uz zo mna stihol aj par krat vystrelit a pripomenut mi vek

lucenek
31. pro 2008

zanett sedět vzpřímeně neumim ani když jsem střízlivá jelikož mám z roboty oddělaný záda takže jsem neustále v ulevové poloze

leni a kde máš chlapa???

lendy1
31. pro 2008

zabka, díky.
Ale už na mě padá takový to, že už jsem stará, lepší už to nebude, přibudou vrásky, špeky...blééé 😝 a já nechci být starááá

luci, jsem ho vyhnala, ať jde s kámošema na chvilku ven, než doma čučet na Silvestra z Václaváku a podobné "zábavné" pořady 😝