Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

draga
25. led 2008

siss tak co už je máš? já jsem si celou dobu myslela že chceš laky na nehty 😎 tak to jsem taky pako 🙂))

sisstin
autor
25. led 2008

draga: ještě ne..ta holčina je teprve dostala z ebay..takže počítám příští týden....no ono to vypadá jak lak na nehty 😅 😅 😅 😅

lendy1
1. únor 2008

Ahoj holky, tak hlásím, že NYX už mám v Praze, tak snad příští týden dorazí ke mě. Už se na ně moc těším 😵
Ještě si od nich objednám lesk na rty a nějakou tu tlustou tužku...

sisstin
autor
2. únor 2008

lendy: no já furt čekám..ale holčina říkala, že snad příští týden dorazí 🙂

lendy1
7. únor 2008

siss, už mám NYX doma - HURÁ!!!!! 😵 😵
Musím říct, že ty barvičky jsou naprosto úžasný, nedám pryč ani jednu. A nebudu vědět s kterou začít dřív 😀
Velmi snadno se ty pigmenty nanáší, pokud pod to dáš tu vazelínu ( v lékárně stála 28,-Kč), báze na oči mi teprve dorazí, tak ty barvičky jsou výraznější a líp drží. Je to fakt nádhera, penízek nelituji...a už mám na cestě další objednávku - 2 lesky na rty od Nyx 😀

sisstin
autor
8. únor 2008

tak já hlásim, že už je mám taky doma 😀 😀 😀 😀 😀 😀 koupila jsem teda vazelínu..tak uvidíme

lendy: čím to nanášíš? Štětinatým nebo klasickým štetečkem?

já zkusim pak něco nafotit...jestli to půjde 😉

lendy1
8. únor 2008

Siss, té vazelíny dám strašně málo, jinak to pak nejde pořádně rozmazat, koupila jsem si nějaký malý štětináš v DM a ten je na h....a pak mám nějaký malý od Avonu taky štětináč, co mi tu už pár měsíců leží a ten je fajn. Takže lepší je menší, štetinatý, ale musí mít pevný štětinky.
Dneska jsem se s tím nalíčila a paráda, barvičky úžasný

sisstin
autor
8. únor 2008

tak já zkusila zlato-hnědou kombinaci..super 😵 akorát jsem neodhadla barvu pod obočí..to budu muset vypilovat..a tý vazelíny jsem taky dala moc 😅 😅

ale nafotit mi to nejde..nevím, jak to dělala ta holka na aukru 😕

sisstin
autor
9. únor 2008

lendy: prosím, jak to děláš, aby ti ty pigmenty neopadávaly na obličej a všude možně? 😖 ..já to mám po stole..fakt všude 😖 se s tím takhle čaní děsně 🙄

sisstin
autor
9. únor 2008

tak jsem to vyfotila..ale nejde to moc vidět 🙄 😠 😠 😠

zvizatinka
9. únor 2008

Ahoj holky 🙂 mne vcera prisly a jsou UZASNY!!!!! 😵
Ale je fakt, ze jsem byla trpytkata cela, jak mi to padalo z aplikatoru 😠

sisstin
autor
9. únor 2008

zvizatinka: právě 😒 takhle budou za chvíli v čudu 🙄

zvizatinka
9. únor 2008

Jsem teda cekala, ze budou trosku vetsi - mam je z ebay 😉 a tam na obrazku vypadaly proste vetsi, ale to je jedno... zas tak drahy nebyly 🙂

sisstin
autor
9. únor 2008

zvizatinka: já je mám taky z ebay..na kolik tě přišly? Mně i s poštovným a pojištěním na 720 😕 -20odstínů 😉 kdyby to bylo v kolečku a ne ve skleničce..tak by se to nanášelo 10x líp 😖

sisstin
autor
9. únor 2008

mě..ne mně 😔

zvizatinka
9. únor 2008

To jo, ta "sklenicka" je takova divna, blbe se to z ni nanasi, ale to nic nemeni na tom, ze jsou super. Ja dala neco malo pres 300,- za 8 kousku, chtela jsem jen tu mensi sadu 😉 ty velky az nekdy jindy..... 😀

sisstin
autor
9. únor 2008

já moc nevim, co s těma dvěma modrýma 😕 nějak na ně nemám odvahu 😅

markytkaaa
9. únor 2008

Tý jo ... to je žrádlo 🙂

zvizatinka
9. únor 2008

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&r...

tyhle mam ja 😵 vcera jsem mela zelene+modre a vypadalo to pekne, jsou to pekne barvicky, te modre se neboj 😀 nebo si ji na sobe vyzkousej doma 😉 a pak uvidis, jestli Ti to sedi nebo ne....

markytkaaa
9. únor 2008

Já jsem taky jak straka ... co se třpytí, po tom jdu 🙂
Škoda, že to nemají někde v ČR ... s e-bay se nějakonc nekamarádím 😉

sisstin
autor
9. únor 2008

zvizatinka: tak tyhle mám taky.. 😉 právě ta hodně tmavě modrá..no uvidíme 😀

sisstin
autor
9. únor 2008

markytkaaa: už je shání i jedna paní z MMB...racno@seznam.cz 😉 ona je dodává 😉 20odstínu asi za 1020Kč 😉

markytkaaa
9. únor 2008

sisstin: To já bych radši menší sadu, těch 10 odstínů by mi stačilo 🙂 Koupit dvacet tak mě MM zabije 😅 😉

zvizatinka
9. únor 2008

No, tak to jsem mela vcera, tu tmavsi modrou a super 🙂 nebooooooooooooooj 😀 😎

markytkaaa
9. únor 2008

Oni i ty metalický tužtičky nevypadají zle 🙂

zvizatinka
9. únor 2008

Markyt - a jeste maji pigmenty glitterovy, ty musi byt 😵 ale mozna jen fakt na vecer, nekam na dyzu.... trpyti se asi hodne 😵 taky se mi to desne libi... vsechno musim mit 😅

sisstin
autor
9. únor 2008

markyytkaaa: ona ti sežene klidně i jeden..je to na domluvě 😉 mkrni na www.nyxcosmetics.com a pošli jí link 😉 ..ale štětce nemá..ty jsem chtěla 😢

markytkaaa
9. únor 2008

Mě tak napadlo, že bych ty stínečky mohla chtít po MM místo zlata za syna 😀 Tak co, já jsem udělala ústupek, že teda holčičku jindy, tak bych si mohla vybrat dárek 😀 😝

zvizatinka
9. únor 2008

No, tak NYXy bych za zlato nemenila 😅 pac zlato vydrzi, NYX ne 😒 bohuzel...

markytkaaa
9. únor 2008

Ale zase zlato máš furt stejný ... barviček ale je 😀