Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

flumina
16. pro 2008

miha: tak já když sedím doma, tak se taky nějak moc nelíčím - spíš jen řasenku a hotovo, ale když jdu s prckem ven tak bez pigmentů už nevylezu 😀

mihapiha
16. pro 2008

flumina, tak to já ani tu řasenku, maximálně umýt zuby, a dát si krém,tot vše...

lucenek
16. pro 2008

miha to já tak mám se sp. prádlem stejně jako sis
jo leni a vypatlu ten kremeček pošlu ti zpátky ten kelíšek at máš na odsypky....

emamamamu
16. pro 2008

ja do tehle temy nikdy nevlezla, protoze jsem si myslela, ze to je o nejake nemoci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucenek
16. pro 2008

emo 😀

emamamamu
16. pro 2008

ja uz si predstavovala, jak uvidim nejake silene nemocne a flekate deti 😅 achjo..co mi je? 😀 jsem uplne blba a jeste jsem na to hrda 😀

jakoubka
16. pro 2008

tady jdou vidět jen "nemocné" ženské do pigmentů a vše kolem 🙂 😉

emamamamu
16. pro 2008

vypada to, ze nic, cemu bych mohla rozumet... 😀 😀

jakoubka
16. pro 2008

aléééééééé,no tož 😀 Je fakt,že tomu tak nerozumím,jako holky,ale pigmenty mám a jsou úžasnýýýý 😉

emamamamu
16. pro 2008

a co to je? 😀 ja mam hodne pigmentu..ale vsechno svoje 😀 😀 😀 😀 😀

jakoubka
16. pro 2008
emamamamu
16. pro 2008

jono..tak to nevim, na co by mi bylo..v praci by to nikdo neocenil a vecer v albertu u pokladny asi taky ne 😀 😀

jakoubka
16. pro 2008

ty jo,nikdy nevíš.No je fakt,že dělaj krásný oči a náhodou bys někoho uhranula a oni by zapoměli zaplatit a bylo by to v pr ---i.

ne fakt,jsem s nimi spokojená a holky tu s nimi umí zázraky. 🙂 😉

lendy1
16. pro 2008

flumino, jasně, objednávat budu zase v lednu, už se mi to zase hromadí objednávky.

siss, tobě ještě nic nepřišlo?

mihapiha, mrkni kdyžtak na nějaké odstíny sem:
http://www.mimibazar.cz/rodinne_fotografie.php?...

já jsem s dovolením 😅 vyfotila ty chrome, co včera přišli, ale nešlo to moc dobře vyfotit, tak to moc neodpovídá skutečnosti, což je škoda.

jakoubka
16. pro 2008

Ty jo Leni,ty máš doma toto všechno?

emamamamu
16. pro 2008

ja nedelam v albertu..jen pro informaci 😀 😀 ja nevim, kam bych s tim sla...a kde je nejaka fotka, co si kdo vykouzlil? 🙂

lendy1
16. pro 2008

jo a ty gelové linky jsou naprosto bomba, škoda, že už mají pryč ty černé 😒
Ten štěteček je perfektní-malý, do špičky a plochý. Ta konzistence toho gelíku je akorát, krásně se nanáší a tím štětečkem jsem namalovala linky jako nic a vypadá to moc krásně-barvička odpovídá-je to taková hnědo-bronzová. Tak konečně mám něco, čím jdou nakreslit hezké linky, hurááá 😀

lendy1
16. pro 2008

jakoubka, ne, to ne, jen ty BarryM (ale už ne všechny) a klasické pigmenty ty přesypané, ale nejsou to všechny barvičky a ty 2 Gosh a 1 MAC

jakoubka
16. pro 2008

Tak to já mám jen 12 nyxů a jsem naštvaná,že jsem jaksik přehlídla odstím lime,myslím.ac ten nemám
a těším se na ty Face front.

Leni a mohla bych tě požádat až budeš objednávat někdy Nyxy o štětečky na ně?děkuji

swead
16. pro 2008

ahojky,
projela jsem barvičky nyxů a musím říct,jsou parádní. Jestli jsem správně pochopila, lendy ty objednáváš tady pro holky?

lendy1
16. pro 2008

jakoubka a který? Tu 1 a 2?

swead, jj

jakoubka
16. pro 2008

jj Leni tu 1 a 2. 😉

sisstin
autor
16. pro 2008

jakoubka:tak to asi není všechno ne..co má lendy..já toho mám třikrát víc 😅

sisstin
autor
16. pro 2008

tý jo..ta geisha vypadá luxusně...už aby to přišlo...asi zítra 🙂

lucenek
16. pro 2008

sis taky na ni koukám na tu geishu písni pak reference 😉 )
už zase čučím na další chrome 😀

sisstin
autor
16. pro 2008

lucenek: já už mám dááávno vybráno 😅 😅 😅

lucenek
16. pro 2008

sis já musím dle konta krotit se,,,,,ale nejde mi to

jakoubka
16. pro 2008

Siss-Tak to Marťa zavidí 😲 ,ale fuj to je hnusná vlastnost 😀

swead
16. pro 2008

poraďte pls, jaký nyx by se hodily k hnědým očím?

lucenek
16. pro 2008

swead..k hnědým skoro všecko hlavně filový, zelený hnědý.....