Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

simour1
1. pro 2008

Leni,díky za IP,čekala jsem tu cenu hooodně vyšší.Pošlu prašule co nejdřív.Jinak ty barryM -nádhera všechny 4 ,ta tm. fialová je mega good 😝

lante
1. pro 2008

Babulky, smiem sa spýtať aký podklad dávate pod NYX pigmenty?

lucenek
1. pro 2008

lante já manhattan eyebase ale prej artdeco dělá taky oční bázi a je lepší, ale já nemohu posloužit mám jen mahattan a jsem spokojená

lante
1. pro 2008

lucenek, vďaka...som dnes bola s malým v DM-ke, ale nejaké podrobné hľadanie bolo nemysliteľné.......stále niečo chcel vyťahovať.....no a hádzať o zem...momentálna zábavka.....kto by to platil...

lucenek
1. pro 2008

😀 😀 😀 chápu taky mě to čeká

lante
1. pro 2008

Každým dňom by mi mali doraziť domov tie NYX pigmenty a ak budú také ako očakávam, ešte by som sa po nejakých odtieňoch mrkla.

makelka
1. pro 2008

ahojte,

potřebuju poradit. Ráda bych změnila make-up, ale jaksi nevím jak na to jít. Teď používám korektor, pak tekutej make-up a na to pudr od Oriflame, dosud mi to vyhovovalo, ale tekutej make-up přestali vyrábět a já nevím co změnit, či poradit, že bych toho na sebe nemusela patlat tolik, děkuji 😵

lucenek
1. pro 2008

makel minerální make up dělá loreal a rimmel takový pudo makeup

makelka
1. pro 2008

lucenek - já mám šíleně suchou pleť, te´d jsem si sice koupila docela dobrej krém od Garnier, vyhovuje mi ta značka, ale jinak jak nemám takutej a napatlám na sebe něco netekutého, tak mám pak šupinky na obličeji, i přesto, že jsem si třeba předtím dělala peeling 😖 Nevím už jak to řešit 😖

jakoubka
1. pro 2008

Lante -já mám tu podkladovou bázi od Artdeca a max .spokojenost 😉

lante
1. pro 2008

Tak uvidím na ktorú skôr natrafím....... 🙂

makelka
1. pro 2008

Lendy, co všechno objednáváš, kromě NYX??? Díky

olise69
1. pro 2008

tak tá podkladová báza od artdeca nemá chybu. Ja som dlho nepoužívala očné tiene práve preto, že sa mi zlievali do očnej rýhy. Teraz pigmenty držia celý deň ako pribité.

sisstin
autor
2. pro 2008

ta Manhattan je taky super, fakt ten pigment drží celej den...a ani se nehne 🙂 taky nesnášim slitý stíny v čárce 🤐

simour1
2. pro 2008

Ahojte,já používám podkladovou bázi od Mary Kay a jsem taky moc spokojená.Občas ji vidívám i v nabídce na Aukru.
makelka: možná by to chtělo teď na zimu mastnější krém pod make-up,pak by neměly šupinky šanci 🙂

sisstin
autor
2. pro 2008

simour: jéééé..ty máš albíčko 😵

jakoubka
2. pro 2008

Makelko-a co nějaký make-op z lékárny?Vichy,La roche-posay. 😉 Nebo jak píše Simour 😉

sisstin
autor
2. pro 2008

jinak ten od Lorealu stojí myslím 800...takže bych i věřila, že by tam mohl být ten original kabuki štětec..ale kdo ví..přemejšlim, že si ho vezmu z nyxu..ale 20USD je poněkud větší cena,než bych si za štetec představovala 😅

sisstin
autor
2. pro 2008

teda ten od Astoru 😉

veruli2
2. pro 2008

Leni, tak převedeno a dneska něco dorazilo domů 🙂 těším se

lendy1
2. pro 2008

veru díky 😉

Tak dneska mi přišli oční stíny z everydayminerals:
https://www.everydayminerals.com/index.php?opti...

jsou moc pěkný a za pár korun, jedny přišli na 50,-Kč a poštu mají 3,8dolarů a bylo to tu razdva. Vzala jsem si jedny matné a dvoje třpytivé, ale přijodu mi jen tak lehce třpytivé ne tolik jako třeba Nyx, ale uvidím, až je vyzkouším...Rozhodně si objednám od nich ten kabuki štětec.

simour1
2. pro 2008

siss: jj,konečně jsem se min. víkend dokopala k založení albíčka...to vyžraný prasátko,to jsem já 😀 Vdávala jsem se v 8. měsíci teh. a přibrala jsem celkově skoro 30kg !!! ☹ Ještě pořád mi zůstává 7 kg,hrůza 😖
lendy: ty stíny jsou taky pěkný,pak písni,jak vypadá líčení s nima 😝

sisstin
autor
2. pro 2008

simour: co blbneš..na tři děcka vypadáš super! 😵

lucenek
2. pro 2008

leni až budeš brát kabuki štětec na pudr písni a jestli mohu i poprosit o odkaz taky bych si vzala, děkuji

lendy1
2. pro 2008

luci, zkopíruj si ten odkaz Everydayminerals a pak tam mrkni na make-up-brushes a vyjedou tam, nahoře je nějaký mini kabuki a pak uprostřed ten klasický.
Ten malý teda vypadá jak štětka na holení, ale zase je praktický.

sisstin
autor
2. pro 2008

holky..kolik tam stojí ty kabuki? Na nyxem jsou za dvacku 😕

lucenek
2. pro 2008

ok večer kuknu valím ven gojgy je mrsklá

lendy1
2. pro 2008

siss, ta malá štětka 6 dolarů a ten velký 10 😉

sisstin
autor
2. pro 2008

no tak to je skutečně lepší cena 😝

janulle22
2. pro 2008

holkz kde najdu nejake odkayi na tz vase super serepetick zn pusinkz.. 😉 ...ja mejkap nepouyivam ale mela bzch yacit ale mam stejnz problem jako makelka ye mam suchej nos... 😔 ...nevim jakej krem mam pouyivat... 😅