Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

veruli2
23. pro 2008

leni, ty nyxy nic co? mě pěkně teda už štvou ☹

lucenek
23. pro 2008

leni sem zvědavá na tu kombinaci jardin s violet

veruli2
23. pro 2008

sem hodila zase fotky na rajče, ale taky je to dneska rozmázlé

lendy1
23. pro 2008

veru, nyx ani dneska nepřišli 😖

veruli2
23. pro 2008

len to je v háji se tak těším na ty štětce, že se to přes vánoce naučím a ono nič ☹ aby nám to někdo nevyčadil to bych se asi zbláznila

lendy1
23. pro 2008

veru, dle mýho je to jen opět bordel na poště 😠 Dneska mi psala jedna holčina, že ji pořád nepřišlo nic a objednávala to ještě dřív než já 😝

veruli2
23. pro 2008

fakt šílený.. jsem nakonec ráda že na to emporio jsem dala ppl, kterou sem stejne neplatila 🙂 a dorazilo to ke me od objednání ani ne do 24 hodin

veruli2
23. pro 2008

sem leni se zaregistrovala na omlazeni a fakt nestačím číst 🙂 🙂 hehe taky tam jsi vid?

lendy1
23. pro 2008

veru, jo, ale už to není, co to bývalo, takže tam moc nechodím...dřív tam byly odbornice a smysluplné příspěvky, teď mi to přijde jak těžká diktatura (jakmile řekneš svůj názor na Omlazení, tak tě admin smaže a nejlépe zablokne úplně a pod.), jsou tam samé agresivní puberťačky a ty témata, to člověk někdy kroutí hlavou, fakt. Dřív to bylo jen o kosmetice a bylo to super, jenže spousta holek odešlo nebo je admin zabloknul 😠

veruli2
23. pro 2008

jezis jak to? sem sla jen do tý diskuze na líčení.. jo a jeste jsem se registrla na makeup boxu tam se clovek pouci ohledne ličení. AYD se maluje fakticky úžasně. ale ty se tomu snad věnují pořád, tam já nedojdu nikdy 😀

olise69
23. pro 2008

No mne došiel predčasne Ježiško s Lushom z UK- vanishing a magnaminty, a to som z toho paf! 😝 Normálne mi to sedí aj na moju tvár, hoci som myslela, že to bude vysúšať a dám to dcére. Pokožku mám tak akurát premastenú, no paráda. Len začínam rozmýšľať, čo sa deje. V mojom veku používať prípravky vhodné pre mladšie ročníky: mám obavy či pomaly nespejem k pamperskám. 🙄 🙄 To už by bola fáza 😨 😨

olise69
23. pro 2008

A ešte mám dobrý tip na povianočný darček , len tak, pre báječné svokry 😀 😀 😀 : očný krém Lancome Rénergie R.A.R.E.

minda
23. pro 2008

Lush chci taky ! Teda holky, kam vy na ty tipy chodíte. S Vámi mi teda ten rodičák stačit nebude 😉 .

lucenek
23. pro 2008

no obávám se že nebude ani omylem

lendy1
23. pro 2008

Všem přeju krásná Vánoce, hlavně hodně pohody a bohatého Ježíška 🙂

lendy1
23. pro 2008

jdu ležet, teče mi z nosu, bolí mě hlava a v krku, tak snad se z toho do zítra vyspím a zítra PC nezapnu ani náhodou 😀

lucenek
23. pro 2008

Milé Nyxenky a Macenky 😀
přejeme Vám, aby jste pod stromečkem našly to, co si přejete.
A taky pohodové prožití vánočních svátků
Lucek a Gojgy 😵

olise69
23. pro 2008

prajem Vám všetkým veeeeeeeeľa zdravia, lásky a pohody počas sviatkov a aj po nich 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jakoubka
23. pro 2008

Holky,
Všem Vám přeji příjemné prožití svátků vánočních a dětem bohatého ježíška a rozzářená očička 🙂

simour1
24. pro 2008

Tak všem krásné vánoční svátky,spoustu pohody a krásných překvapení pod stromečkem. 🙂 😵

sisstin
autor
24. pro 2008

čuste babulky....štastné a veselé vám přát nebudu, páč na tohle já nejsem 😅

ale vyzkoušim večerní líčení na Xmasku, tak když to bude nějak vypadat a půjde to vyfotit, tak to sem pak hodim 😵

lucenek
24. pro 2008

sis ty nezklameš 😀
a kam jdeš?

sisstin
autor
24. pro 2008

lucenek: do sportovky..takže žádný hogo fogo 😀 to bude až zítra 😝

lucenek
24. pro 2008

a tygr s babi?a hogo fogo bude kde???

sisstin
autor
24. pro 2008

lucenek: jj..bude spát..naši s nim jdou odpoledne na vánoční strom na náměstí, tak budu mít klid na machlení se 😀 hogo fogo bude v L-klubu(techno klub)...vstup teda není nejlevnější..ale tak jednou za rok 😅

lucenek
24. pro 2008

jo? no nekecej 😲
tož si to užij
já bych šla na strom s prckem....ty rozzářené dětské očka 😵 😵 😵

sisstin
autor
24. pro 2008

lucenek: no on spíš bude spát..jeho to nějak netankuje 😅

sisstin
autor
24. pro 2008

ten náš domácí je mu taky někde...hazí po něm plyšáky 😅 asi bude mít nechut k Vánocům po mně 😅

lucenek
24. pro 2008

sis 😀

sisstin
autor
24. pro 2008

tak párty líčení dokončeno...jdu to zkusit nafotit 😀