Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

laola
12. únor 2008

Holky, měla bych prosbu. Poraďte mi některá, jak získat celou sadu (24 ks) pigmentů. Přes e-bay jsem to zkoušela, ale bohužel je tam možná jen platba přes platební kartu a ne převod z účtu.☹ No a na Aukru je vždy jen jeden za dost peněz. Tudíž jsem nahraná...
Moc děkuju 🙂

laola
12. únor 2008

teď jsem si všimla, že dala Lendy na první stranu odkaz na mmb, tak jsem to zkusila a uvidím, jak dopadnu 😀 Každopádně, kdyby jste byly tak hodné a měly další nápady, tak díky za ně😉 🙂

lendy1
13. únor 2008

laola, no na MMB asi taky seženeš jen těch 20-ta paní to bere taky z e-bay + si k tomu připošte nějaký zisk 😒
ale určitě stačí i těch 20, nebudeš vědět, kterou barvičku dřív...

já už mám několik favoritů, ale pořád ještě zkouším různé varianty.
A snad do konce týdne mi dorazí štěteček přímo od NYX+ báze pod stíny Artdeco, tak jsem zvědavá.
Jinak už to mám to nanášení celkem vychytaný, už nic mimo očka nelítá a dá se to zvládnou i obyč. štětečkem...

sisstin
autor
13. únor 2008

mně už to jde taky dobře nanášet..akorát musím vyzkoušet všechny barvy..páč už se mi stalo, že jsem to trošku netrefila k sobě..že v tý skleničce vypadaj pak trošku jinak než na oku 😉

sisstin
autor
13. únor 2008

lendy: hod taky fotku 😉 😵

lor
15. únor 2008

lendy:tak už jsem tady a vidím,že o pigmentech pišete už dlouho 🙂 ta tvá zprostředkovatelka není náhodou Allyoudesire? 🙂 Nemáš na ni jiný kontakt než přes aukro-než se zaregistruju atd.... 😒 A za kolik ti prodává 1 balení těch pigmentů?MAC je má taky ale s NYX se to cenově srovnat vůbec nedá! 😵 Já uvažuju asi tak o 10ti kusech a ani ty nevyužiju určitě 🙂

a nemáte někdo zkušenosti s pudrem od chanelu?(universelle compact)....na jahodě je taky za příjemnou cenu 🙂

a další tipy-make up...atd. v řasenkách máme asi celkem jasno,že? 😀

sisstin
autor
15. únor 2008

holky, nevím, čím to je..ale odstín rust se mi pořád zcvrkává v tom záhybu víčka..jiný to nedělaj 😔 😕 😕 😕 😕

lendy1
15. únor 2008

siss, no to je divný...ale přišla jsem na to, že když pořádně rozšmrdlám ty pigmenty a pak nanesu, že je to lepší...
no jsem zvědavá ještě na tu bázi od Artdeca, jestli to s tím bude lepší...

lor, ano mám je od All, můžu ti písnout kontakt přez IP, jinak ona to na Aukru prodává po ks, takže to moc výhodné není. O tu sadu jsem ji poprosila, už jsem před tím u ní párkrát nakoupila, takže mi to takhle zprostředkovala, ale samo, že si za to něco řekla, ale to mi neva, naopak, já jsem ráda, že si to nikde extra nemusím objednávat přez e-bay a u All mám jistotu, že to bude na 100% a bude to rychle. A taky nejsem expert na e-bay a nevím, jak s tím, tak tohle je moje záchrana.
Jinak je fakt, že jsem si našla v pigmentech své oblíbence a různé varianty, takže některé, co mi nepřirostli k srdci opět skončí na Aukru, ale kdybych je neměla všechny, tak nevím, který by byl fajn a který ne. Jelikož třeba zrovna rust bych řekla že nee a je to můj favorit...

Jinak moc doporučuji tento diskuzní server:
http://www.newforum.cz/makeupbox/

já jsem právě díky holkám z této diskuze přišla na spoustu věcí, co prostě MUSÍM doma mít, takže doporučuji.
Strašně moc se těším na:
Clarins-Instant Smooth Pefecting Touch -to je báze pod make-up
Clinique - Pore Minimizer Refining Serum - krém-už mám vyzkoušený a super-asi ho budu používat jako noční
Clinique - All about eyes rich -oční krém
Erno Laszlo - krém s vitamínem C - ten bych moc chtěla vyzkoušet jako denní krém
a pak bych chtěla nějaký rozjasňovací pudr, svůj make-up jsem konečně našla-používám Dermablend od Vichy, jelikož potřebuji hodně krycí a tenhle mi fakt vyhovuje-nepotřebuji už korektor...

Do parfumerek jsem si došla pro vzorečky (sice nemají vše), ale něco mě úplně nadchlo. Já jsem si sice vždy kupovala tak nějak středně drahou kosmetiku, ale teď do sebe zainvestuji, jelikož 30 se blíží a myslím, že kvalitní krémy jsou základ...
no a řasenka-to je bez debat - YSL 😀

lor
15. únor 2008

lendy:díky 😉 už jsem tam nakoukla...a na kolik tě přišla celá sada těch pigmentů? Já mám pár vyhlédnutých, ale jak to čtu tak to výhodná koupě není 😒 😒 taže mi to asi nehrozí 😖 a přitom bych tak ráda....vím na 100%, že více jak polovinu nikdy nepoužiju a to je škoda peněz-už se mi to hodněkrát stalo ☹

zanett
15. únor 2008

lendy 😵 ty jsi moje krevni skupina 😵 O kosmetice bych mohla mluvit hodiny 🙂

lendy1
15. únor 2008

lor, no stálo mě to 1.000,-Kč komplet (nyx, doprava, provize) celá sada 24...písnu ti e-mail na All a třeba by se s ní šlo domluvit, že by ti vzala jen některé odstíny za menší peníz, ale nevím, nezaručuji to...Ale ona je fakt hrozně fajn a NYX docela propaguje...já teď čekám na lesky a čtěteček, tak uvidíme...

zanett 😀 tak to já též, ale jsme v menšině 😀 potřebovala bych poradit: ty jsi taky velmi zběhlá a já teď hledám nějaký fajn krém: hydratační , ale tak pro smíšenou pleť než pro suchou, nevíš, co by bylo fajn...dneska jsem koukala na toho E.Laszla, co jsem chtěla a tolik peněz zase za krém nedám (85,-dolarů 😝 ) a v té dražší kosmetice se zatím moc neorinetuju...

laola
15. únor 2008

Ahojky holky, tak jsem zkoušela nyx pigment a je fakt, že nic lepšího jsem zatím neměla 😀 😀 Drží celej den a vypadají perfektně. Jen ještě musím vychytat to nanášení... 😀

zanett
15. únor 2008

Lendy, zalezi, kolik do toho chces investovat, ja bych ti doporucila Hydrafazi od La Roche Posay; je hydratacni a pro smisenou plet, obsahuje UV filtry...je to proste idealni podklad pod makeup (pokud vim, tak v CR se da koupit jedine v lekarnach/ pripadne na netu a stoji neco kolem 500Kc). Ja momentalne pouzivam krem od Vichy (protoze La Roche je tady v UK velmi tezko k sehnani): http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?pl...

Mrkni ale i na tento (ten je asi dokonce i lepsi na smisenou plet, i kdyz neobsahuje UV filtry):
http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?pl...

Popripade by ses mohla mrknout na tento: http://www.garden.co.uk/php/showProducts.php?pl...

Dej mi vedet, v jake cenove oblasti se pohybujes, pripadne jake jsou tve oblibene znacky, uvidim, jestli o necem dalsim nahodou nevim 😉

lor
15. únor 2008

lendy:děkuju moc,zkusím se poptat 🙂

a k těm hydratačním krémům-mám taky smíšenou pleť a můj 1.dražší krém byl od Avene a nesedl mi-měla jsem po něm červené flíčky.......ale co mohu doporučit tak od EL-Day wear a pod něj sérum Idealist-na to pějou chválu všude! 😉 a musím říct, že tak hebkou pleť jsem po ničem jiném neměla-i bříška prstů po nanášení....pohádka 🙂 A nevím jak ty, ale na Clinique jsem slyšela dost negativních ohlasů....vyrážky,alergie... ☹

A co se týče make-upu-taky mám dost vyzkoušených hlavně Vichy-taky mi sedl Dermablend 🙂 -hezky kryje, ale taky mám dorou zkušenost s Max Factorem-Pan Stick a Miracletouch. A naprd byly make upy od Lorealu, ale zas mi vyhovoval jejich pudr True match.....a teď uvažuju o Chanelu 🙂 tak uvidíme 🙂 Jo a prý je super na smíšenou pleť pudr Purenese od Shiseida ale na jahodě není ☹ jen parfumérky a tam zase chybí můj odstín ☹

lendy1
15. únor 2008

zenett, no Normaderm nemůžu - ten je na mě moc drastický a dokonale mi vysušil pleť-hrůza, ale Thermal Fix 1 teď mám, nahrazují ho prý tím hydratačním krémem s minerály, který je taky super. No přemýšlím, jestli si nemám pořídit TF1, ale v té matující verzi, to bude asi pod make-up lepší, ale zase bych musela prozkoumat, jestli alespoň make-up má nějaké UV. A skočím si do lékárny pro ten krémík La Roche, řekla bych, že to je o maličko lepší kosmetika než Vichy...ještě jsem přemýšlela nad něčím od Biodermy, ale to bych musela prozkoumat, co by bylo optimální...

ale jinak se nebráním žádné cenové relaci, takže klidně i zainvestuji víc (jen ne teda 2.tis 😝 ), když to bude fajn krémík na den pod make-up, bude trošku matující, ale přitom hydratační...moc díky, zanett 😵

zanett
15. únor 2008

Jo tak to jo, Lendy 😉 Ja taky osobne davam prednost spis La Roche, ale proste ji tady nemuzu sehnat, tak alespon Vichy ☹

Jinak, ja klasickou kosmetiku z drogerie nekupuju (krome rtenky, bohuzel jsem jeste nenasla lepsi nez od Max Factor a docela se za to stydim, protoze mi nesedi filozofie te firmy), a rozhodne bych si na plet nedala nic od klasickych 'drogerkovych' znacek...

Jeste k Chanelu: na Vanoce 2006 jsem dostala krasnou paletu barev na rty (v podstate rtenky v kelimkach jako kdyby to byly stiny - nanaseni steteckem) a musim rict, ze jsem byla spokojena 😵 Krasny odstiny, ktery se vyborne michaly a vydrzely (neprakticky teda bylo to, ze ta kazeta byla dost velka - takze do kabelky na denni noseni do prace nic moc a samozrejme ta aplikace steteckem ...). Ale jinak me chanel rtenky nadchly (teda, az na tu cenu)...Bohuzel, ta paleta (kazeta) byla neco jako limitovana predvanocni edice a na posledni vanoce (2007) uz ji nemeli....

Jinak, lendy, ted me napada; zkousela jsi kosmetiku od dr. Hauschky? Ja osobne davam prednost prirodni, kde muzu (vlasova kosmetika, sprchove gely, telova mleka, atd atd), takze me ten Hauschka docela zaujal (az na tu cenu) a uz si delam zalusk na nejaky ocni krem (pripadne denni krem, nasla-li bych lepsi nez je ten, co ted pouzivam...)...

noangel
15. únor 2008

hydraphase od LRP je super, mam i ocni ale

EL Idealist jak ocni i na oblicj ale ta cena je dost silena nato ze se to dava "jen" pod krem i kdyz vysledek stoji za to

nedavno sem objevila kremik od Elizabeth Arden Ceramide Plump Perfect Moisture Cream SPF 15 - u nas je silene drahej ale na webu ho kupuju za cca 700 kc z anglie na cheapsmells.com

po porodu se chystam na krem od Lancomu na prvni vrasky jak na oblicej tak i oci tak pak pisnu - je to Primordiale Optimum Cream a podobne se jmenuje i ten na oci

noangel
15. únor 2008

........ mam i ocni ale obavam se ze po porodu bude treba nasadit tezsi kalibr (dokonceni prvni vety) 🙂

jana06
15. únor 2008

Ahoj holky. Tak i já jsem se rozhodla, že vyzkouším ty pigmenty. Bohužel mám ale dilema. Mám spíš zelený oči. Moje oblíbená kombinace je tmavší růžová až fialková se světle růžovou. Nechce se mi zbytečně kupovat víc barev, o kterých vím, že je nevyužiju. Proto vás prosím, hlavně expertky sis a lendy, jestli by mi neporadili, jaký odstín - název mám zakoupit. Napošte mi to prosím do IP. Děkuju moc. Na akuru je tolik barviček, že už nevím kterou a hlavně, vy už je máte doma a víte, jak opravdu vypadají v reálu. Ještě jednou díky za radu.

sisstin
autor
16. únor 2008

jana: tak právě jsem se namalovala růžovo fialově.., a odstíny jsou Pearl, Baby pink pearl, Purple pearl, Lilac pearl, Sky pink pearl..jsou úžasný..juk do abla..já použila pearl, baby pink a purple 😉

sisstin
autor
16. únor 2008

tak nevim, jestli to tam zůstane..zas cenzura..nemá to bejt o mně..takže mi to možná smažou 😉 😠

zanett
16. únor 2008

sis, ty pigmenty jsou krasny 😵

Ja mam za dve hodky sezeni s dermatolozkou; chci se poradit, co s pleti. Pred tremi roky jsem sla na laser (to bylo v CR) a chtela bych tu proceduru zopaknout (i kdyz to bylo strasne drahy a bolestivy, vysledek ale stal zato), ovsem tady v UK ten laser nemaji, ale maji jiny, tak se tam jdu dnes poradit...a pak hura na mineral makeup 😵 Ted vidim, ze je to od tematu, ale napsala jsem to proto, ze jsme se s lendy bavily o tom mineralnim makeupu a me to nahlodalo tak, ze jsem ochotna si zopaknout i laser. proceduru (pro krasu vsechno 😀 )

lendy1
16. únor 2008

tak já za chvíli něco hodím do 2.alba-doufám, že to hned nesmažou 😠
tak mé oblíbené:
úplně nejvíc mám ráda ORO PEARL -taková jemnější hnědo-zlatá
MINK PEARL -velmi podobná ORO
ORANGE PEARL -též podobná
RUST - též můj favorit - trošku výraznější korálová barva
BABY BLUE - světlonce modrá-jemná
LIME PERL - jemná zelenkavá
BABY PINK - jemná růžová - ne moc výrazná
SKY PINK - podobná baby
LILAC PEARL - jemná fialková-taky moc pěkná

takže jani: já doporučuji jednu z těch prvních 3 - to ti stačí - asi nej je ta ORO, pak tu zelenkovou LIME, světle modrou BABY BLUE, růžovou BABY PINK, fialkovou LILAC a ještě zkus klidně MOCHA - to je taková tmavě hnědá, ale v kombinaci s tou modrou nebo růžovou je super a NUDE je takový univerzální odstín.

A dnes jsem si koupila tekuté oční linky od Dermacolu - Flamour Eay - odstín Metallic Brown - je to tmavě hnědá s jemnými třpitkami a vypadá to k pigmentům bezvadně... 😵

noangel tak pak písni reference na ten Lancome... 😉

zanett,
a má ten Hauschka webovky v češtině? Já chodila taky na laser, normálně ke kosmetičce a bylo to super, ale bylo to dost drahý...je fakt, že mi to dost pomohlo, jenže pak jsem se s tou kosmetičkou nějak nepohodla kvůli líčení na svatbu, tak už jsem k ní nešla a o nikom jiném u nás nevím... 😒 Ale strašně to lezlo do mého měsíčního rozpočtu 😖 a teď s rodičákem nevím, nevím...to bych asi nezvládla.

tak pak dej vědět, jak jsi dopadla... 😉

sisstin
autor
16. únor 2008

jéééé..lendy super...hlavně ta rust..s čím to máš? 😕

sisstin
autor
16. únor 2008

lendy: ty si je asi nedáváš až pod obočí úplně..co? Já si to asi taky přestanu dávat..páč to pak moc svítí..ale nejsem zvyklá nemít nalíčený celý oko 😅

zanett
16. únor 2008

ty brdo, lendy, koukla jsem na fotky a moc pekny 😵

O tom hauschkovi v cestine nevim, priznam se, ze jsem to nezjistovala...ale obavam se, ze asi ne, musela bys tu kosmetiku koupit pres distributora... 😉 Jinak, vratila jsem se z pohovoru o laseru. Samozrejme mi slecna doporucovala nejruznejsi chemicke peelingy atd atd, ale ja ji proste oznamila, ze mam zajem o laser nebo nic (protoze nejsem ochotna se nekolik dni loupat jak had a byt ruda a nesmet na slunce atd atd - to jen nekolik z vyctu vsech negativ...mmch; videli jste tu jednu epizodu Sexu ve meste, kde si Samantha nechala udelat jeden takovy peeling a pak byla ruda jak rak? No tak pry tak nejak bych potom vypadala a loupala bych se, tak jsem rekla,ze bude laser nebo nashledanou a slecna mi rekla, ze zadny rozdil na pleti neuvidim 😕 😕 😕 ...no vzala jsem si letaky a sla s tim, ze jim v pripade zajmu zavolam. Zajem teda mam, i kdyz me to bude stat polovinu mesicni vyplaty, ale uz se tesim, az odlozim tekutej makeup (snad navzdy) 😉

sisstin
autor
16. únor 2008

zanett: to jsem viděla...ty lasery jsou děsný 😖

zanett
16. únor 2008

jak to myslis, sis? Ja jsem sla na laser asi pred tremi lety v CR a s vysledkem jsem byla moc spokojena (teda, bolelo to dost, cena taky priserna, ale asi 9 mesicu potom jsem nemela vubec zadny akne a plet hezky vyhlazenou, pak se to akne zacalo postupne zase objevovat, ale plet uz od te doby nemam tak peknou, ale ani tak spatnou, jako pred tim....proste to chci ted ale jeste vylepsit 😉

sisstin
autor
16. únor 2008

zanett: tak to tě obdivuju... 😉 já bych do ničeho kosmetickýho, co bolí nikdy nešla 🙄 🙄 🙄 ..to je blbý, že nemůžeš brát tu HA 😉 já mám ted plet jak dětskou prdelku 🙂

zanett
16. únor 2008

Jo sis, to si taky casto rikam; proste bych slupla denne jednu piluli a bylo by po starostech...ale ted si prochazim tu brozurku, co jsem si v tom medi centru vyzvedla a musim vam rict, ze teda nechci byt stara, pac ty zkraslovaci procedury na zpomaleni starnuti, ty jsou pekne mastny 😲 A ja bohuzel nejsem typ, co by starnul s gracii (nemyslim, ze by mi vrasky a povadla kuze slusely....), tak vidim, ze asi budu muset zacit poradne makat, abych na to jednou mela 😀