Nyx pigmenty, Barry M, M.A.C a jiné

sisstin
20. led 2008

kočky..už jsme to rozebíraly v jiném tématu...máte některá NYX pigmenty..(oční stíny)...odkud je kupujete..či byste byly schopné při nákupu zajistit i mě 😀 ...mám slíbené od lendy1..ale jestli někdo nezná třeba český eshop..i když asi těžko 😒

díky moc 😀

simour1
7. led 2009

Leni,tak už jsi ty linky teda prubla a jsou dobrý?Paráda. 😵

lucenek
7. led 2009

zítra asi dojde balík ,ae písnu večer jdu do práce na 12 tku tak hany to vyzvedne večer písnu.... 😵

mihapiha
7. led 2009

Luci,ty taky chodíš dp práce??? a už tak brzo?... a ještě na 12ku, bože! mi stačí 6-8 hod a to jen občas.
ještě mi řekni, že děláš ve zdravotnictví jako já a picnu se.

lucenek
7. led 2009

miha jezdím s rychlou 😀 😀 😀

veruli2
7. led 2009

leni moc děkuju 🙂 jsem zvědaván na tu řasenku

lendy1
7. led 2009

simi, nee, nezkoušela jsem je, jen jsem je otevřela a už od pohledu vypadají luxusně - prostě MAC 😀
chtěla jsem ještě nějaké vzít za takovou cenu a ten prodejce je už nemá 😖

veru, tak pak písni 😉

veruli2
7. led 2009

jj jasný, rano se s ní máznu 🙂 přidala jsme na face nějaký fota pro představu 🙂

simour1
8. led 2009

Leni,však třeba ještě bude možnost je koupit za doubrou cenu...by Ti ženský za to ruce urvaly i třeba na Aukru,kdyby jsi je prodávala,si myslím. 🙂
Dnes si je nezkoušela?Pořád otravuju,že! 😖

lendy1
8. led 2009

simi, já jsem je nakonec přenechala yenn 🙂 takže je zkoušet ani nebudu. Až nějaké uvidím zase za dobrou cenu, tak je koupím, ale teď mám vyhlídnuto takových věcí, co "nutně" 😅 potřebuji, že nevím, co dřív...

Tak s Lush zase potíž-pro změnu dnes nevědí vůbec nic: kde je můj balík a kdy byl zaslán a nemůžou to najít, teď mi tam manžel volá, tak jsem zvědavá, co mu poví...

simour1
8. led 2009

ttj Leni,ještě otázečka...kdy budeš objednávat ty odsypky MAC?Jsem se dívala,jak je prodáváš na Aukru,to je fakt maličký balení,že?Máte některá s tím zkušenost,jak dlouho vám odsypek vydržel,jen tak pro zajímavost?

lendy1
8. led 2009

simi, ty odspyky, co mám na Aukru jsou v 5g kelímkách, ale je tam toho tak 2-2,5g, když tam dám sítko. A vydrží to dost dlouho, vem si, jak dlouho ti vydrží NYX a tohle je tak 1/2 té skleničky.

Ty odsypky MAC z těch stránek jsou ale prý menší, než v těchto odsypových kelímkách. Jako ná pár líčení ti to asi vydrží, ale je to spíš na vyzkoušení barvy. Co se mi bude líbit, tak si objednám ve velkým a udělám si z toho klasický odsypky.
Snad jsem to napsala srozumitelně 😀

simour1
8. led 2009

jasně,chápu.Myslela jsem,že ten světlounce růžovej máš origoš balení těch odsypků od nich,víš.Ale samozřejmě to beru jako velkou výhodu odzkoušet nejdříve odsypek,a následně objednat velký balení v případě zájmu.A zájem já mám častěji než bych chtěla 😀 😀 😀

lendy1
8. led 2009

simi, myslím, že odsypky má ode mě Lucenek, tak ti může poreferovat, kolik tam toho je

ty z té stránky (teď nevím, jak se to jmenuje) bych neprodávala, viděla jsem,kolik toho je ve skutečnosti a to by si nikdo asi nekoupil 😀 Mě by tyhle odsypky měli přijít každým dnem, tak pak to zkouknu, vyfotím a uvidíte samy, kolik toho je a když tak to objednám nebo ne 😉

simour1
8. led 2009

Jasně Leni.My jsme s dcerou doma na to totiž dvě,víš. 😀 Takže i některý NYX už máme skoro do půlky-spíš ty nejsvětlejší odstíny pod oční oblouk,tam je potřeba trošku víc nabrat štětečkem.Navíc je občas beru vyzkoušet holkám do kroužku-ale z ruky je nedávám.Uvidíme co písne lucenek,jestli je to aspoň na pár odzkoušení a ty to potvrdíš pak.Na druhou stranu stojí jen pár kaček,takže o prachy nejde.Já bych do nich asi spíš šla. 🙂

veruli2
8. led 2009

čauky 🙂 leni hlásím, že řasenka je super.je to prostě luxus

lendy1
8. led 2009

simi: lucenek má ty odsypky ode mě, čili jsou v tom větším 5g odsypkovém kelímku.
Já mám v těchto kelímkách přesypané vše kromě Barry a zatím jsem nestihla vypotřebovat ani polovinu z toho odsypkového kelímku. Fakt toho je dost.
Ty, co teprve přijdou uvidím, jak budou velké 😉

Mám radost: teď jsem vyhrála ještě jedny Fluidline od MAC a za málo 😀

Tak k LUSH: ještě, že mám toho manžela, co mi volá do UK kvůli kosmetice 😀 Balíček mi poslali v úterý a poslán byl poštou, a prý by měl být zítra nebo v pondělí u mě, ale to asi neví, jak funguje Česká pošta 😀 No, hlavně, že je vše o.k. a je to poslané.

lendy1
8. led 2009

veru, fakt? Dělá dlouhé, černo-černé řasy? 😀

lucenek
8. led 2009

hoja holky leni asi tvůj balíček došel..
zítra pro to jdu
odsypky..je tam toho hafo jardin mám a vydrží na dlouho , ale simi pokud jste na to dvě...tak si vemte radši každá pro sebe 😀
jdu uklidit ten bordel tady co tu nadělali v době mé absence 😀

veruli2
8. led 2009

Jé leni a jakou barvu fluidline? bych chtěla tu modrou něco jako teal nebo tak nejak se jmenuje zelenomodra 🙂

leni dělá dlouhé řasy pěkně černé.. mám je o něco delší..ale mám tu trvalou tak to tak zatím nepoznám až tak někdy v březnu to už trvalá vyprachá

lendy1
8. led 2009

veru, černou, ale chtěla bych tu fialovou.

A toto jsem tam našla, krásný balení, 3 barvičky a štěteček 😵
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

veru, tak písni seznam, co budeš chtít sehnat 😀
Co ty MAC stíny HEPCAT? Mám po nich koukat?

veruli2
8. led 2009

Leni koukat můžeš, když najdeš nějakou za solidni cenu.

Je to fluidline bud blue peep nebo shade. Ta blue je víc taková tyrkysová.

lendy1
8. led 2009

veru, tyhle jsou nejlevnější 😝
http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem...

ty shade jsou tmavě zelený

lendy1
8. led 2009

se omlouvám, tady jsou ty Fluidline v blue:
http://cgi.ebay.co.uk/100-Authentic-Mac-Fluidli...

veruli2
8. led 2009

ta fialková je bezva 🙂

veruli2
8. led 2009

docela tmavá to je barva ze? sem videla v tý vidni takovou světlou tu mrchu... chjo tady je to fakt o ničem blbá čr

veruli2
8. led 2009

Tak leni asik az budes mit časek tak tu blue peep 🙂

lucenek
8. led 2009

leni a hnědý by nebyly? ty fluidy?????

lendy1
8. led 2009

luci, takový:
http://cgi.ebay.co.uk/100-Authentic-Mac-Fluidli...

a ono se to dá prý použít i jako stíny, normálně prstem.

veru, chceš je koupit za tu cenu, nebo mám koukat a až budou za nějakou lepší...

lendy1
8. led 2009

a šel by někdo do tohoto pigmentu? Zlato-zelený:

http://cgi.ebay.co.uk/GOLDEN-OLIVE-PIGMENT-EYES...

veruli2
8. led 2009

leni ten mam doma odsypek je to hezka barvička